10 dolog, hogy nem tudom, a mai gyerekek

10 dolog, hogy nem tudom, a mai gyerekek

10 dolog, hogy nem tudom, a mai gyerekek

1. Az egész nap játszik az udvaron

Nem volt internet és tabletták, rajzfilmek TV volt a menetrend, és nagyon ritkán a nyári szünetben nem kell tanítani tanulságok - miért otthon ülni? És ez csak a saját háza táján, nem számít, mi történik! Eddig vicces, ha egy komoly menedzser Ruslan Viktorovich, emlékezzen maszatos sárban 10 éves Ruska csíz, esett egy tócsa a játék során a tag.

2. Play "bújócska" és a "Kis-scat-nyávogás"

3. megfelelt a szokásos betűk

4. Az összes kimenet feküdt egy könyvet

Nem fantasy, nem regény arról, hogy a lovagok Hold Dog ismét megtámadta a galaxis Kentaur - és a jó klasszikus gyermekek számára, ahol a karakterek nem harcolni, gondolkodni, érezni, fejlődtek. Nem tudom, hogyan gyermekek nőnek fel a hősök Nyikolaj Nosov, őszintén együtt érezni Alice, a lány a történetet McGee meghódítsa képzeletbeli óceánok „Tizenöt éves kapitány a” Jules Verne, zokogva a tragikus kimenetele „kétéltű ember” Alexander Belyaev ... Számukra ez - egy régi vágású, klasszikus és részben a iskolai program. Peer nem érti vagy nem értékelik.

5.Schitat nélkül kalkulátor

6.Iskrenne hisz a Mikulás

Modern kis pragmatista szinte a bölcsőtől tudni, hogy az ajándékokat a karácsonyfa alá tenni a szülők és a Santa Claus - ez álcázott nagybátyja, és általában - a neve Mikulás (jól, sőt az úgynevezett rajzfilmeket!). És ha nem veszik észre, és úgy vélik, a mese, ők boldogok, hogy elmondja az igazat „fejlettebb” társaik.

7.Zhit nélkül számítógépes játékok

Számítógépes játékok, mi több, mint helyébe játékgépek, pénz, amelyre a pápa adta a nagy ünnepek. „Battleship”, „Highway”, „Safari”, akkor az volt a számunkra, hogy a tetején egy virtuális valóság játék. Réz érméket, néhány percnyi öröm - és benyomások egy hónap, amíg a következő cselekmény apám nagylelkűségét.

9.Polzovatsya kiságy

A gyerekek nem álma válik űrhajósok és a balerinák, hogy meghódítsa az óceán, vagy hogy a tudományos felfedezések. Ők inkább földhözragadt, mert tudják, hogy él egy ilyen világban, és mit várnak tőle. Azt nem mondhatjuk, hogy ez rossz, de egy szép álom még soha nem állt senki. Tanítsd meg a gyerekeket, hogy az álom?

Kapcsolódó cikkek