60 éves Nikas Safronov megmutatta új lány Novoszibirszk, amely megfelel az unokája

Kiválasztva jóval fiatalabb művész, a főváros Szibériában, a szülei élnek

60 éves művész azt mondta, a kísérletek a személyes élet és a művészet. Fotó: Andrew Kopal és Anton Veselov / SPSTL

- Ő jött haza a szüleihez - mondta, és rámutatott, hogy a kerek arcú fiatal hölgy: - Ott áll egy bunda közelében az oszlop.

A közönség ütött a közkedvelt művész két dolgot: a fiatalok (Safronov lány jó unokája) és az atípusos megjelenés.

- A növekedést a kis, hosszú, göndör barna haj. Arcbőr nem levegő - ő is úgy tűnik, meglehetősen kompakt - azonban ez a szám rejt báránybőr - leírt „Komsomolskaya Pravda” - Novosibirsk „új művész szenvedélye egyike azoknak az ülésen jelen Konstantin Zinovjev.

fb vk tw gp ok ml wp

Nikas Safronov mondta rajongók, hogy a szíve tartozik a lány. Fotó: Andrew Kopal

A múlt szerelmeseinek Safronova Online a következőket mondja: Az első feleség - Dragan. tanult a Sorbonne-on, és a második - Francesca Vendramin volt olasz gyökerek, a harmadik - Maria - ő dobta a művész, miután megtudta, hogy ő állítólag megerőszakoltak Gelendzhik Rostov rezidens Mária.

Safronov későbbi nevén Mary udvarolni és nyert, bizonyítva, hogy nem feküdtem le ezt a nőt.

- Nem szeretem, hogy élni és kezelni csak egyféle ember - nos, például művészek vagy színészek - ismerte ülésén Novoszibirszk Nikas. - Van más barátok, én szerelmes volt különböző nők. Szeretek kísérletezni - ez adja a mozgás, és nem fáradnak el, tanulni valami új és érdekes.

Azonban, ha a művész személyes életében nyitott kísérletek állása nem érti meg őket.

- Én Aivazovsky kiállítására. és a közelben van a kortárs művészeti kiállítást, ahol nem volt egyértelmű, hogy egyáltalán: néhány bank, néhány rekedt lánc, téglák, valami szemétdomb haszontalan dolgokat - osztotta meg a művész. - Mindez jelzi forma - telepítés, teljesítményét. De ez nem művészet, hanem egy korszerű hulladék-kibocsátást. Nem értem az ilyen „modern művészet”. Ez gyakran a gonosztól. Kiderült, hogy nem kell felhívni - akkor egyszerűen ábrázolja a nemi szervét a Vörös téren - és az összes, egy művész.

Kiválasztva Nikas Safronov volt egy lány, egy filozófus, aki nem hallja

60 éves művész Nikas Safronov kinyújtotta színjáték újságíróknak. Az ülésen a rajongók Novoszibirszk bevallotta szerelmes volt egy lányba, még megmutatta neki gesztus „állt az oszlopra báránybőr kabát.” Minősítését a múlt és a tartózkodási helyét egy új múzsája - Novosibirsk. Azt mondta, hogy itt még mindig a szülei élnek.