10 Legjobb fogyás idézőjelek

* A "Küldés" gombra kattintva elfogadom személyes adatainak feldolgozását az adatvédelmi irányelveknek megfelelően.

A súlycsökkenés összetett folyamat, amely türelmet és akaratot igényel.







Az ideális test felé vezető úton nagyon könnyű elveszteni magabiztosságát, elhanyagolni az edzéseket és elfelejteni az egészséges táplálkozást.

10 Legjobb fogyás idézőjelek

Az idézetek motiválása segít visszanyerni az inspirációidat és visszaszerezni az elveszett lelkesedést, ami a kilogramm túlzott küzdelmében szükséges.

1. Adja a testednek a legjobbat

Julius Irving: "Ha nem adod a legjobban a testedet, akkor egyszerűen ellopod magad." Ez az egyik legjobb motiváló idézet, amit valaha hallottam. Valójában, ha nem törődsz a testtel, ellopod az egészségedet, a szellem erősségét, a szépséget és végső soron az életminőséget.

2. Nincs szó: "Nem tudom"

3. Ne add fel

Winston Churchill: "Soha, soha, soha, soha ne adja fel." Churchill a történelem egyik legjobb előadója volt. E kifejezés egyszerűségében hatalmas motiváló erő áll. Tényleg nagyon egyszerű - soha ne adja fel a tökéletes testre vezető utat!

4. Mindig szemlélje

David Wiscott: "Kezdje elképzelni magad, mint valaki, akit látni szeretne". Valóban igazságos mondás. Gyakran előfordul, hogy a vizualizáció a fogyás kulcsa. Képzeld el, hogy ki akarsz lenni, mennyire egészséges akarsz lenni, és még elképzelni azt a testet, amelyet birtokolni akarsz.







5. A csillagok tövében

Marvin Phillips: "Nincs kemény munka nélkül diadal."

Ez az egyik leginkább ösztönző idézet, mivel megmutatja, mennyire fontos az elhatározás és a kitartásod során. Keményen kell dolgoznod a testsúlycsökkenésre, de az eredmény megéri!

6. Hozzon létre egy alapot a boldogsághoz

Lee Hunt: "Az egészség a boldogság alapja." És ez az igazság! Ha egy személy rendben van, boldog. A testsúlycsökkenésnél az egészség megőrzésének kell a legfontosabb prioritásnak lennie, mivel ez segít az elszánt eredmények elérésében.

7. Most cselekedj

8. Legyen ellenálljon a természetnek

Roger Bannister: "Az a személy, aki arra kényszerítheti magát, hogy előrelépjen, még akkor is, ha az erőfeszítések fájdalmat okoznak, olyan személy, aki minden bizonnyal nyer." Egy másik nagy idézet, amelyet folyamatosan emlékezni kell. Végül mindig versenyezsz magaddal. Megszabadulni a túlsúlytól a rendszeres testmozgás és étkezés során - kemény munka. De ha nem veszítesz el a lélek jelenlétét, nem jársz nehézségek előtt és minden helyzetben türelmet láthatsz, akkor minden bizonnyal ragyogó eredményeket fogsz elérni.

9. Ne érzed magad hibásnak

Eleanor Roosevelt: "Senki sem teheti úgy érzi, hogy gyengébb volt a beleegyezése nélkül." Azóta a harmadik osztályban szerettem volna rajongóvá ennek a nőnek a rajongóját, Franklin Delano Roosevelttől. Sok szép nyilatkozata van, de szerintem ez az egyik legjobb. Hatalmas motivációs költsége van. A túlsúly súlyos megbélyegzéssé válhat, de nem szabad megvetni magadat, mert senki, csak ti ... Olvassa el ezt a csodálatos idézetet még egyszer!

10. Hagyja, hogy a szellem meghaladja az anyagot

Lombardi Vince: "Isten adott neked egy testet, amely szinte mindent elvisel. Az a feladata, hogy meggyőzze az elméjét. " A súlycsökkenés során megnyilvánul a szellem dömpingje az anyag fölött. El kell kezdened a testsúlycsökkenést elképzelni, képzelni magad gyönyörűnek és egészségesnek. Így könnyebb lesz minden nehézségen átmenni.

Nagyon remélem, hogy az általam megadott idézetek segíteni fognak az ideális test felé vezető úton.

Teljesen értem, milyen nehéz lehet, de ígérem, hogy ezek a csodálatos megállapítások tényleg működnek.

Ha nincs elegendő inspiráció, és újra fel akar térni, kérjen segítséget.

Ismer más motiváló kijelentéseket?




Kapcsolódó cikkek