Elemzés goalies akciójáték "Preston North End" - "Arsenal" - kikérdezés - blogok

Az FA-kupa jó, hogy a csapat, aki összecsap az alsó osztályok az angol futball még egy esélyt, hogy a versenyt a szörnyek a Premier League és abban az esetben pozitív eredményt szerezni a világhírnevet, amíg a következő körben, amíg el nem knock out valaki erősebb vagy éhes trófeát. Ez a „Preston North End” nyerte el a riválisok 1/32 London „Arsenal”, úgy döntött, hogy megmutassák a legjobb oldala. A klub, aki az utolsó FA-kupa még játszani a Bill Shankly 1938 megbirkózott a feladattal, és megmutatta a zseniális játék, teljesen tönkretéve a „Ágyúsok” az első félévben. A pontszám válhat 3: 0, azonban az „Arsenal” képes volt, hogy tartsa fel, hogy megtörjék a minimális távolságot, és a második félidőben, végül lángra a játékot, és tedd a megszorítások „sérthetetlen”, a neve maguk prestontsy. És ki ismét szerzett egy fontos cél a végén? Természetesen Olivier „skorpió kick” Giroux.

Chris Maxwell ( "Preston North End"):

1) A 12. percben, Lucas Pérez után egy elegáns otkidki sarok származó Giroud ütött sűrű csapást a védő, a labda gellert a védők lába, de ez történt, mielőtt Chris kezdett reagálni a rúgás a labda elhagyta a jobb, így a kapus, már eltolódott a sarok közelében, nem nehéz elkapni a labdát.

2) A 34. percben AleksuIvobi sikerült hozni Olivier Giroud, hogy kényelmes helyzetben a dobozban, ahonnan maga is dönt az időt, hanem finoman dobta a labdát a büntetést „Preston” szeretnének kapni a fejét séta nyitó Ivobi. de ez nem volt pontos, és a labda mellé ment. Maxwell költözött a francia, lezárja a teret a sztrájk. Tekintettel arra, hogy Giroux balkezes, és ő közelebb kerülnek a sarokban a területen, ez volt a helyes döntés, természetesen, az lenne, hogy felfüggeszti a közeli postán, akkor nem lenne esélye, hogy valahogy hatását tükrözik Alex, abban az esetben, ha a labda, mielőtt az egész ő elérte. Azonban, ha kiderült, hogy jobbkezes Olivier, akkor könnyen tudják, hogy forgasd meg a labdát a túlsó sarokba, hogy vagy Ivobi célzottabb transzfer.

3) Aaron Ramsey emlékeztetett fennállásának a 37. percben, élvezettel, miközben nem hozta el a fejét a felső sarokban, „Preston.” Azonban Maxwell ismét megmutatta a legjobb oldalát, és végezte el.

4) Közvetlenül a szünet után, már a 46. percben Ramsey emlékeztettem magam újra, csak ezúttal sikerült gólt. Miután megkapta a labdát, a központban, közel a büntetést, költözött a vonalat, és hibázta a jobb sarokban, a labda volt, szorosan a pole, és Maxwell nem volt esélye, hogy tükrözze ezt a támadást. Talán Chris kerülne váltani közelebb a sarokban, miután a mozgását Aaron, de először, túl sok volt a játékos, így volt, hogy kövesse egy meglehetősen nehéz a mozgás Ramsey között, másrészt tudta megpróbálja megütni, és a sarokban vagy a fogási kapusát protivohode adott át neki, hogy nem sok idő és a tér.

5) 72-edik perc, amikor a sarokban, védők "Preston" kimaradt Mustafi. felnézett, és megütötte a labdát. Maxwell állt pontosan azon a helyen, ahol az ütés esett, hogy tükrözze azt, amit most fel a kezüket. Különös, hogy Chris nem hozott semmilyen, a védők a közeli postán, de tekintettel a helyét a kapuban, ő védte meg közeli után. Ennek van értelme. Amikor szembesül egy ilyen Raman hozzáértő csapat, mint az „Arsenal”, általában le védő szélén után, és ő felkészült arra, hogy valószínűleg egy rally, nem minősül, és annak hatása lesz a régióban a sarok közelében a kapu vagy központ. Azonban jelenlétében az ellenséges tábor általános hitters mint Giroux. Kapusok gyakran fel a védő a közeli postán, miközben ők maguk kerülnek közelebb a hosszú várakozási magas takarmány „nagyfiú”.

6) A 76. percben Giroux. után kiváló átadása Lucas Pérez vezette a labdát a hálóba, de a bírók látták jobb les, és a cél az volt, törölték. Maxwell felé tolódott el a francia, de ebben a pillanatban ez szükséges, hogy repülni rá, Irayisos berepült Piquet. hogy megpróbálja zavarba Olivier. Hogy az tükrözze a hatását ez a helyzet lehet, ha a „Arsenal” továbbítja magát tartani a pontszám szint.

7) Alex Iwobi fizetett egy jó, megbízható legalul a 82. percben, a védők nem volt ideje, hogy ellepje, de sikerült Maxwell. Kapd el a labdát, és tűzött a földre. Chris eltoljuk a kapus után Ivobi. ami lehetővé tette, hogy válaszoljon a támadás helyesen.

