19 Vélemények a Kuchin törzsi baromfitelepről, fgup balashikha g, új utca, 7

Szerettem mindent, másodszor vásárolok csirkéket. A csirkék egészségesek, aktívak, egészségesek. A kezdőnek csak igaza van!

Köszönöm a munkásokat. Polite személyzet a pénztárnál minden részletesen elmondta, gyorsan kiállított számlákat. A madár jó, 56 nap, nem kopasz, aktív. Az egyetlen dolog az volt, hogy megvárja a madár kérdését, mert az egyik a traktorhoz vezetett. A vonatvezető udvarias, bár ügyfelei nagyon kontrollálják a kérdéseket.

Van csirke "Kuchinsky jubileum" (a útlevél 393, 10.02.15). A csirkék már rohantak az autóban. Amikor 20 csirkéből érkeztünk 5 bontásra került. Minden csirke egészséges, aktív, jó érzés. A szervezet nagyon kedves személyzete. Miután megérkezett a 3 után, minden részletesen elmagyarázta. A fizetési, átvételi folyamat pontosan 15 percet vett igénybe. (a pénztáros, a vonatvezető minden udvarias, tiszta). Nagyon köszönöm a csapatot és a jó szerencsét.

A 162-es számú igazolvány 01/31/14-től vásárolt felnőtt csirkét és egy koktélt. A 192. szállítmány száma a 05.02.14-től vásárolt csirkét. Vásárlás több mint elégedett, köszönhetően az alkalmazottak (akik feliratkozott számlázni, aki elengedte a dobozt, és azoknak, akik hozták a madár a boltba), szép udvarias emberek, úgy érzi, hogy a csapat jó, jól szervezett. A csirkék és a csirkék jól táplált, egészségesek, a Vladimir régióba szálltak. veszteség nélkül minden él és jól van. A madár 10 percen belül kapott. Nincsenek vezetékek, várjon órákig. (Próbáld ki. ›

A Kuchinskaya jubileumi fajtákat 58 napos korában vette, minden csirke és hím jó állapotban van, egészséges és aktív. Négy és fél hónapos korban a csirkék söpörni kezdtek. Nagyon szép és produktív fajta. Köszönhetően a tenyésztő üzem munkatársainak.

A 162-es számú igazolvány 01/31/14-től vásárolt felnőtt csirkét és egy koktélt. A 192. szállítmány száma a 05.02.14-től vásárolt csirkét. Vásárlás több mint elégedett, köszönhetően az alkalmazottak (akik feliratkozott számlázni, aki elengedte a dobozt, és azoknak, akik hozták a madár a boltba), szép udvarias emberek, úgy érzi, hogy a csapat jó, jól szervezett. A csirkék és a csirkék jól táplált, egészségesek, a Vladimir régióba szálltak. veszteségek nélkül mindenki él és jól van. A madár 10 percen belül kapott. Nincsenek vezetékek, várjon órákig. (Próbáld ki. ›

A Kuchinskaya jubileumi fajtákat 58 napos korában vette, minden csirke és hím jó állapotban van, egészséges és aktív. Négy és fél hónapos korban a csirkék söpörni kezdtek. Nagyon szép és produktív fajta. Köszönhetően a tenyésztő üzem munkatársainak.

Üdvözlünk! Szerettem volna tudni rólad, volt-e gyakorlata egy inkubációs tojást küldeni Kirgizisztánba? Tudod tanácsolni valamit, valóban meg szeretné futtatni a PPH fajtáit.

Szeretnék vásárolni tőle 50 db csirkét. Mondja meg, van-e állomány, mi a csirke ára és kora? Mikor jöhetek? Az én tel. 89175024877.

Szeretnék tyúkot vásárolni. Milyen a madár kora és mi az értéke, és milyen fajták? Egyéni vagyok, kérem ne hagyja figyelmen kívül a kérésemet.

Kapcsolódó cikkek