Zenith elvesztette a mérkőzést, és tizenegy ponttal mögé ment

A szünetben a feloldott brazil Ernani helyett Oleg Shatov jelent meg, akikről mindenki tud róla, hogy szoros kapcsolatban áll Lucescu-val. A szentpétervári klub kissé vidámnak tűnt a mező külföldi felében, és talán megérdemelte a célt, ami a 67. percben történt. Természetesen Dziuba szerezte meg - a negyedik négy játék a "Spartacus" ellen a "Zenith" -ben. Krishito jó szolgálatot végzett a bal oldalról, Artem vezette a védőt, és rövid távon nem hiányzott.

Bátorság a kék-fehér-kék, szinte azonnal, és nem szerzi a második cél, de Shatov a nézőpontból nem képes áttörni a kapus Artem Rebrov. Lucescu sokáig készül egy második cserét, és végül úgy döntött, hogy 79 perc alatt. Egy mérkőzés, ahol a csapata biztosan meg kellett nyerni, úgy döntött, hogy kiadja helyett Yusupov Ne valaki támadó játékos, aki a birtokában vannak tele volt (Robert Mack, Yohan Mollo, Luka Djordjevic, Alexander Kerzhakov), és a középpályás Mauricio.

Közvetlenül ez után az „Spartacus” a győztes gólt. Promes van a labda előtt a tizenhatos a lábán, miután a szókimondó fúj Neto, és a labda hengerelt jobb támadás alatt Samedov - 2: 1. 85 perc után a labda a pályán kívülre Criscito valamilyen okból tolta a holland, majd elrejtette mögé a partjelző. Befejezés minden megfordult a tűz: néhány perc Dzyuba ellen védő sikerült nem fog az üres kapu két métert, majd a Spartak Lorenzo Melgarejo sújtotta egymás után egy.

Búcsú. "Zenith" játszott rajta "Anji" az utolsó mérkőzésen a "Petrovsky"