16 Szellemi tanulságok Indiából

1. Nincs szükség másra, csak itt

nincs szükség rohanásra bárhol. de ott kell lennie, ahol jól érzi magát. ha úgy érzed, hogy valahol ott vagy, kelj fel és menj oda, ahol a belső hang szól. de ne feledje, hogy megtalálja, nem szükséges menni valahova. ez egy nagyon finom vonal) a kulcs folyamatos jelenlétében.

2. Legyen minden

ne törekedjen az emberek és az események ellenőrzésére. Ne tervezzen, ne várjon, de kívánja. lazítsa meg a markolatát.

"Legyen képes ellenállni egy szünetnek, amely alatt semmi sem történik".

ne keress mindig magadat, hagyd, hogy az emberek jöjjenek hozzátok, és az események történjenek. ezek valamilyen oknál fogva történnek veled.

3. Engedje meg a szabadságot

adj magadnak szabadságot önmagadnak, és mások másoknak. Ne felejtsd el, hogy mindenkinek megvan a maga módja és az ő órái. ha az ösvények metszenek - finom. De ha eloszlik, akkor is jó. mert minden mindig jó. és te, és őt, ő, és őket, és mindent.

4. Ne félj

semmit. és soha. Ne vegye a szokásos lépést jobbra, hanem balra - változtassa meg, átformálja. ha úgy érzi, meg kell mondani valamit, vagy nem - csinálni, és hagyja, hogy nincs alaki, mint a „van egyforma menettérti jegy”, vagy „én is, nem kell a pénz”, vagy egyszerűen „nem működik”, akkor ne tartsa. ne félj a fizikai testeddig. Emlékezz: mindig az anyaegyedem méhében vagy. nem fog gondot viselni? válasszon szabadságot a félelmektől.

5. Kevesebb - több

ne törekedjen mindent egyszerre. még akkor is, ha úgy tűnik, hogy nincs semmi - mindig van valami. de ami hiányzik, egy barátja, testvére, egy nem véletlenszerű járókelő kezével bővíti. legyen mérsékelt mindenben.

6. Ne ragaszkodj az emberekhez

különben nem kapja meg a tapasztalatát. Ön és így soha nem fog egyedül maradni, mert bárhová megy, mindenhol megtalálja az embereket. de saját. de azok, akik kitöltenek, inspirálnak, tanítanak, tükrözik. és ne felejtsd el: ha nem vagy az úton, akkor futtasd utána, ne fuss, hívj, ne hívj - még mindig nem fogsz együtt menni. de a tiéd - elmenekülni tőlük, elrejteni - FIGYELEM nem megy el. ezért ...

7. Hagyja el. Mindig engedje el

mosolyogva. szeretettel. minden és minden. de soha ne búcsúzzon. mert semmi sincs végleges. mondja: "Köszönöm, és újra látlak".

"Amit nem tudsz, nem veszíteni; amit nem biztonságban lehet. "

8. Mindig víz

legyen víz. emlékezz a hullám elveire - a hullám jön, a hullám eltűnik. ez mindenre vonatkozik: államok, pénz, emberek, dolgok. vannak árapályok, de vannak árapályok. semmi sem statikus. a mozgalom világában élünk. Ne merüljenek bele ebbe az állapotba - ez megváltozik. Nem tudom megtartani a NI-CHE-GO-t, mondom, ne próbálkozz. jobb legyen hálás a második pillanatban, amikor ő, ő.

9. Hallgassa meg belső hangját

Itt van - három felkiáltójel. hallgassa meg mások tanácsát, de úgy, ahogy jól érzi magát. Ha hallgattam mások ezen az úton, akkor nem lett volna, és nem történt volna meg ez az utazás az élet. Én nem mentek Varanasi, nem kell úszni a másik, a „halott” a Gangesz partján, én jön haza, amikor nem volt a, én nem találtam a város álmai, és én még mindig továbbra is sok a félelem és a kipufogó magam is érthetetlenül, hogy ki és milyen keretet hozott nekem.

Mindig. Figyelj. magukat.

10. Bizalom

emberek, tér, Isten - hívd meg, amit akarsz. bízhat benne, hogy az életedben minden olyan a legjobb számodra. még akkor is, ha úgy tűnik, sehol sem rosszabb. hol van. mint a svéd testvérem azt mondja: "Isten elutasítása Isten védelme."

vagy ahogy az orosz húgom azt mondja: "soha nem tudhatod, hogy hol találsz, ahol veszítesz."

11. Adj magadnak naponta néhány percet magadnak

meditálni, festeni, írni, sétálni a természetben vagy csak csendben maradni. még néhány perc is segít abban, hogy kitaláljátok, mire van szüksége, és amit az elme, a többiek, az illúziók stb. inspirál.

12. Szereted magad

tiszteljétek a vágyakat, a testeteket, és ne felejtsd el: MINDENNEK. Nem kell választani: a léleknek dolgozni, vagy pénzt keresni; kapcsolatokat, amelyekben szeretek, vagy azok, akikben szeretek; óceán vagy hegyek; és így tovább.

Minden lehetséges. Subkuch milega (hindi - bármi lehetséges)

13. Megosztás

mindent. Mindig. egy kutyával, egy koldussal, egy barátjával. nem számít semmit cserébe. ahogy Guruji mondta nekem: "Ji, ha csak magadat táplálod, akkor nem sok hasznot hozsz."

14. Tegyen egy kívánságot

de légy óvatos. azok valóra válnak) a lehető leginkább konkrétan fogalmazzák meg.

15. Tiszta inget hozva vissza kell állítania a régiet

16. Utazás

és egyedül jobb.
mert bárhová megy, minden mindig veled van.

A klubos újdonságai

Kapcsolódó cikkek