37 értékelés a pite Moszkva, Ostankino, akadémikus Koroljov utca 12

Saját gyerek csinál ebben a stúdióban. Jó és szakmai tanárok, érdekes gyerekek számára. Son nyitottabb lett és kommunikatív, beszédes. Fényképezés tárgyak, mint ígérte megkaptuk, és a további bizonyíték arra, hogy mi volt tanított zűrzavar, majd egy másik, és a TV-show! A baba nagyon boldog! Azt tanácsolom mindenkinek, hogy beiratkozik a gyermekek egy stúdióban. Egy kis hátránya természetesen a helyét, egy kicsit kényelmetlen lehet eljutni.

Néztem a véleménye, és meg vagyok lepve. Miért sok szülő ma úgy érzi, hogy a gyermeknek, hogy bárhol és mindenhol ingyen? A szülőknek meg kell érteniük, hogy ez ugyanaz a kör. Csak az azonos típusú bögre ismereteket néhány egy tárgyat, és zűrzavar így több tudás (munka a kamera előtt, színjátszás, színpad beszéd és mozgás) és + gyermek eltávolítjuk, majd ő volt a TV-show. Úgy gondolom, hogy a pénz indokolt. A fiam elment a stúdióba. további ›

Én végig képzés zűrzavar Samara Úgy értem, mikor elmentem a képzési Volt sok móka, néha még csak nem is akarja elhagyni, hát, hogy elment, és még repült is.)))) Azt akarom mondani, egy hatalmas, sok hála a mi szeretett tanár, aki tanított minket, és adott nekünk egy jó értelemben, nagyon hálás vagyok! KÖSZÖNJÜK!

Szeretném megköszönni a személyzet a Studio „zűrzavar” a Penza. A stúdió egy fia és lánya, az általuk szerzett tapasztalat szakmai tanárok és nagy benyomást a munka a forgatáson. Nem akarjuk, hogy hagyja abba, haladni! A család elégedett volt az együttműködés.

Jó napot mindenkinek! Élünk Jaroszlavl és van egy helyi zűrzavar Studio. A saját kockázatára, hogy elolvasta a véleménye, megy egy casting, nagyon félénk lányom, az egyik - 5, a második - 8 baba még nem telt el, egy kis teljesen, de én Angela részt vett a negyedik hónapban! Szeretek mindent! Szeretnék több képzést, bár megyünk vissza a sport. rész, de a Studio zűrzavar mi inkább úgy mondjam). Köszönjük a tanárok! Részt veszünk egy másik, és MK voltak a vezető stúdiók és a tanárok. további ›

Szeretnénk együttműködni veled

Szeretem sokan gondolják, ha tényleg szükség van Grushevskyi „csillag” a képernyő, az öntési kell biztosítani térítésmentesen, és szakemberek, akik láthatják a gyermek színészi tehetség. És kiderül, egy teljes színlelt és folyamatos elvezetését pénzt a szülők. Omszk, például: ülő lány, aki meghívja a gyermeket, hogy a bérelt iroda, fényképek az alap típus, és a gyermek kéri vers 5 perc után már lejárt az öntés és tehetséges. És akkor kezdődik a monetáris zsarolás, meg minden. további ›

Korábban, zűrzavar volt egy pass. Most, a modern tárgyak nem vicces. Remélem, hogy azok, akik a zűrzavar mindenki meg fogja érteni, és mindent rendbe. Meghívást kaptam egy casting, de valahogy nem igazán akar menni.

Lehetetlen nézni új megjelenések pite, undorító jeleneteket.

Zűrzavar - híradó gyerekkorom. Mi most végre - flörtöl rossz modorú gyerek. A telek nem érdekes és rossz szövegek, néha vulgáris. És mondanom sem kell a nevelési funkciót. Sajnálatos, hogy ilyen cenzúra halad szellőztetés. Nem ajánlom a szülők, hogy gyermekeik ezt a régi aggodalomra „mester”. Azért hoztuk létre a Omszk gyermek TV magazin „Popcorn”, ami jó és világos. Hamarosan eljön a CT. Sok városban, van társult.

Vigyél kérjük pite. Nagyon tehetséges színházba menni életben művészeti igazgatója Maxim Vlagyimirovics Razuvaev megbecsült színész az orosz kortárs színház. Jó beszéd és mastery a tudás (megbízott) 4 éves (abban a pillanatban én vagyok 9 éves) részt színházi stúdió is meglátogatta a stúdióban Irina Feofanova.

Vegyük, kérjük, hogy a torta, én vagyok a lány egy szokatlan kinézetű! Helló, a nevem Natasha, én 11 éves vagyok. Én nagyon jól, menjen műkorcsolya, jó színészi képességeit. A gyermekkortól álma, hogy bekerüljön a stúdióban zűrzavar! Nem félnek a kamerát, és soha nem félénk, nagyon-nagyon szórakoztató, és ami a legfontosabb szép!

Köszönhetően amerikai Little Darling - Vasilisa Seneca. Köszönöm szépen a kérdéseket. Élek a tengerentúlon, de mindig szívesen nézni a régi és az új sorozat. Az álmom -, hogy vonja vissza neked! Saját név - Vasilisa Seneca. Princeton, USA.