8) A 88. percben a „Arsenal” is sikerült a győztes gólt. Mustafi dobja a labdát a doboz, ahol Giroud kopogtat vele a pályán Lucas Perez. hogy viszont dob ​​a sarok vissza a francia, aki koryavenko, a fellendülés a hátsó védő még mindig tolja a labdát a kapuba. Nem teljesen világos, hogy miért Maxwell eleinte nem mozdult ki a kapun, még ha a Pérez van a labda. Vagy amikor mentem a fordított transzfer Giroux. Chris távozott tudta blokkolni a sztrájk zóna, amely azonban nem valószínű, hogy megmentse őt a fellendülés, de az esély tükrözik ezt a támadást, valahogy elkapta a labdát is jelentősen nőtt.

1) Ez kellemetlen, amikor az első adandó alkalommal a végeredmény az elfogása a kapu, de mégis, a kapus „Arsenal” kellett számolnia. Már a hetedik percben a játékosok, „Preston” nyitotta meg a számla. Jól ismert, hogy a rajongók „kelta”, „Spartacus” és „Everton” Aiden McGeady található a tizenhatos „Arsenal” csapattársa, Hyugilla. Sikerült elérnie, mielőtt kidöntött Montreal. de még ez sem menti meg a londoniak a cél, ami esett a gyep Hyugill. magát annak érdekében, úgy tűnik, nem vezérlő, a test ad az átviteli Robertson. és a villám csapott, hogy a szabad sarokban. David itt azt állítja, nem lehet, látta, hogy Nacho nem volt ideje, hogy egy játékos, „Preston”, és így kezdett közelíteni Hyugillom. Később megpróbálta hárítani Robertson. de hiába, mert ő is ott állt a gólvonalon, jobb helyzetbe, és a labda elment vele.

2) A 22. és 23. percben a házigazdák volt esélye, hogy növeljék a pontszámot kétszer, de abban az esetben az első szempont, Mustafa blokkolhatják fejléc Robertson. abban az esetben a második pillanat a támadás, „Preston” hiányzott neki 100% -os eséllyel nem világos, hogy mi akadályozta Robertson, hogy egy egyszerű áthalad a bejövő partner, akinek nyitott az üres net. Mindkét esetben Ospina helyesen járt el. Azonban az első esetben, de ösztönösen egy lépést, hogy a gólvonalon, nyilván abban a reményben, hogy elkapjam a labdát, vagy, hogy megzavarja az ellenség, de visszatért elég korán, és válaszolni tudott volna az ütést.

3) A 25. percben egy meglehetősen bonyolult, nagy hatótávolságú csapásmérő a védő nem Pearson. A labda belevetik magukat a sarok közelében, de már kaparja Ospina labdát szögben, és abba a sarokba. Az ilyen célokat tükrözi a technika hatásos pontosan szemben az ilyen „profilalkotás golyó”, mintha denevér standard módszer - az utazási mentén a szalagot, és elvitte a kezét, és így nem terjed ki a test üti a régió, fennáll annak a veszélye, hogy a labda podskochet előtt a tenyér és repül a kapun .

4) A 36. percben David vett egy elhamarkodott döntést, hogy szaladnia kell Gallagher. Műhely, amelynek átviteli csuklós hozta a sarokba a labdát. Ospina nem volt ideje, hogy megteremtik az ellenség, és ő viszont úgy döntött, hogy dobja a labdát. És ha ez még nem jelent meg időben időben Nacho Monreal. A helyzet könnyen eredményezheti a cél. Megjegyzendő, hogy a legnagyobb erőfeszítést, hogy megakadályozzák Gallagher. David felugrott, elvesztette stabilitását és leállítási időt, és semmilyen módon nem képes reagálni a veszélyes helyzet merült fel, miután Nacho mentett a kapu azonban megvédik a „Arsenal” is sikerült megbirkózni.

5) A 40. percben, amikor egy szögletet David próbált játszani a kimenetet, de kaptam egy könyök az arca, majd orientálja a játékos „Preston” is tette a labdát repülni a net, de a cél az volt, nem számítanak. Hangsúlyozzuk, hogy a kérdésben. Ospina szerencsés, hogy megtámadja a játékos szabálytalankodott. Ha ő egyszerűen besétált ház nélkül kiteszik a könyök, Dávid nem volt ideje, hogy a labdát, és a legvalószínűbb, az idő, hogy befejezzük az azonos, és a cél az lett volna gólt. Kolumbiaiak kell játszania ebben a pillanatban pouverennee.

Maxwell véve a meccs után kiderült, hogy a 6-menti, a kapus lépéseket Whoscored becsült 6,8 pont. Ospina tükröződik 1 találatot, de pontosan háromszor pontosabban adta halad, biztosítva a 93% -os pontossággal kell megadni. Az ő kolumbiai játék van 6.4 pont. Általában mindkét kapus, véleményem szerint, volt egy meccs jó szinten, de voltak olyan pillanatok, amelyekre nem lehet őket dicsérte.

Hamarosan lépni elemzésére akciók kapusok a mérkőzés, „Real Sociedad” - „Sevilla”. Ezt követően, próbálja megérteni a játék a fiatal hős Luke McGee, kapott nagy dicséret a kritikusok, annak ellenére, hogy négy kimaradt a labdát a londoniak a „Chelsea” játék - „Peterborough”.