5 A legfontosabb életórák, amiket mindig meg kell emlékezni - a lélek helyszíne

1. Ez csak megtörténik, és teljesen fejjel lefordíthatja a világot, de ne hagyja, hogy megtörik.


Mint Simba mondta, "néha valami rossz történik, és semmit sem tehetsz vele, akkor miért zavarja?" Senki sem tudja irányítani a jövőt.

Minden folyamatosan történik váratlanul, így nem sokat tudunk befolyásolni, de nem szabad idegesíteni minket. És miért? Ha még mindig nem tudjuk megváltoztatni a történteket, akkor el kell fogadnunk ezt, és meg kell tanulnunk vele együtt élni, és tovább kell fejlődnünk.

Ne hagyja, hogy múltja beavatkozzon a jövőbe. Még mindig az egész életed van előtted.

2. Kövesse a szívét, még akkor is, ha mindenki ellene van. Ismerje meg a hibáit.

A szülők és a barátok gyakran adtak nekem tanácsot, hogy elhanyagoltam, és végül sajnáltam, hogy nem hallgattam. Követett a szívem, és elég hibát követtem el, de ezek a hibák segítettek abban, hogy váljam a mai helyzetemnek. És ezért nem sajnálom ezeket a döntéseket. Én vagyok a felelős, és örülök neki.

Légy önmagad, ne változtasd meg valakiért. Hallgassa meg a szíveteket, és tegye azt, amit ön szerint a legjobb.

3. Tedd azt, amit szeretsz, mert a boldogság fontos.

Emlékszem, hogyan hallottam John Lennon árajánlatot:

"Amikor 5 éves voltam, anyám mindig azt mondta nekem, hogy a boldogság az élet kulcsa. Amikor iskolába jártam, megkérdezték tőlem, hogy mikor nőnek fel. "Happy" -t írtam. Aztán elmondták nekem, hogy nem értettem a feladatot, de azt mondtam, hogy nem értik az életet.

Bármi is az, fontos, hogy azt tegye, amit szeret. Még akkor is, ha olyan téves, mint a zuhanyzó vagy a furcsa táncok a konyhában. A boldogság az élet kulcsa. Mi fog történni nélküle? Amikor minden döntést meghoz, kérdezheti meg magától: ez boldogabb lesz-e?

4. Minden személy és kapcsolat tanít nekünk valamit.

Ez mind olyan tapasztalat, amelyen keresztül más leszünk. Felnõttünk, növekedünk, fejlődünk. A legfontosabb, hogy megtanulják a hibáktól. Ne csak szenvedjen az elveszett és elveszett emberektől, hanem próbálja meg tanulni ebből a leckéből. És hagyja el. Értsd meg, hogy nem minden ember velünk örökké.

5. Soha ne haragudjon.

Kapcsolódó cikkek