19 Az osztálytermi lehetőségek fémszerelvény szilárd v a fantom fájdalom, fémszerkezet szilárd terület

19 Az osztálytermi lehetőségek fémszerelvény szilárd v a fantom fájdalom, fémszerkezet szilárd terület

Egy nap, már a játék első órájában, a kígyót megsebesítették a karban. A hangzás hasonló volt a zavaró csengéshez, a Metal Gear Solid korábbi kiadásainak szellemében. De ahelyett, hogy bekapcsolnám a menüt és kivágnám volna egy gyógymódot (mint az MGS3-ban), egyszerűen csak lenyomtam a cselekvésgombot (háromszög).

2. A kódnevek a játékos teljesítményének mutatójaként

A végén minden szinten a játékos értékeljük előrelépést számos tényező: hányszor nem fogadott, milyen gyakran esett a golyók, stb És a szint a hősiesség is figyelembe veszik .. Ennek eredményeképpen kódnevet kap. Először kaptam a címet a „csirke” (B osztályú), de során tizenkét órás kaland sikerült emelni a minőség, kiérdemelve a kódnév „Octopus”.

3. Engedélyezett Aviator szemüvegek

4. Megbízható zene a 80-as évekből

A nyolcvanas évek népe pop-zenéje a rádiós magnó alapjaitól függ. Az előadók listája többek között a Joy Division, Daryl Hall John Oates és A-ha.

5. Segédeszközök létrehozása

Lehetőséged lesz arra, hogy különböző erőforrások szintjén összegyűjtsd, ahonnan hasznos dolgokat tehetsz. Például egy növény, az úgynevezett "Arany Félhold", használják, hogy hozzon létre egy nyugtató.

6. Hivatkozások a klasszikusokra

Amikor először talál egy gyémánt, OCELOT mondja: «pedig hozok egy magas árat.» Talán nem szándékos nod irányába, de az érzés jön létre ez a Resident Evil és kereskedő.

7. Rendszerbarátok (a csapat kivágása)

Ha partnerekkel végzi a feladatokat, a kapcsolat aránya nő. Ennek eredményeképpen például a Diamond Horse (D-Horse néven is ismert) megszünteti a megrendelést. Hülyén hangzik (és nem csak úgy hangzik, hogy ott van), de használhatja ezeket a trágyákat, hogy az ellenséges járművek elveszítsék az irányítást az úton.

8. meredek lovaglás

A kígyó D-lónak hívhatja a futást, és még ugorhat is rajta, szinte lelassulva. Nagyon hasznos, ha gyorsan el kell menekülnie valahol.

Minden történik. Általános szabályként a helikopterek nagyon hasznosak a Phantom Pain-ban. Különböző helyzetekben hívtam segítségül a levegőt, és figyelte, ahogy az ellenséges katonák leereszkednek egy álló géppuskával. De ... egy nap ... helikoptert hívtam, és egy mesterlövész puska lövésével lőtték le.

Az új munkatársak teljesen hülye nevek, mint korábban a Metal Gear Solid: Portable Ops és a Peace Walker. Különösen hűvösek a Crimson Kangaroo, a Brass Armadillo és a Stone Mastodon.

11. Lehet játszani egy toborzásra

Mint a hordozható operációs rendszerekben, a feladatot hétköznapi toborzóként is elvégezheti. Nem kell átszalasztania a Phantom Pain küldetéseit a Snake-ra.

12. Megkaphatja a feladatot

Önnek joga van elhagyni a missziós területet. Természetesen ebben a helyzetben fog véget érni, de a legközelebbi további feladatokat elvégezheti.

13. Az idő kezdete és lehetőségei

A misszió előtt választhatja ki a kezdetét (6 óra, 18 óra vagy a lehető leghamarabb), és határozhassa meg, hogy mit és kivel fog magával viselni: felszerelés, jelmez és partner.

14. Lehetetlen lehet tolmács nélkül

Meg kell felvenniük a tolmács, hogy képes legyen megérteni az értékes információkat a szovjet katonák a további feladatokat. Ha tolmácsot találni, akkor hallani, hogy hogyan tanít elvtárs mondani angol kifejezés „Aznap este volt a barátnője,” ha elég gyors hover ezen pár távcsövet.

15. A Fulton nem mindig sikeresen felszáll

Az ellenség eljuthat a Fulton rendszer által okozott zajhoz. Egyszer egy ellenséges katona még egy labdát is eltalálott, és elengedte a barátját, mielőtt elindult volna.

16. Etikai dilemmák

Néha a misszió során összetett dilemmákat tapasztaltam. A különleges felszerelés visszavitelének művelete során több fogolyot találtam egy ellenséges menedékben. Nem kockáztathatom-e az őröket az új potenciális újoncok érdekében, vagy jobb, ha egyenesen a misszió céljához akarok menni?

17. A küldetések átadása ön áldozatul szolgál

Minden egyes feladathoz új készségekkel és rajzokkal jutalmazzák. Az eligazítás során teljes listát kaphat.

18. Vigyázzon, hogy ne mesterlövészek

Néha megbotlik az afganisztáni hegyekben rejtett mesterlövészek számára. Többször is megöltek.

19. Phantom Zoo

Esély van arra, hogy megtalálja a halálos medve, Afganisztán lábánál sétálva. Alkalmazza rá a "Fulton" rendszert, és kezdjen gyűjteni egy mini-állatkertet a fő bázisán.