Hurrá! Hogy véget ért a készítmény zűrzavar stúdióban. Saját gyerek megy holnap a premierre, amely kerül átadásra tanúsítványok és CD-történeteket! Nagyon aggódik, mert az első alkalommal jelenik meg a gyermekem a nagy képernyőn. És majd később a televízióban. Röviden készül magát: minden elkészítésének ideje fia lett világosabban kifejezni, hogy mit gondol, és azt akarja mondani, hogy megkönnyíti a társaik, könnyen megtalálja a közös nyelvet, az iskola boldog, hogy részt vesz minden rövid játszik és egyéb eseményeket. Terv. további ›

Saját gyerek csinál ebben a stúdióban. Jó és szakmai tanárok, érdekes gyerekek számára. Son nyitottabb lett és kommunikatív, beszédes. Fényképezés tárgyak, mint ígérte megkaptuk, és a további bizonyíték arra, hogy mi volt tanított zűrzavar, majd egy másik, és a TV-show! A baba nagyon boldog! Azt tanácsolom mindenkinek, hogy beiratkozik a gyermekek egy stúdióban. Egy kis hátránya természetesen a helyét, egy kicsit kényelmetlen lehet eljutni.

Néztem a véleménye, és meg vagyok lepve. Miért sok szülő ma úgy érzi, hogy a gyermeknek, hogy bárhol és mindenhol ingyen? A szülőknek meg kell érteniük, hogy ez ugyanaz a kör. Csak az azonos típusú bögre ismereteket néhány egy tárgyat, és zűrzavar így több tudás (munka a kamera előtt, színjátszás, színpad beszéd és mozgás) és + gyermek eltávolítjuk, majd ő volt a TV-show. Úgy gondolom, hogy a pénz indokolt. A fiam elment a stúdióba. további ›

Én végig képzés zűrzavar Samara Úgy értem, mikor elmentem a képzési Volt sok móka, néha még csak nem is akarja elhagyni, hát, hogy elment, és még repült is.)))) Azt akarom mondani, egy hatalmas, sok hála a mi szeretett tanár, aki tanított minket, és adott nekünk egy jó értelemben, nagyon hálás vagyok! KÖSZÖNJÜK!

Szeretném megköszönni a személyzet a Studio „zűrzavar” a Penza. A stúdió egy fia és lánya, az általuk szerzett tapasztalat szakmai tanárok és nagy benyomást a munka a forgatáson. Nem akarjuk, hogy hagyja abba, haladni! A család elégedett volt az együttműködés.

Jó napot mindenkinek! Élünk Jaroszlavl és van egy helyi zűrzavar Studio. A saját kockázatára, hogy elolvasta a véleménye, megy egy casting, nagyon félénk lányom, az egyik - 5, a második - 8 baba még nem telt el, egy kis teljesen, de én Angela részt vett a negyedik hónapban! Szeretek mindent! Szeretnék több képzést, bár megyünk vissza a sport. rész, de a Studio zűrzavar mi inkább úgy mondjam). Köszönjük a tanárok! Részt veszünk egy másik, és MK voltak a vezető stúdiók és a tanárok. további ›

Ambiciózus projekt szerte az országban - hogy őszinte legyek elválasztás pénzt. Ha hajlandó, mi lenne a gyermek szabadulhat 40.000 - a zászló a kezében. A szavai Basil a macska és a róka Alice „egy bolond nem kell egy kést, s három doboz navresh és csinálsz vele, amit akar.”

Zűrzavar - híradó gyerekkorom. Mi most végre - flörtöl rossz modorú gyerek. A telek nem érdekes és rossz szövegek, néha vulgáris. És mondanom sem kell a nevelési funkciót. Sajnálatos, hogy ilyen cenzúra halad szellőztetés. Nem ajánlom a szülők, hogy gyermekeik ezt a régi aggodalomra „mester”. Azért hoztuk létre a Omszk gyermek TV magazin „Popcorn”, ami jó és világos. Hamarosan eljön a CT. Sok városban, van társult.

Jó napot kívánok. Mi már a casting Omszk „zűrzavar”. Sergey (a név a fiam, ő volt 5 év) - egy nagyon érdekes és tehetséges gyerek. Casting azt át gond nélkül, a tanárok nagyon elégedettek voltak, és azt mondta, hogy ő született színész, mert az összes feladat, hogy adtak neki, ő megszokja és könnyedén megszavazta. Most, hogy tudta csinálni a jövőben meg kell fizetni 5000 p. és ha a fő szerepet, ez 16.000 tonna. o. minden hónapban. Ahhoz, Omszk - egy nagy halom pénzt, nem húzzuk. további ›

Szocsiban tartott öntvényt zűrzavar! Vettem a gyermek 5 éves! Azt mondták, hogy a hét folyamán fog hívni, és azt mondják, hogy nekünk, vagy sem! Ha vesszük, akkor meg kell fizetni 18.000 képzési és felvételi a helyi csatorna! És akkor lesz lehetséges, hogy továbbra is a képzés 9 hónapig. minden hónapban meg kell fizetni 18.000! És ha egy jól képzett, akkor kap egy oklevelet és megy Moszkvába lőni! Akarta tudni, igaz, vagy csalás.

Kapcsolódó cikkek