4 tojásból álló készlet a tony moly-véleményektől

Hello mindenkinek! Ma az én történetem olyan csodálatos és szép koreai dolgokra fog szólni - herék, amelyek közül csak a lusta nem írt)) Nos, nem vagyok lusta - írok is Ki érdekli - kérdezem!

4 tojásból álló készlet a tony moly-véleményektől

Itt a dobozokban jöttek hozzám:

4 tojásból álló készlet a tony moly-véleményektől

Figyelem! Az általános tisztítás során a dobozokat véletlenül kidobták, csak az alkalmazás módját és a termék mennyiségét kódolták, és a legértékesebb - a kompozíció - elveszett a levegőben. Ezért közzéteszem az interneten található fotókat.

Tehát a bőr tisztítására az ázsiaiak kínálnak minket a Tony Moly Blackhead Out Oli Gel:

4 tojásból álló készlet a tony moly-véleményektől

4 tojásból álló készlet a tony moly-véleményektől

A gyártó: Hatékony eszköz elszámolási pórusokat, eltávolítja a mitesszerek és a szennyeződések köszönhetően a tojáskivonatot és kamélia. A tiszta tisztító gél a mágikus mikro részecskék fehér és sárga részecskék átlagos mérete tökéletesen tisztítja a bőrt a felesleges keratin, elhalt sejteket, fekete és fehér pontok, és a felesleges faggyút megkarcolása nélkül vagy megrongálja a bőrt. Ez megoldja a különböző bőrproblémák - amely lehetővé teszi a bőrt tiszta és világos. Nem tartalmaz csiszolóelemeket.

Használja hetente többször, a pórusok állapotától függően.

Alkalmazás: a bőrre, a masszázs könnyedén 3-5 percig, öblítse le vízzel.

4 tojásból álló készlet a tony moly-véleményektől

A herék belsejében van egy fedél, amelynek átmérője nagyobb, mint a behelyezés helyén, ezért eldobtam)))
Maga a termék egy citrom illatú gél, amelyben kis fehér részecskék lebegnek és sárga granulátumok, amelyeket nehezen érinthet.

4 tojásból álló készlet a tony moly-véleményektől

Ezt az eszközt az orrra és körülötte helyeztem el, néhány percig masszíroztam, majd cseppecskéket adtam hozzá és még néhány percig masszíroztam. Víz hozzáadása esetén az olajos textúra:

4 tojásból álló készlet a tony moly-véleményektől

A bőrt puha, tiszta mosás után nem szeretném alkalmazni a krémet))))) A pórusokat össze kell húzni. Nem éreztem különösebb befolyást a fekete pontokra.

Felhasználási idő: 2,5 hónap
Ár: 500 dörzsölje
Értékelés: 4

A bőrünk szépségének megőrzésére szolgáló második megoldás a Tony Moly tojáspuhító meghúzási csomag maszk.

4 tojásból álló készlet a tony moly-véleményektől

A gyártó cégtől: Maszk a pórusok mély tisztítására és összehúzására tojásfehérje alapján. Camellia virág kivonatát tartalmazza, szabályozza a faggyúmirigyek működését, megtisztítja és megszorítja az eltömődött pórusokat. Olyan összetevőket tartalmaz, mint az agyag "bentonit" és "kaolin", amelyek a pórusok mély tisztítására hatnak. Hidratálja és táplálja a bőrt, tiszta és hihetetlenül sima.

Alkalmazás: a bőrre, 15-20 percig hagyja, meleg vízzel öblítse le.
3-5 naponta egyszer használjon.

4 tojásból álló készlet a tony moly-véleményektől

Belül is van egy csonk:

4 tojásból álló készlet a tony moly-véleményektől

Konzisztencia - sűrű krémszínű, forralt sűrített tej a citrom illatával:

4 tojásból álló készlet a tony moly-véleményektől

A mosott felületet ismét a tágra nyíló pórusokra helyeztem. 10 perc elteltével a maszk kiszárad, és lemosom.
* szépség *
4 tojásból álló készlet a tony moly-véleményektől
4 tojásból álló készlet a tony moly-véleményektől

És az eredmény:

4 tojásból álló készlet a tony moly-véleményektől

A kagyló nem tűnt el sehol, ezek különböző arcúak, tükrözték a másik arckép fényét az egyértelműség érdekében. De rövid életű (((Néhány idő pórusokat szigorítani, de minden rendben visszatér ...

Felhasználási idő: 2,5 hónap
Ár: 500 dörzsölje
Értékelés: 4

Az arzenálunk harmadik remedyje a Tony Moly Egg Pore Real Egg Gelly.

4 tojásból álló készlet a tony moly-véleményektől
4 tojásból álló készlet a tony moly-véleményektől

A gyártótól: Új, már a negyedik, Tony Moly tojás pórusápolásra. Ezúttal belülről néz ki, mint egy igazi herék - mind a "fehérje", mind a "tojássárgája"!
A "Protein" tisztítja, frissíti, rugalmasabbá és feszesíti a pórusokat.
A legfontosabb aktív komponensek a következők:
- tojásfehérje (szűkíti a pórusokat és fehéríti le)
- aloe vera (nyugtat, enyhíti a bőrpír, hideg)
- kivonat, Camellia (pórusok és csökkenti a zsír kiválasztódását szekréció, javítja a vérkeringést, van egy tonizáló, hidratáló, nyugtató és gyulladásgátló tulajdonságokkal).
A "yolk" tisztítja és táplálja a bőrt, puha, puha és megakadályozza fekete pontok megjelenését.

