21) Tisztító, kályha motorjában zsír cseréje kabin légszűrők

Hello mindenkinek :)
Lassan kész télen. Az utóbbi években kezdtem észrevenni, hogy amikor bekapcsolom a kályha 1,2 ventilátor sebességét, a tűzhely „susogó”, és amikor többek között a 3 sebesség ventillátor hang, mintha a gépet. Tehát a vonat, és úgy döntöttek, hogy szét.
Maga a folyamat nem bonyolult. kell távolítani nehezebb, mert nem volt kényelmes csavarja ki a 3 csavart, amely rendelkezik a kályha ventilátor, azok kényelmesen elhelyezkedik.
Hoztam haza, és elkezdett dolgozni :)


Itt van egy „tiszta lapátkerék”


Elkezdtem távolítsa el a hátsó motorburkolat, és láttam egy csomó mindenféle szemetet.


Töltöttem egy csomag, amely látható, mivel csak a felhalmozott


Ezután az összes povychischal


Miután a tisztítási megkezdte smazke.Dlya zsírkenés szükséges magas hőmérsékleten olvadó, például „Lithol-24”, amit használni.
Megjegyzés: A forgórész tengelyre szerelt vékony mosók, az egyik, majd a másik kezét, akkor azokat úgy kell távolítani és a zsírt.
Miután kenőanyagok minden gyűlt össze.

Miután tisztítja és keni a sütő ventilátor motor, meg akarta nézni az állam szalon filtra.Kogda vette persze rájöttem, hogy szükség sürgős csere. Mivel ő volt „nem”.

Rohantam, hogy a boltban vásárolt szűrő „valódi”


Aztán meg azt a helyszínen!


Megállapítottam könnyen, de néhányan a BZ write, amelyek meghatározzák nagyon gemorno!
Ne felejtse el, hogy az ujját fel! Minden jó hétvégét!
WORLD :)

Kibocsátási ár: 50 USD

Csak a regisztrált felhasználók vehetnek részt a vitában is.

Kapcsolódó cikkek