55 éves vak tenor Andrea Bocelli házas 30 éves szeretője

  • 55 éves vak tenor Andrea Bocelli házas 30 éves szeretője

Andrea Bocelli feleségül menedzser Veronica Berti

Veronica Berti volt a vezetője a híres művész hit Con Te Partiro Andrea Bocelli 18 évesen, amikor a legtöbb énekes 33 éves volt. Az olasz Veronica úgy döntött, hogy elhagyja a feleségét, Enrique Chenzatti, két fia, Amos és Matteo. Azonban a fiúk költözött apja, és két évvel ezelőtt az új művész a család már feltöltötték - Veronica szült egy szeretett lánya Virginia.

Gyönyörű esküvői ünnepségen került sor az olasz város Livorno. Fiatal menyasszony úgy döntött, egy hófehér ruhában Ermanno Scervino és egy csokor rózsát krém. ! Sok vendég, tanúsága szerint szemtanúk a brit ünnepségek portál E Online, könnyek az érzelmek - mert Andrea Bocelli vak korán, de megismételte, hogy „a lelki szemei ​​előtt látja”, hogy milyen szép az este és a menyasszonya.

Orosz tenor számú

Tenor vagy gyémánt? Ki a legjobb barátja a lányok?

Luciano Pavarotti kin végül megosztotta a hagyaték

Woman.ru gratulál a tulajdonos az egyik legszebb és erős hangokat korunk (visszaigazoló e - néhány kisplasztika World Music Awards) Andrea Bocelli és az ő drága Veronica Berti a házasság!

Megértem a szerelem. Ő volt barátja egy vak ember, én magam süket. De nem akarta, barátság, mint a kapcsolatot velem. Nem akartam, hogy, arra számítva, hogy ez lesz nehéz együtt élni, aki vak, de nem hallom. Ez egy nagy felelősség. Csodálom a lány, erős, beleszeretett egy vak, nem fél a nehézségeket. Felesége volt süket. könnyebb számunkra együtt. Vak igazság az, hogy nagyon nehéz együtt élni folyamatos ellenőrzést tesz szükségessé. Nagyon boldog vagyok, az én vak barátja, aki talált egy bátor lány és férjhez ment.

Nagyon boldog vagyok, mert a boldogságot. hadd legyen boldog. vak szükség látó, hogy segít nekik.

Soha nem tudtam, ő stílusát énekelni zakrytmi szemét. itt chto..bedolaga

krasivyya nő, szoborszerű, és ő nagy tehetség, egy nagy pár egy szót!

Fun, boldogságot nekik!

A férfi nagyon elegáns, és annak ellenére, hogy a betegség sikerült elérni sokat, és még egy kerékpározás

Igen. A srác tudta a vak srác (((elhagyta a feleségét 18 éves flört.

Igen. A srác tudta a vak srác (((elhagyta a feleségét 18 éves flört.

Igen, egy pár szép, de itt volt egy nő, aki elvitte a vak, és ítélve korában még nem volt híres és nemzetközileg is sikeres, és most egy új, minden készen áll, és pénzügyi támogatást, ebben az esetben a vakság nem nehézség

Csak mostanában néztem egy műsort őt és feleségét. dicsekedett a gyerekek. megértése, a beteg felesége (éltek szegénységben), melyet nehéz volt húzza neki, amikor szegény volt, zenét tanult. és felesége szántott. Kívánságlista fizetnie. amíg a férj volt depressziós miatt slepoty.A amikor a felesége. kopog a lába. tette hozzá hallgatta, és rögzíteni a stúdióban. Húztam Madame, aki megragadt a pénztárcáját, és elkezdte énekelni a nagy szerelem. Elég, nincs pénz nincs sem tetszett, és nem vette észre. hogy az alacsony és megvetendő neki, hogy ..

Hogy tetszik. boldogságot nekik. Gyakran írok a valóban tehetséges emberek.

Hálózati kiadás «WOMAN.RU (Zhenschina.RU)”

Elérhetőségek kormányhivatalok (beleértve Roskomnadzor): [email protected]

Kapcsolódó cikkek