18 Vélemények a Bechterewről Szentpétervár címen, Pilóta Pilyutova utca, 6, k

Szeretném kifejezni hálámat az orvos neurológus Igumenischevu DS Azt hiszem, a legnagyobb kihívást jelentő betegek - az emberek korában stroke, amikor a béna fele a test, mint az anyám. Először is, nem is tudom, hogyan kell megközelíteni, ő lehet, hogy nem lehet ... Köszönöm, hogy vannak orvosok központjában Bekhterev. Részletesen elmondják a betegségről. Meg fogják mutatni és megtanítani, hogyan kell megfelelően elhelyezni, megfordítani, leülni, anélkül, hogy károsítanák a megbénított végtagokat. Mindig találjon kedves szót és. Legközelebb ›

Bizonyára van egy problémám, ahogyan mindenki valószínűleg a férjem iszik. A bárok már régen elkezdődtek, de valahogy sikerült segítenem, aztán bocsánatot kértem, és minden megismételt. De két évvel ezelőtt működött, majdnem meghalt, elkezdődött a depresszió, elkezdett inni, és újra elment. Aztán sikerült rávennem, hogy kódoljon, 3 hónap nem ivott, repültem a felhőkben, minden jól ment, és munkát találtam a családban, és minden rendben volt. De a munka során elkezdtem inni egy kicsit. Nem tudtam, mit tegyek. A hozzátartozók tanácsára kérdeztem. Legközelebb ›

Apám nem iszik másfél évig. Bevettem énekelni, egy hetet, kettőt, ahogy emlékszem rá. Ő egykori katonai ember. Két évvel ezelőtt annyit ivott, hogy felesége az édesanyjához vezette. Abban az időben a csípés csaknem egy hónapig tartott, majd a szívével rosszul ment, és mentális betegnek hívták. Amikor kiszivárogtak, végre eljutott hozzá, hogy életét egy szálon lógatta. Mindannyian meggyőztük, hogy megbirkózzon minden közös erőfeszítéssel. Igen, az eljárás nem a leginkább kellemes, de mi a teendő, ha nincs egészség. Röviden. Legközelebb ›

A férjemmel egy évvel ezelőtt volt egy szerződés 2 jobboldalú iszkémiás stroke. Most 56 éves. A Bekhterev rehabilitációs központban kezelték, a kezelés nagyon optimista volt. Részben felépült, sétált, beszélt, próbált dolgozni, de ez nem volt nagyon sikeres, nagyon aktív volt, de betegsége teljesen leütötte. Ennek alapján a depresszió néhány hónappal a felszabadulás után következett be. Most konzultálunk egy pszichológussal. Csak mi élünk. Legközelebb ›

Szeretnék köszönetet mondani a Bekhterev Klinika orvosainak. A férjem nem ivott 7 évig, és hirtelen ivott, és egy hete, mint korábban. Eleinte nem is tudtam, hogy mit tegyek, zavarban voltam. A narkológus szakértője hívta fel az első olyan webhelyet, amelyet az interneten találtam. Az operatív válasz, az orvosok világos munkája és a páciens szokásos hozzáállása elszenvedett. Gyorsan elvittek tőle a betegségtől, gyógyultak a gyógyulásra, folyamatosan figyelemmel kísérték a folyamatot, beszéltem férjemmel, és meggyőződtem róla, hogy szükség van rá. Legközelebb ›

Attól félek, hogy megcsinálom, de apám 3 éve nem ivott a kódolás után a Bekhterev klinikán. Teljesen más módon, mindenki kezdett értékelni, értékelni, tisztelni, és elkezdett időt tölteni az unokáival. Számunkra ez egy igazi csoda! Nagyon köszönjük a klinika orvosainak, hogy nemcsak a betegeket, hanem az egész családot is megmentetted. Most a béke és csend a házban, egy egészséges, teljes értékű család, anyám és apám békésen él.

Hello, egy kábítószeres drogfüggő vagyok. Tegnap voltam a kórház kórházában. Pontosan ott voltam ott, hónap és hónap nem használtam semmit. Számomra ez az első lépés a normális élet felé. Még mindig hosszú munka van magammal a pszichiáterekkel - a narkológusokkal. Egész hónap alatt a mentora felügyelete alatt voltam - Nikolai Mikhailovich. Tudja, régóta csak robot vagyok, és most úgy érzem, hogy az emberek érdekessé válnak számomra, nem csak anyagok. A józan életem az orvosok és a terápia segítségével. Legközelebb ›

Elégedett vagyok a tartózkodás feltételeivel, de az élelmiszer nem túl jó. Sőt, segített az ivóvízből való kijutni, nem iszom közel másfél évig. Barátságos orvosi személyzet. Jó feltételek. Nagyon segített megbirkózni a pszichológiai problémákkal, a családi problémákkal, az élet megértésével és az alkohol nélkül való életben. Minden jó volt. Köszönhetően az orvosi központ Bekhterev központjában az utcán. A Pilóta Pilóta.

Nagyon aggódtam a fulladás, a szédülés, az állandó émelygés miatt, még a falra is mászni. Korábban ritkán fordult elő, de gyakrabban fordult elő, és úgy döntöttem, hogy elmegyek az orvoshoz. Regisztráltam a "Bekhterev" klinikán. Nagyon ideges voltam, mielőtt az ülésen, és amikor jött rettenetesen félek, az első látogatása az orvos, hirtelen nekem, hogy valami nincs rendben. De a végén az ellentétes szeretnék írja meg a véleményét hálámat pszichiáter, J. W. Birch nagyon köszönöm a korrekt diagnózis és megment ettől pánikrohamok kezelésére felírt. Legközelebb ›

A helyes rehabilitáció, a papa az alkoholizmus Bekhterevben kezelték. Valójában minden nagyon tisztességes, az osztályok tiszta, a nővérek figyelmesek. Kémiai védelmet vittek a kórházban, mert idővel csak bizonyos garanciákat nyújt, az eljárás nem a legszebb igazság. Most a pápa igyekszik megkönnyebbülni és felépülni, a kötőanyag még mindig működik. Már másfél éve, ahogy nem iszik. Alacsony íj és szívélyes hálát O. Boyarenko számára a professzionalizmus és méltó bánásmódért.

A "Bechterew" -i rehabilitáció folyamata elvégezte munkáját! A motorfunkciók részben előrelépnek. Mindent szeretettünk: figyelmes, udvarias személyzet, jó klinikai tartózkodási feltételek. A stroke utáni kezelés során többek között rehabilitációs, masszázs, gyógyszerek, beszédterapeuta, és legfontosabb idősek szakmai gondozása volt. Az orvos személyzete figyelmes és jól elkötelezett a betegek felé. Erre nagyszerűen köszönjük családtagjainkat!

Alexander egy éve vezette a bátyámat. Alkoholista volt, és amikor ivott, nagyon agresszív lett. Meg tudnám törni a bútorokat, vagy akár megölni valakit, aki a kar alá kerül. A kezelés nehéz volt és hosszú ideig folytatódott, de még mindig sikerült. A rehabilitáció után a bátyám végül abbahagyta az alkoholfogyasztást, elutasította az alkoholt és azt mondta, hogy nem húz tovább. Köszönet Alexander Semenovichnek, kiváló, magasan kvalifikált és professzionális szakembernek. Legközelebb ›

Kapcsolódó cikkek