5 Hogyan lehet megállni a félelemtől és elkezdeni az eladást?

másolat

1 Vera Anikina 5 módja annak, hogy ne féljenek és elkezdjen eladni KÉZIKÖNYV KREATÍV ÉS JÓ ÁLLATOKKAL 1

2 Magam is ettem a csokoládét. Miről beszélek? Az édes, az értékesítésről. Az első próbálkozásom, hogy valamit eladjak valakinek, 20 év múlva, amikor újszülött édességet kaptam. Az értékesítési folyamat soha nem volt olyan édes és eredménytelen. A tizedik elutasítás után éreztem a csokoládé keserűségét, és megtagadtam a további kísérleteket. Könnyebb volt befektetni a pénzemet, mint eladni valamit valakinek. Rájöttem, hogy nem születtem a kereskedelem istenének védnöksége alatt. Féltem eladni, szégyellem és kényelmetlen volt. Nem történik veled? Ez az oka annak, hogy sokan nem. Előfordul, hogy van jó termék, még azok is, akik meg akarják vásárolni, de lelki ellentét van a kereslet és a félelem, a kínosság és a szégyen között. Valami a gyermekkorból származik, a nevelésből, valami, amit feltalálunk magunkban, és összetévesztik a komplexum hálójában. Megszabadulni a komplexumoktól, leesni és emelkedni. Mivel a "hullámvasút" a My Destiny nevű hölgy kedvenc szórakoztató volt, végül sok olyan egyezményből mentesültem, ami engem elkapott. Biztos vagyok benne, hogy nem minden pénzről van mérve ebben a világban, de azt is tudom, hogy hálával és méltósággal kell őket elfogadni. És őszintén hiszem, hogy az üzleti és a spiritualitás egymás mellett létezhet. Hadd mutassam be magam: a nevem Vera Anikina, a fotóiskola vezetője a szép hölgyek "fotóhölgyének". A mi nemzetközi női Fotóklub megtalálja nem csak az órák, mennyire jól felkészült a fényképeket, hogyan kell fényképezni az emberek, a kézzel készített munkák, hogyan kell jó képeket az utazási, hanem a sokkal fontosabb tanulság: hogyan kell összpontosítani a jó dolgokat az életben. Mindez a "Photoledi" projekt keretében. Csatlakozz most! Ez a könyv olyan kreatív természeteket szentel, amelyek a saját kezüket alkotják mágiával, de nem tudják, hogyan kell pénzt váltani. Sokan közülük ügyfeleket keresnek és értékesítik a kínzást. Itt van, amit néhány Fotoledi: Anna: „Megakadályozza attól tartanak, hogy az én árut senkinek nincs szükség, és senki nem fog vásárolni a megfelelő ár, a” NE „Én bátran nevezni az ár, kétlem versenyképességüket” 2

3 Elena: "törekvő fotós vagyok, lövöldözök" élelmiszerekért ". Nem tudom, hogyan kell befizetni a fizetett projekteket. "Julia:" kínos, hogy felajánlja a hobbija pénzt "Kétség, sok félelem kezdődik minden utat. Ezért ma beszélünk azokról, akik megakadályozzák, hogy a monetáris szimbólumokra cseréljék az általunk értéket. És megkapod a receptjeimet, és létrehozhatod saját módszereidet a csótányok elleni harcban a fejedben. Itt van az első feladat: Írj, mitől félsz? Mi bánt meg? Mi akadályozza meg az eladását, amit csinálsz? Gondolod, hogy a félelmeid különlegesek és csak veled történik? Megvizsgáljuk? 3

ha ($ ez-> show_pages_images $ page_num doc ['images_node_id']) // $ lenyisszant = Library :: get_smart_snippet ($ text, DocShare_Docs :: CHARS_LIMIT_PAGE_IMAGE_TITLE); $ snips = Könyvtár :: get_text_chunks ($ szöveg, 4); ?>

6 Azt mondta: "Mi az öreg, meg kell dolgoznia, mi?" Tom hirtelen megfordult, és azt mondta: "Mit hívsz munkának?" - És ez szerinted nem működik, ugye? Tom újra elkezdett fehéredni, és válaszképpen válaszolt: "Nos, talán dolgozik, és talán nem működik. Csak azt tudom, hogy szereti Tom Sawyer-t. - Gyerünk, olyan, mintha fehérítené! Az ecset egyenletesen mozdult a kerítés mentén. - Tetszik? És miért ne? Valószínűleg nem minden nap a testvérünk elrejti a kerítést. Ezután az egész új fényben mutatkozott be. Ben abbahagyta az alma rágását. Tom óvatosan vezettem ecsettel oda-vissza, megállás esetenként csodálni az eredményt, hozzátéve stroke, a másik, ismét megcsodálta az eredményt, és Ben minden mozdulatát, mutatja egyre nagyobb érdeklődést az ügy. Hirtelen azt mondta: - Figyelj, Tom, hadd egy kicsit () A fiúk minden percben futottak az utcán; Tom felé fordultak, és a kerítés megmaradt. Amikor Ben kimerült volt, Tom értékesített a következő sorban Billy Fisher egy használt kite, és amikor fáradt mész, Johnny Miller megvette a hely egy döglött patkányt egy kötéllel, hogy jobban be stb és így tovább. óránként. Közepére délután a szegény fiú, közel a szegénység, Tom lett gazdag és szó szerint elmerül a luxus. () Tom volt egy nagy egész idő alatt, nem csinált semmit, és jól érzik magukat, és a kerítés borították mész három rétegben! Ha nem ürül ki a mész, akkor tönkreteszi a város minden fiát. Nos, mi van, még mindig mázolsz? Próbálja meg csak finom, hogy az emberek elkezdtek nyáladozni! Vevők fog állni a sorban! 3. "Szégyellem eladni az embereket: nincs pénzük, szükségük van stb." Bevallom, ez volt a legfontosabb félelem. A marketing elmélete szerint a terméknek megoldania kell a problémát. De ha valakinek van egy problémája, akkor rossz, ha befizeti magát. Magamnak ilyen megoldásokat találtam. Készítsen ingyen az anyag egy részét: ez a szeretet, a termék tesztelése és a termékeinek "érintése". Cserélje meg részvételét a termékével kapcsolatos véleményeikben. Csere áruk a szolgáltatásért. 6

11 A boldogság eladó A tegnap elején hazaértem, amikor Moszkva végre csöndben volt, és láttam, hogyan halad át a téren Egy nagyon szokatlan eladó. Lila ruhában öltözött, Nightingales énekelte a ködben. Ő adta nekünk a legjobb reményeket, a boldogságot és a felhőtlen napokat. És szerettem volna magam szerencséjét venni, és elértem a kis dolgokat a zsebembe, De moratózva morgott: Nincs átadás, és lassan bejutott az éjszakai ködbe. Ma töltöttem egész éjjel járőrözéssel, és reggelig vándoroltam ott. És bárkinek, akit hajlandó fogadni, hogy az eladó nem találkozik már ott. Andrei Makarevich,

Kapcsolódó cikkek