1001 Bead - szól ékszerek kezük (terie) hírlevél

Tatiana Zakharchenko

2939 előfizetőknek
-4. héten

1001 Bead - szól ékszerek kezük Szia, kedves olvasók! Hogyan készítsünk egyszerű fülbevalót egy gyöngy? Megtanulják, hogyan kell rögzíteni a gyöngy a csapot. Biztosítása gyöngyök pinah - az egyik alapvető készségek a ékszer üzlet. És ez nem nagy ügy. És ha tudjuk, néhány finomságok - az eredmény mindig tökéletes! Hogyan javíts gyöngy megmutatom neked egy példát az egyszerű kis fülbevaló. Különösen azért, mert az egyik leggyakoribb kérdések azok, akik nem ismerik a gyártás ékszerek.

1001 Bead - szól ékszerek kezük Szia, kedves olvasók! Ma van egy kis probléma, és ő foglalkozik a tipikus hibákat a hajlítása gyűrűcske tűs és hogyan lehet helyrehozni. Már három olyan gyakori hibákat és kora jelentenek az alábbi fotó. A képen 1-es szám Nos, ez nem csörög, akkor hajlítani a hegyét a vezetékes hurok. Sokszor találkoztam egy olcsó kínai gyártmányú ékszerek. Remélem, soha nem lehajol, hogy ilyen nemtörődömség. Ezek a gyűrűk.

1001 Bead - szól ékszerek kezük Szia, kedves olvasók! Kezdjük a jó hírt. Most minden írásaimat, órák, mesterkurzusok elérhető lesz az én személyes honlapja: 1001artbeads.ru - Club Műhely Tatiana Zakharchenko „Egy ezer és egy gyöngy.” Minden ékszer kézzel. Bár ez egy új otthon még nem élt-in. De a javítás már megtörtént, továbbra is valami árnyalat valahol, hogy rögzítse aljzat törmelék eltávolítása érdekében maradványai. De ez már lehetséges a közlekedés bútorok és hívogatnak Novos.

1001 Bead - szól ékszerek kezük Szia, kedves olvasók! Ma kezdünk beszélni dolgozik csapokat. Pina - egy fém csap, gyártásához használt ékszerek rögzítésére a gyöngyöket. Példa fülbevaló összeszerelt tüskékkel: Elvben a csapok a kétféle - egy gyűrűt (hasonló a varrás csapok), és egy sapkával (Hasonló a szegfű Pins egy gyűrű használt közvetítő, egy kerék szerelt következő elem terméket Pins sapkával biztosított csak .. .

1001 Bead - szól ékszerek kezük Szia, kedves olvasók! A téma a mi mai beszélgetés - a vezeték és annak alkalmazását ékszerek. Hol lehet alkalmazni a vezeték az ékszer üzlet. Először is, egy huzal, kiegészítők - csapok, csatlakozó gyűrűk, kettős gyűrű, csatok, shvenzy, rugók<ловушки> A gyöngyök, szuszpenzió-spirál, hajlítva Jig -. Paróka kötőelemek és más merev huzallal memóriával használják alapon nyaklánc, karkötő, gyűrűk. A huzal lehet felhasználni.

1001 Bead - szól ékszerek kezük Szia, kedves olvasók! Az előnyök a kombinatorika vagy felesleges tudás nem történik) Egyszer megkérdezte, mit kell tanulni, hogy az azonos ékszerek, mint én. A lány nagyon meglepődött, amikor felsoroltam mi készségek és ismeretek szükségesek a munka, hogy a dolog elszürkült, és nem normális, de nagyon tisztességes. És most, előestéjén újévi ünnepek, szeretnék megosztani veletek látásom poggyász a tudás. macska.

1001 Bead - szól ékszerek kezük Szia, kedves olvasók! Az előnyök a kombinatorika vagy felesleges tudás nem történik) Egyszer megkérdezte, mit kell tanulni, hogy az azonos ékszerek, mint én. A lány nagyon meglepődött, amikor felsoroltam mi készségek és ismeretek szükségesek a munka, hogy a dolog elszürkült, és nem normális, de nagyon tisztességes. És most, előestéjén újévi ünnepek, szeretnék megosztani veletek látásom poggyász a tudás. macska.

1001 Bead - szól ékszerek kezük Szia, kedves olvasók! Ma megmutatom, hogyan lehet a kapocs a nyakláncot vagy karkötőt, ékszerek gyűjtött egy kötélen. (Kellemes Megjegyzés: Miután a kívánságait, ebben a kérdésben az összes fotó kattintható, és nőtt a 640 x 480 pixel) Példaként össezgyűjtöm kis gyöngyök a nyak. A munka szükségességét: - ékszerek kötél (körülbelül 50 cm a nyak alatt gyöngyök.) - Krimpen 4 db. - egy pár összekötő gyűrű - lock karabiner vagy toggl - hosszabbító lánc (kívánság szerint.

Továbbra is beszélni Krimpen és megbeszéljük a kevésbé gyakori, de nagyon hasznos és praktikus módszereket és eszközöket. Kioldási Crimp rondán néz ki, és rontja a nézetet, hogy kell csinálni? Ilyen esetekben is vannak dekoratív maszkolás Krimpelő gyöngyök (Krimpelő Cover, változatok: gyöngy overlay, Crimpes bevonat) A működési elve egyszerű nekik. Kioldási Crimp helyezni egy gyöngy-bélés, ami finoman befogva Crimper, fordult egy kis fém labdát. Méretű.

Kapcsolódó cikkek