320 Kbps vs. veszteségmentes - a szerző projekt eva

Folytatva sokáig felvetette a témát a hang kódolás, hő lámpák, arany vezetékek, darab mahagóni és eszközök lemágnesezni CD-ROM-meghajtó úgy döntött, hogy megosztani az én kutatást. Emlékszem az utolsó alkalom (szemben sm.CD MP3 Hallgasson jó zenét.) Foglalkozott a különböző bitrátával által kódoló kortárs zene és a fő kérdése az, - lehetséges, hogy felismerjük a különbséget kódoló és 320K veszteségmentes formátumban, mondván, a munkások és parasztok "nyelvi .

Így töltöttem egy másik kísérletben. melomanovsky cég (nem egy név más gyártók) vett a meghajtót. Valószínűleg a külföldi olvasók kell világossá tenni, hogy van egy nagyon nagy játékos Kazahsztán, szinte kisajátították a zenei piacon, a cég a nevét „hallgatok semmit.” Amelynek gyökerei nőnek a dicsőséges város Ust-Kamenogorsk, és az ágak nyúlik Moszkva és azon túl.

Tehát, a karomban engedély zenei CD. Rob azt, azaz a Minden a „szám”, amely CD-re pontosan másolja a számítógépre.

320 Kbps vs. veszteségmentes - a szerző projekt eva

Ami a mi? Szégyellem a denseness! Hogy a lézersugár elhajlik az oldalra, és nem véletlenül összetéveszteni yedinichku talpig. Ítélve a vélemények szemtanúk, a hatás azonnal érezhető az alkalmazás után adattörlő (kis ujjai nem tört, nem mondom ki hangosan, még vállalkozás)

Tehát elnézést a béna megközelítés meghajtót, mielőtt a kísérlet nem volt megfelelően feldolgozni. Talán azért, mert ez, hogy a kapott eredményeket.

Másolása után mágnesezett lemez megkapjuk a fájlt veszteségmentes formátumban. Ezután jön a következő lépés - a átkódolás 320 kbps. Ezt a műveletet egy speciális programot izemize. Elméletileg ezen művelet után kell lennie a hangminőség csökken észrevehetően látható csöves erősítők arany vezetékek. De nem fogok izgolyatsya, ha emlékszel a korábbi cikkben, én vagyok a különbség a hang közötti 320K és veszteségmentes formátumban is észrevette.

Miután megkapta a két fájlt a feleségem és én kezdődött, hogy végezzen egy vak kísérlet - azaz próbálja meghatározni, ahol a legkiválóbb minőségű, és ahol a hibás. Meglepő módon, a különbség, hogy meghatározzák sikerült. Azonban az amatőr tárgyalást nem lehet megbízni. Különleges berendezések is, bár azt használják elég átlagos. Ipari erősítő 1500 $, és az oszlopot ár felét az erősítőből. Kifejezetten hozta a munkából.

320 Kbps vs. veszteségmentes - a szerző projekt eva
Itt látható a veszteségmentes
320 Kbps vs. veszteségmentes - a szerző projekt eva
Úgy néz ki, mint a 320 kbit

A különbség, kiderül van, akkor észrevehető, ha alkalmazása a képek egymást, de ez minimális, és többnyire kívül esik a felfogás az emberi fül.

Az animált formában összehasonlítás

Azonban úgy érzem, hogy pontosan mi volt a különbség előtt! Aztán jött a jobb ötlet. Letöltöttem ugyanazt a dalt két vagy három helyen, az említett bitráta 320K. Úgy hangzott. rosszabb!

320 Kbps vs. veszteségmentes - a szerző projekt eva
320 kbit, de az internetről

Megkülönböztetni megfelelően digitalizált hang 320 k. A veszteségmentes átlagember szinte lehetetlen. Azonban, ha a letöltés (hoppá, azaz vásárlás) zene már 320K formátumban, fennáll annak a veszélye, hogy a digitalizálás készült rossz minőségű, és ez vezethet a jelentősen romló hangot a fülbe.

Mit kell tenni? Swing veszteségmentes vagy vásárolni lemezek és digitalizálja a saját. Ebben az esetben, akkor garantált, hogy a lehető legjobb eredményt. Kivéve persze, hogy nem felejtettél erre razmagnit, tiszta karma és eligazítani a lemez szélein a világon.

Tetszik? Támogatás projekt ossza meg a linket barátaival szociális hálózatok:

Voice over 0 Szavazat Le Válasz

4 év 5 hónappal ezelőtt

Sajnos, a zenerajongó mindig bűnbe hamisítványok. Bár egyszer, ennek hiányában az internet, nem volt kényelmes. Meg lehetne például a „rend”, hogy vásároljon néhány exkluzív meghajtó 🙂
És a teszt, ha a dolog gyakorisága, van is egy csapda. Köztudott, hogy vannak olyan emberek, hallás fenti 20kHz. Ők akkor minden bizonnyal hallani a különbséget, az biztos. Vagy talán én vagyok. )) Meg kell vizsgálni,

Voice over 0 Szavazat Le Válasz

4 év 5 hónappal ezelőtt

Így is vannak speciális vizsgálatok, véleményem szerint, elkezdtem hallani 16 kHz, „le” Nem emlékszem ...

Voice over 0 Szavazat Le Válasz

4 év 5 hónappal ezelőtt

320 Kbps vs. veszteségmentes - a szerző projekt eva

Az irodámban egy időben állítsa a monitort a CRT, valami különleges bizonyították. Senki, csak én hallottam vinnyog. Még elvégzett vizsgálatok. Ha valaki nem mondja - nem hallottam. Ha figyelmeztetnek - 30% százaléka a nehézség kezd hallani. Számomra ő cincogta mint egy szúnyog, fül alatti. Ezért a kiterjesztett hallótávolságon nem a legkellemesebb vagyon 🙁

Így is vannak speciális tesztek

Érdekes, hogy az interneten is? És hogyan lehet róla, hogy nem szaporodnak az oszlop megállt, és még nem sikerült? Ha hirtelen nagyon fejlett 🙂

Voice over 0 Szavazat Le Válasz

4 év 5 hónappal ezelőtt

Ramil a javítási, karbantartási Pajero 4 - naplóba. „Kétféle módon, hogy tudom, tisztítja az üzemanyag rendszert, és az égéstérbe. 1 öntenek a tartály tisztább az utasítások szerint a ... „November 6., 10:54

Vladimir Szoboljev on Képzeld el, hogy a középső 70-es években. „Rubik-kocka a 70-es szinte csoda. És minél több embert, hogy is gyülekeznek. Azt hiszem, minden téren ... „November 5-én, 17:44

Oleg on Képzeld el, hogy a középső 70-es években. „Hiszem, hogy a valószínűsége nullához. „November 5-én, 17:35

Oleg on Képzeld el, hogy a középső 70-es években. „Az egyetlen helyes megoldás nem kell bizonyítania semmit, mert akkor a végén, mint egy kém az amerikai gulag vagy a csendes bolnichke mint a zöldség. ...” November 5-én, 17:34

Vladimir Szoboljev a plusz vagy mínusz Rhodes. „Talán az orosz ezek nem túl jó, főleg azért, mert politiki.Ne tudom mondani, hogy én is észrevettem, hogy néhány negatív. ...” November 5-én, 16:56