6 Az üzemanyagszivattyú cseréje az erdészben

A nap minden kedves ideje!
Mint Ostap Bender szerette mondani - "A jég elköltözött, a zsűri ura." Miért zavartam fel az idézetet? Épp most kezdem írni a villák hasznos módosításairól. Ön maga tudja, hogy a rész tervező.
Tehát először megváltoztattam a szivattyút. A fáradt szivattyú tünetei gazdag keverék, kezdetektől kezdve vad fecsegés és "az alár nem megy".

Hajtott mind a csapat szolgáltatást a gyermekek más esetekben is, és halom döntött, hogy nézd meg az üzemanyag-szivattyú lyuk, értékeli az állam a durva szűrő. Nagyon reméltem, hogy a setochki probléma helyreállítása megoldásra kerül. Amikor Slava kiszállt a szivattyúból, mindnyájan enyhén meglepődtünk. A háló maga rossz állapotban volt, de nem volt a legrosszabb. Fotók akkor nem azért, mert az arcom:

A tizenkettõ szivattyú volt, a PELET csavart vezetékeken. Kamikaze-nek hívták, kivettem a szivattyút, és egy ideig egy szivattyút tettek be a STYLISH-ból. A következő fizetéssel gyorsan felvettem magam a szolgálatok és a Stas által ajánlott srácok ajánlása szerint:


Az Atomban 4700-ban vagy valamin.
A szivattyú megváltoztatásakor semmi sem bonyolult, de hány ember, csakúgy, mint én a google a kézikönyv, így tartsa:
1) Csökkentse az üzemanyag nyomását a hálózati feszültségen, hogy ne csökkenjen a benzin. Moszkvában voltam két hétig egy autó mellett.
2) A terminált eltávolítjuk az Akumból.
3) Ezt a dolgot kivesszük a csomagtartóból:

Csak húzza fel


4) Csavarja le a csavarokat az ovális nyíláson és távolítsa el.
5) Válasszuk le a tüzelőanyag-vezeték, a visszatérő vezetéket (szövet szakács, még mindig van benzin), másold a chipek (snap-on oldalon).
6) Ha lehetséges, távolítsa el a szennyeződéseket és húzza ki az anyákat


7) Óvatosan húzza ki, ami csavarva volt. Még mindig benzin van, szóval ne beszélj túl sokat. Összevonjuk a benzin maradványait (a szomszédok ahah kerítéséhez), és a szivattyút a medencébe helyezzük.


8) Húzzuk haza és szétszereljük. Ott mindent intuitíve világos. Húzza ki a szivattyút a tartóról alatti, húzza ki a tápegység chip, szivattyútömlő, amely fel van szerelve bilincsek és most szivattyú lekapcsolt.


Ha meg szeretné változtatni a hálót, akkor dobjuk le a zárógyűrűt (de ne veszítsük el), új hálót helyezünk, és felhelyezzük a gyűrűt.
Megváltoztattam a szivattyú egység, úgy, hogy az eltávolítása a szivattyú egy dobozba, majd vissza a fiúk a szolgáltatást, és hogy egy új háló, rögzítőgyűrű, hogy egy új tömlőt, akasztott fel egy új chip és beiktatjuk a konzolt az új rezinochku.

Itt vannak a szivattyúk képei:


9) Ellenőrizzük, hogy nincs-e "tartalék" alkatrész, húzzuk meg az összeszerelt szivattyút és helyezzük vissza:


10), húzza meg a csavarokat, csatlakoztassa tömlők és chipek ruha terminális 3-4 prelaunch kulcs helyzetben.
11) Egy kerek padlóval indulunk, és örülünk az új szivattyú munkájának.
12) Gyűjtsük össze a csomagtartót, töröljük a kezünket és örülünk.

A kérdés ára: 4 700 ₽ Kilométer: 207000 km

Csak a regisztrált felhasználók vehetnek részt a megbeszélésekben.

Kapcsolódó cikkek