8 mágikus kifejezést meg kell beszélni, hogy a férfi

Nő megjelenése - nem az egyetlen dolog, ami felkelti érdeklődését a férfiak. Ez úgy érhető el, és a szokásos szavakkal képes kedvében. Az alábbiakban nyújtunk nyolc kifejezéseket, hogy biztosan elkapni a figyelmét a szeretett egy.







Én büszke vagyok rád

Minden ember próbál tenni a másik fele pedig büszke rá. Ennek ellenére soha nem is bevallja, hogy szüksége van a dicséret. Mindig észrevette siker és eredményeket, de ne vigyük túlzásba, szóródás dicsérő szavakat mindenhol.

Minden helyzetben fontos, hogy köszönetet. Ne felejtsük el, hogy kifejezze megbecsülését és köszönjük a jó cselekedetek, még kicsi, tenálad. A meleg szó a hála lesz egy jó mellett neki minden nap.

Eszembe jutott az esti szombaton

Ahogyan a napon, amikor a szeretkezés utoljára. Mondván ez a kifejezés, játszunk és flört, egyértelműen világossá teszi, hogy a fiatalember, mit vezetés. Természetesen minden nő tudja, hogy a szex - nem az utolsó láncszem a kapcsolatot. Ezért nem kell szégyenkeznie a vágyaik, és megteszi a kezdeményezését.

Te és én egy időpontot ma

Ez nem jelenti azt, hogy állandóan meg kell meghívni őt egy időpontra, hogy gondoskodjon egy romantikus vacsora vagy egy utazás. Időről időre szükség van, hogy használja a meglepetés és öröm a lelki társ spontán romantikus randevú néhány kényelmes helyet, ahol egyedül lenni.







A barátnőm nem szűnik meg csodálni azokat fülbevaló, amit adott

A férfiak nem mindig úgy vélik, kiválasztásában egy ajándék a kedvenc hölgyek. Beszél, hogy szép ékszereket ő adta meg, akkor ezzel növelje az önbecsülését, és azt akarja, hogy továbbra is kényeztessük egy csodálatos ajándék. Számos tanulmány és felmérés azt mutatja, hogy ő állandóan akarja érezni akart, és az ember azt akarja, hogy értékelik.

Nekem úgy tűnt, hogy a nő felhívta a figyelmet, hogy Ön

Ne félj, hogy időnként beszéljen az ember, hogy ő felkeltette más nők. Egyrészt, úgy növeli az önbecsülését, másrészt - jó hatással van a kapcsolat. Persze, nem szabad állandóan beszélni vele az érdekeltek részéről a képviselői a másik nem. Ritka megfigyelések azt mutatják, hogy az unió elég erős és féltékeny minden számláló lány, nem tartozik szorosan.

Meg kell aludni (a többi)

Annak ellenére, hogy te és a szeretett egy már felnőtt emberek, és van egy csomó felelősség, akkor is kell ellátást. Girl, biztos, hogy fordítson figyelmet a fizikai állapota a férfiak, így az időben az ő megjelenését. Ha úgy gondolja, hogy néz fáradt és kimerült, mondja meg neki, hogy itt az ideje a pihenésre és alvásra.

Nézzük fogadni vágy

Az ilyen pillanatok hozzá újdonság és a meglepetés a kapcsolatot. Ezek elvonja a rutin, és lehetővé teszi, hogy fordítson időt egymással. Ezen felül, akkor egy pár percig, hogy egy gyermek, és úgy gondolja, egymás buta vágyak vagy a munka csak egy kis szórakozás.

Az anyagot a nyílt forrásokból.

3.0 verzió. Az összes hibát az oldalon, kérjük, jelezze a visszajelzési űrlap segítségével.




Kapcsolódó cikkek