15 Az egész élet megszállás ideje alatt meghalt emberek, blogger dinka_almenova a helyszínen 23

15 Az egész élet megszállás ideje alatt meghalt emberek, blogger dinka_almenova a helyszínen 23

- 893 # 10133;

Mindig is szerettem Steve Irwin ((((

Tofsla-és-Vifsla, én is olvastam róla, azt írta, hogy csak a halállal játszik, mindig veszélyben volt, de szerencséje volt, sikerült, ez a puszta egyszerűen az utolsó szalmává vált (







Tofsla-és-Vifsla, Otourvigolov. Valószínűleg álmodott, hogy meghaljon, de később, egy nagyon öreg korban.
Nagyon szerettem az izgalmát, az ő őrült beszámolót ..

Tofsla-és-Vifsla, én is: ((Ezt Dandy Crocodile néven is nevezték) veszélyes lövöldözésekre ezekkel az állatokkal.

És Szergej Bodrov, Jr.

Kár az emberek számára, akik valóban kíváncsiak voltak arra, amit tettek, de a természet nem bocsátja meg a hibákat, mindenki kár ((((

Elolvastam valahol, hogy Steve Irwin egyik rajongója sok pénzt ad a kazettának a halálának rekordjával, miért nem tudom, de igaza van, hogy átadta a feleségének.

Tina-Kristina, azt hiszem, az első sok ember szívesen fogadta. Ugyanazok a minősítések

Sírtam, amikor Steve Irwin meghalt, sokszor nézte a krokodilokról és más állatokról szóló programjait. Csodás ember volt.

Nagyon sajnálom a halálosokat, mint Krymszkben, akik másokat mentettek. Azok, akik szándékosan kockáztatták, és tudták, mi folyik itt, nem mintha nem lenne szánalmas, de nyilvánvaló, hogy az emberek szándékosan a borotva élén jártak.







a szemem még nedves lett. Nagyon sajnálom

Szerettem Irwin történetét. nagy érdeklődéssel figyelte őket

Hendrik „HENDRI” Coetzee evett krokodil, nagyon megrázó halála (tényleg, lesz egy ilyen veszélyes helyen az emberek nem veszik a fegyvereket velük. Elvégre, ha volt egy pisztoly tudták megmenteni a szegény ember ((

Nagyon szánalmas minden halotta számára. Szerettem Steve Irwin-t és a programját, nagyon ideges voltam, amikor megtudtam a haláláról.

Nagyon szomorú ((((((((Én lelkes síelő, tördelte kezét és lábát többször, de az egyre érettebb, annál kiváltja az ösztön az önfenntartás. Úgy hívják a freeride, egy helikopter, de nem teszik ki a fejemben az, hogy!

AnnaAngel, én is síelő vagyok, de miután 2 gyermeke van, nem mászkálok többé a pokolba. Van egy barátom, a család, akkor is van 2 gyerek, de nem áll le, hagyja a gyerekeket nagymama és magad egy helikopter valahol ugrani, hányszor kerestek a vészhelyzetek Minisztérium, fogott egy lavina, még mindig él és virul, mmm. úgy tűnik számomra, hogy ez az önzés, valami egészségtelen és felelőtlen.

elenab30, ez az! Még nincsenek gyerekek, de már gondolok róluk, és az anyukámról. Vannak olyan helyek az Alpokban, amelyekben senki sem felelős, ha oda mennek, ahol sok rés van, ha 15 méter alá esnek, akkor senki sem fog kiállni. Ez azonnali hatást fejt ki az agyra!

És sajnálom a szüleiket! Kedvenc, de veszélyes dolog - ez önkéntes döntés. De amikor tudod, hogy a fia vagy lányod folyamatosan veszélyben van, de nem változtathatsz semmit - ez szörnyű!

Nos, itt is hozzá kell adni Bodrovot. És az az ember, akit az elektromos kaszk.
Emlékszem, ugyanazon a Dolomit-Alpok mentek el a helyi temető körül egy kis faluban. Ott a családnevek azonosak - minden hozzátartozó.
És itt a sorban ezek a vidám nagymamák, nagyapa-két sír.
Egy alpinista.Mestny.Krasivy, gospodi.V sisak és vállán a kötél 34 év.
Egy másik srác 27 éves. Szintén nyilvánvalóan síelő, hegymászó.
Csak a sokkban voltam. Hosszú ideig állt és nézett.

LUKA, Sori, észrevett egy feljegyzést a rámpán (van egy komp-fék)




Kapcsolódó cikkek