A legfontosabb aktív komponensek a következők:
- tojássárgája (hatásos tisztítószer minden bőrtípusra, egyidejűleg tisztítja és táplálja a bőrt, kalciumot, káliumot, foszfort, B-vitamin, A, D, E és PP; melatonin, amelyek fontos szerepet játszanak az építőiparban az új sejtek).
- olíva kivonat (különösen hatékony együtt tojássárgája tartalmaz flavonoidokat és a karotinoidok, amelyek semlegesítik a káros UV sugárzás, és az antioxidáns vitaminok A, D és E, amely segít leküzdeni a negatív környezetben).

Továbbá a jogorvoslat összetétele sok más összetevőt tartalmaz:
- Hyaluronsav (lágyítja, hidratálja és védi a bőrt, jelentősen javítja a megjelenését)
- Panthenol (gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású).
- Lecitin (eltávolítja a gyulladást és bőrirritációt, stimulálja a sejtek regenerálódását, javítja a szerkezetet és megakadályozza a ráncok képződését).
- Tengervíz.
- Citromos kivonat (fehéríti a bőrt, csökkenti a pigmentációt, szűkíti a pórusokat, hangokat és elősegíti a sebgyógyulást).
- Portolac kivonat, Sophora, Magnolia, Calendula stb.

4 tojásból álló készlet a tony moly-véleményektől

Minden nap ajánlott a termék használata.
Három lehetőség van:
1. Válasszon felváltva az első fehérjét, majd a sárgáját.
2. Szükség szerint alkalmazzanak külön forrásokat egymástól.
3. Alkalmazás előtt keverje össze a fehérjét tojássárgával egy speciális kozmetikai csalánnal, ami a tojással együtt jár.

4 tojásból álló készlet a tony moly-véleményektől

Spatula hossza centiméter 5, célszerű külön választani a fehérjét a tojássárgától. De az úton vannak) (a védősapka is ott van, csak a tojás felsõ felére ragadt):

4 tojásból álló készlet a tony moly-véleményektől
4 tojásból álló készlet a tony moly-véleményektől

Én már felvette. fehérje - átlátszó gél (nekem szag nélkül). A tojássárgája egy igazi tojássárgája konzisztenciája, csak kissé sűrűbb. Mindkét szer nem folyik:

4 tojásból álló készlet a tony moly-véleményektől

A tonik után adtam a gyógyszert, a fehérjét, amit az egész arcra tettem, és a tojássárgát csak a kiterjedt pórusokkal rendelkező területen. A fehérje gyorsan elnyeli, nem hagy ragacsos filmet:

4 tojásból álló készlet a tony moly-véleményektől

És a sárgáját nem is szívja be, mert úgy érzi, mintha pórusokat tartalmazna (a tojássárgát követően nem használhatja a szokásos simítóit!). Azonnal megdöbbenteti a bőrt. Itt hozta vagy hozta létre a fehérjét, majd egy tojást:

4 tojásból álló készlet a tony moly-véleményektől

Látjuk, hogy csak a gél még mindig nedves bőr, és ahol mindegyik matt együtt. Nos, a bőr általános megjelenése:

4 tojásból álló készlet a tony moly-véleményektől

Következtetés: Érdekes eszköz, de nem vettem észre semmilyen hatással a pórusaira, nem voltak kevesebb pont (túl), nincs gyulladásom, ezért nem tudom értékelni a pattanások hatását.

Felhasználási idő: 2,5 hónap
Ár: 500 dörzsölje
Értékelés: 4

És az utolsó herék a Tony Moly Egg Pórusos Siky Smooth Balm.

4 tojásból álló készlet a tony moly-véleményektől
4 tojásból álló készlet a tony moly-véleményektől

A gyártó cégtől: Primer a pórusok befuggatásához, a ráncok simításához és egyéb bőrregulálásokhoz. A bőr selymes és teljesen elrejti a pórusokat, így a bőr sima. A kalendula kivonat összetétele hatékonyan érinti és tisztítja a pórusokat. Ideális bármilyen bb-krémmel való alkalmazásra. Minden bőrtípusra.

4 tojásból álló készlet a tony moly-véleményektől
4 tojásból álló készlet a tony moly-véleményektől

Egy fehér lephert látunk, finom illatú citrommal. Érintésre - kellemes anyag (szilikon szilikon szilikon) Lássuk a hatását először a tenyéren:

Készlet 4 herék Tony Moly vélemények

Látjuk, hogy a finom vonalak eltűntek))) Van néhány ránc a homlokán utánozzák, és megpróbálta eltüntetni őket:

Készlet 4 herék Tony Moly vélemények

Mire jó egy sejt?

Készlet 4 herék Tony Moly vélemények

Kitűnő))) De! Munka ez a dolog személyesen menyatolko BB-krémek, hagyományos tonális hazugság kopasz foltok és általában próbálják minden módon, hogy elhagyja az arcom habarcs ... (ami már nem figyelhető meg abban az esetben, habarcs származó Skinfud). Tehát ez azt jelenti - csak egy ezüstérmes a harcot, hogy „az arca, mint egy tojás” és a tisztító nem vettem észre akkor,

Life: 2,5 hónap
Ár: 500 p
Értékelés: 4

Kozmetika a poszt a katalógusban

Érdekes hozzászólások blogok

Érdekes bejegyzést a közösség

A legjobb a nap a közösség

  • Az első vásárlás az árnyékból Colourpop 16 sasha555

Kapcsolódó cikkek