9 hónap várakozás, hogyan lehet az ikrek gond nélkül

9 hónap várakozás, hogyan lehet az ikrek gond nélkül

Az édesanyák váratlan édesanyjának izgatása érthető. A nők aggódnak a terhesség sikeres kimenetele miatt. Rambler / Family - hogyan tolerálhatja és szülhet két gyereknek gond nélkül.







Az orvos ultrahangos jelentések szerint két babát szülni egyszerre? Nyilvánvaló, hogy a jövő anyák és apák először sokk, majd öröm, majd izgalom. Amikor a szenvedélyek lecsillapodtak, a feleségek megkérdezik magukat: "Hogyan tudom biztonságosan elviselni az ikreket?"

Mint egy gyerek. Végtére is, a különbség, sőt, nem is nyilvánvaló: a hasa egy kicsit, egy kicsit fáj vissza a késői szakaszában a terhesség, a nyomás a tüdő és a húgyhólyag alvás közben kétszer olyan erős. A Rambler / Family megosztja tanácsát azokkal, akik még mindig úgy gondolják, hogy a többszörös terhesség nehézkes és veszélyes.

KOCKÁZATOK KÉT ÉRZÉKEN

Az orvosok és a nőgyógyászok figyelmeztetik a jövő anyákat, hogy a két csecsemőre váró korai toxikózis kockázata magasabb. Ezt magyarázzák a hormonok szintje a vérben, összehasonlítva a várandós csecsemővel.

Hogyan kerüljük el: a toxikózis végül elhalad, ezért egyszerűen el kell kerülni. És hogy ez a folyamat könnyebb volt, meg kell találni az utat: egy pohár vizet a reggel, a nap folyamán - citrom édességet, vagy egy szelet citrommal, gyógytea (biztonságos terhes nők), savanyúság, ásványvíz.

• Vérfarkasok

Az ikrek várakozásai miatt a vénás vénák kockázata magasabb, mint a várandós anya nehezebbé válik, mint az egyetlen terhesség alatt.

Hogyan kerüljük el: ne töltsön sok időt felállva. Viseljen cipőt alacsony sarkú cipővel. Ha fájdalmat érezsz a lábadon, fekszel a helyzetbe - a lábad a párnán.







Többszörös terhesség alatt a jövő anyája szívproblémái lehetnek, mivel a nővérben lévő vér mennyisége nő - aktívan hordozza oxigént a baba jövőjéhez. És ha kettő van, a szív nagyobb terheléssel működik.

Hogyan kerülhető el? ha egy lány a terhesség előtti szívbetegségben szenved, akkor alaposabban meg kell hallgatnia a szervezet fő "motorjának" munkáját.

Az anémia az ikrek vagy ikrek várandós anyjainak lehetséges egészségügyi problémái közé tartozik. Hogyan kerülhető el: gyakrabban a szabadban; Vannak élelmiszerek gazdag vas: marhahús, máj, zöld zöldségek, gránátalma, hajdina zabkása, vese bab, burgonya.

KÍSÉRLETI MAMMÁK TÖRTÉNETE ÉS TANÁCIA

9 hónap várakozás, hogyan lehet az ikrek gond nélkül

Gyakorlati tanácsadás a legjobban azoktól származik, akik saját tapasztalataikkal ismerik, hogy miről beszélnek. Az olvasókkal kapcsolatos ismeretek és megfigyelések Rambler / A családok olyan lányokra vannak osztva, akik egy terhesség alatt egyszerre két morzsákká váltak:

Margarita. "A terhesség alatt az ikrek sok nyomást gyakorolnak a gyomorra. És ha enni többet, mint megengedni annak méretét, akkor gyomorégés léphet fel. Ezért jobb, ha enni kisebb adagokat, de törtrészes. "

Anna. "Körülbelül az ötödik hónaptól alig feküdtem alig, különben a gyerekek a tüdőbe nyomtak. Hazugságban nagyon kellemetlen volt - valaki folyamatosan rúgott. Úgy tűnik, az egyik kellemetlen volt, amikor a jobb oldalamon aludtam. A bal oldalon, mert a terheket a szív nem lehet elhelyezni. Így kellett egy magas párnára telepednem, így négy hónapig aludtam.

Svetlana. "Az első gyermekeim terhessége nehéz volt - állandóan a megőrzésre helyezték. Amikor megismertem a kettőt, megdöbbentem - azt hittem, most nem fogok kórházból kiszállni. De meglepő módon az egész terhesség lüktetett - ennyire egyszerű volt. Igen, a gyomrom nagyra nőtt, de nem igazán zavart. Sokkal fontosabb volt egy másik - a gyerekek jól fejlődtek. És a derék mentette a prenatális kötést.

A TÖBB TÖRVÉNYEK NINTH HÓNAPÁNAK SPECIÁLIS TULAJDONSÁGAI

Ha két csecsemő majdnem készen áll arra, hogy a jövő anyja hasába szülessen, előbb meg kell maradnia a szülési osztályban. Többszörös terhességet használnak, hogy egy kicsit korábban, mint a singleton. Az orvosok szerint a jövőbeli ikrek és ikrek 90% -a születik a terhesség 37-38.

Ebben az időben a jövőben anya elkezdi megnyitni a méh garatját. Ahhoz, hogy megakadályozzák ezt a jelenséget, amikor az idő még korai, a terhes nőnek szüksége orvosi segítséget - gyakran az orvosok fel a méhnyak speciális lágy szilikon gyűrűt eltávolítjuk röviddel a szülés előtt. Ez segít a kisgyermekek elszenvedéséig, amíg születési ideje már nem okoz félelmet.