20 nappal az esküvő előtt, mint a többi fórum

Talán csak meg kell beszélni valahol.
Voltam a vőlegénye több mint egy éve készül az esküvőre. Kevesebb mint egy hónap időpontja előtt. Szeretem őt, és mindent, amit csinálunk jól, még futó javításokat nem távolítják el egymástól, a káromkodás, de nem sokat.
Én azonban már összetört idegek, és egy kicsit ülni felkészülni az esküvőre.
A munka, ebédre megyek a boltba minden nap, van egy srác, aki észrevette, 2-3 hónap figyel rám. Csak 3-4 napja, még mindig úgy döntött, és beszélt. Néhány nappal később találkoztunk, és bemutatkozott. Beszélünk munkát. Most vár rám a boltban ebédidőben. Miután megismerkedett lettem olyan könnyű, kellemes, gondolni folyamatosan, és mosolyog.
Meg kell mondani neki, hogy abban az esetben, az orr, de nem akarják, hogy nem kommunikál.
Szerettem őt, mint egy ember, mint egy srác, és nem tudom, hogy ez megtörténhet. Mi a teszt néhány előre esküvő.
Mit csináljak. (((((

20 nappal az esküvő előtt, mint a többi fórum

palacsinta. elvetted túl korán összegyűlt mást mondani.

2. Az én tanácsom

házas vezetéknevét nem változik.

Nos, ez nem olyan, mint leendő férje. Ha szerettem a többi ember, és nem néz ki.
És házasodni, vagy nem, ez a tiéd.

házas vezetéknevét nem változik.

ez öt)
daaaaa rémálom. zhonishok gyenge.

Nos, ez nem olyan, mint leendő férje. Ha szerettem a többi ember, és nem néz ki.

Itt egyetértek! Hát nem megy megismerkedni valakivel, akkor gondolni. egyenes kellemetlen volt elolvasása után menet. paraszti lógott tészta a füle, és nagyon jól ismeri az egyes üzletek

Hálózati kiadás «WOMAN.RU (Zhenschina.RU)”

Elérhetőségek kormányhivatalok (beleértve Roskomnadzor): [email protected]

Kapcsolódó cikkek