Job teszter, tesztelje a legnépszerűbb szakma

Foglalkozás teszt

Mit jelent a teszter? Ellenőrizze a hatékonyságot és a használhatóságot az új modellek és prototípusok mindenféle gépek, készülékek, berendezések, felszerelések minden lehetséges üzemmódja számára különböző mechanikai, éghajlati, hidraulikus, elektromágneses, vagy dozimetriai sugárterhelés. Mivel a teszt tárgyak működhet vonatok és hajók, gépkocsik és repülőgépek, motorok és karburátor, mérő- és számítástechnikai gépek, építőanyagok és építési, ortopédiai és csomagolás. Minden teszt egy bizonyos szakosodás és csak az egyik típusú termék.

Sajátosságai vizsgálat karrier:
Meg kell tudni, hogy jól, és szigorúan betartja az összes utasítást, használati útmutatók, vendégek, csontvázak, TU és egyéb normatív dokumentumoknak. Kapcsolatos munka különös kockázatot jelent az emberi egészségre és az élet. Ez magában foglalja a szabálytalan ütemtervet. Ezek a körülmények többnyire a férfiak.

Ahol dolgozott, mint egy teszt:
Tesztelés állomások, hulladéklerakók és laboratóriumok, kutatóintézetek, tervezőirodák, tervezési és gyártási létesítményeket, űrállomások és hajók.

Személyes tulajdonságok:
Jó egészséget, szeretet a technológia, a pontosság, a felelősség, a bátorság, a tendencia, hogy indokolt kockázat, a stressz tolerancia, képes összpontosítani egy adott feladat, a gyors reagálás vészhelyzetekben.

Mennyibe kerül teszter?
$ 250-1000, és így tovább.

Hogyan válhat egy teszter?
Magasabb. Különlegességek: „Tesztelés és karbantartására, valamint rakéta és űrtechnika”, „Design és technológia az elektronikus szolgáltatások”, „Rádió”, és mások.

A legtöbb valós követelményeket a szakma leírt vizsgálatot a munkaköri leírásokat az ukrán cégek:

Kapcsolódó cikkek