500 rubel értékű címlet, a pénz üzlet befektet

További fejlesztése a témája a pénz és a személyes pénzügyek, én az utóbbi időben több időt foglalkozni vele a kutatási alanyok: a saját pénzét, azaz: hol volt, mint én, és mi a pénz képviseli ma milyen formában: számlák és érmék.

Talán nem megyek be a történelembe ma, bár anyagokat találtam erre a témára, de még nem dolgoztam fel, később meg fogom menteni az érméket, mert másnap felfedeztem az új érmékbe való befektetés egyik módját, és ma felhívom a figyelmet papírpénzre, nevezetesen egy külön 500 rubel számlára.

Emlékszel, milyen néz ki? Általában egy jó teszt, én biztos, hogy a hallgatók egy mester osztály a 17. feltenni provokatív kérdéseket, és ha emlékszel, mi város látható a bankjegy 100 rubelt? 50 rubel? 1000 rubel? 5000 rubel? Úgy tűnik, hogy minden nap számít csak 6 féle különböző felekezetek, ezek 12 kép, és őszintén szólva, egy évvel ezelőtt lett volna alig válaszol a kérdésre, hogy van város: csak emlékezni színű, sárgás, lila, halványkék és vöröses számlák .

Remélhetőleg már felmászott a táskáját, ami választ magának kérdéseket, a város és a képet a számlákat, talán akkor kiderül, hogy a bankjegy 100 rubelt ábrázolt sok szülővárosában Moszkva és ez csak egy okkal több, hogy miért Soha nem vetted észre ezt a dolgot, és mégis ma csak egy 500 rubel számlát akartam elmondani, és hosszú ideig nem visellek ki, itt van az ő képe:

500 rubel értékű címlet, a pénz üzlet befektet

Referencia:
„Bark épült Kiel (Németország) és az úgynevezett” Magdalena Vinnen »(«Magdalena Vinnen») 1921-ben eredetileg a áruszállításra kikötői között Európában és Dél-Amerikában, Ausztráliában, Délkelet-Ázsia, Ausztrália és Óceánia. 1936-ban, kéreg eladott cég „Norddeutsche Lloyd» ( «Norddeutsche Lloyd») kapott az új név »Commodore Jensen« ( »Sommodor Jensen«), átalakítható befogadására 70 kadétok és használták, mint a képzési hajó kadétok haditengerészeti iskolák, valamint a szállítás 1945-ben, a német javak miatt, átszállt a Szovjetunióba, újrafelszerelésbe n elhelyezésére 164 diák és átkeresztelték tiszteletére a sarki felfedező Georgij Sedov (1877-1914). barque „Sedov” indítanak Guinness Rekordok Könyvébe, mint a legnagyobb vitorlás hajó a világon. "

500 rubel értékű címlet, a pénz üzlet befektet

És a hátsó oldalon - a Solovetsky táj. Miért táj, meg fogja érteni később, csak a téma rajzok a számlákat nekem az első alkalommal nyitotta meg csak ott, amikor megkaptam a Solovetsky-szigetek két évvel ezelőtt, és állva közvetlenül előtte a kolostor köszönhetően csodálatos útmutató-oktató és vezető felfedezte, hogy milyen látom előttem, és mi látható a bankjegy 500 rubel egy csomó közös, ha nem ugyanaz, de továbbra is a művelt útmutató arra kért minket, hogy megtalálják a tíz (vagy hasonló) a különbségeket, és mivel most már nincs rájuk emlékszel, akkor az egész, amit szeretnék tartani a szöveg egy cikket a jelölt a történelmi tudományok Alexei Laushkin megtalálható az interneten, úgy tűnik számomra, a legérdekesebb, hogy leírja a lényege a kép 500 rubel:

A rajzra kerestem, majdnem tizenkét nagy és kis hibát fedeztem fel a művészben. Tartsuk a legjelentősebbet. Először is, a törvényjavaslaton lévő kolostor egy rossz állapotban van. A templomok gyötrődnek, kupolák és keresztek helyett, dobjait nevetséges, kúpos "kupakkal" koronázzák. Olyan szomorú megjelenés volt, mint az 1923-ban és 1932-ben bekövetkezett tűzvész eredményeként megszerzett kolostoregyüttes, mely a Solovetsky különleges célú tábor (SLON) vezetője volt.

A helyzet tovább romlott a haditengerészeti tréning egység "gazdasági tevékenységei" miatt, amelyekhez a szigetek 1939-ben kerültek át. Olyan kolostor volt, amely a restaurátorok szemébe nézett, aki a 60-as évek elején megkezdte a Solovki műemlékek megmentését és helyreállítását.
Abban az időben az ókori Fehér-tenger kolostor megjelenése még egy figyelemre méltó részletet mutatott: a harangtorony részlegesen túlélő kupoláját nem keresztvel, hanem "fedél", hanem ötágú csillaggal koronázták.

Vicces, de a Solovetsky csillag "eltűnése" története nem új. Egyszer már ez volt: 1969-ben, amikor a szolovkii első szovjet fotóalbum készült volt kiadásra. Abban az időben az ELEP létezését felemelték, és a könyvet dolgozó fényképész arra utasították, hogy retusálja a képeket, hogy ne vegyék észre a börtön múltjának nyomait. Ennek eredményeképpen néhány fényképen nem létező részletek jelentek meg, míg másoknál éppen ellenkezőleg, valami eltűnt. Például a kolostor közelében található tábori laktanya a. sűrű erdő. A csillagot, amely a harangtoronyot koronázta, szépen hámozott.

A "pénz" festő másik hibája a Solovki földrajz tudatlanságából ered. Úgy tűnik, hogy valahogy enyhíteni a betegség súlyosságától kapott táj, a művész látható az előtérben rohanó a kolostorba fogdába. Ő kezeli, a kormányfülön ülve, fekete ruhás férfi, látszólag a szerzetes. A hajó nyilvánvalóan haditengerészeti, hasonlóan egy nagy csónakhoz, mint egy katonai barkaz (nem szabad összekeverni a hajóval). De itt a dolog: hogy egy vitorlás nem vizeken a Fehér-tenger, mellett a kolostor pontosan az ellenkező oldalon, és a vizek szoros Szent-tó, ami nem valami, vitorlázás és és evezős csónakok, valószínűleg soha nem tette a dolgokat - a kolostorban vagy a táborban. "

És miután olvastam egy cikket Laushkin, egy részlet, amit kaptál, meglepődtem, hogy felfedezzék, hogy van ez a hajó még valakinek sikerül (férfi fekete), és még, hogy ő egy szerzetes. Észrevett már valaha ilyen részleteket?

Legközelebb talán majd megosztani tapasztalataimat a megszerzése Emlékérme, de most azt javaslom, egyszerűen megcsodálni néhány közülük, az úton, egy képet az azonos barque „Sedov”, és hogy a 500 rubel bankjegy.

Ha többet szeretne megtudni, töltse le a "Personal Finance Aritmetika"

500 rubel értékű címlet, a pénz üzlet befektet

Kapcsolódó cikkek