Mechanizmusok Kalasnyikov mechanika és a technika - oldal 5

Retarder fel a kalapácsot, hogy csökkentik a technikai pár ezer lövés percenként, hogy kényelmes nyíl 600-900 lövés percenként. Persze, ha jól értem, hogy milyen a kérdéses részeket.

Elhelyezve az irányt célzó a hordó miatt a ferde a vektor az erők (és a visszarúgás és közben a visszatérő mozgása az exponáló és a zár záró) és a központ a tehetetlenségi a gép (és még a furat tengelyével). Van egy pillanat erők, melyek telepítése gép. Váll itt jelentős szerepet játszik, de nem az egyetlen.

Az a feltételezés, egy nagyobb veszteségi drámaian után az első 2-3 lövés indokolatlan, nem több, diszperziós és elvezetési pontján találatot. Az első pár lövést a gépen csak nem volt ideje, hogy eltérjenek a rálátás, és a merevség a szorításán ember az első pillanatban már, ezért eltérés az első lövések kevesebb, és akkor az a személy már nem olyan határozottan tartja a fegyvert és a vezető távol minden egyes lövés növekszik . Ez IMHO.

Ha megadta a lövés éppen időben minimális eltérés a furat tengelye a látómezejében, de még mindig a minimális szögsebességgel ezen a ponton - a pontosság sokkal jobb lenne. De ez egy nagyon nem triviális technikai probléma. Az új gépek próbálják megoldani, mint például a helyét az összes mozgó alkatrész, amikor rálőtt a furat tengelye és szimmetrikus minden részéből a tehetetlenségi nyomaték tekintetében ugyanazon a tengelyen, de a 100% offset még mindig nem működik. Bár a pontossága első lövések, és sokkal jobb volt (aztán megint, az a személy, ellazítja és visszavonás növekszik).

Közel azonos, és nem furcsa felvételi módok, mint a gyors kiadása az első 2-3 lövés (sokszor gyorsabb, mint a normál sebességgel tűz), majd egy kis szünet. Ez fogni vypulit első lövések, amikor nincs a gép nem veszik el, senki nem az izmok ellazítása.

Igen, még több.
Elállási jog oka lehet automatikus csomagtér válaszul a folyosón a golyó rajta, és forgasd meg. Ő magával rántja a törzs, és ő megpróbálja csavarja, és együtt a pont levonás gép nyomaték kapunk, ami ki a készüléket a jobb oldalon. Nem állítják, hogy ez az egyetlen oka, de azt hiszem, ugyanez nem annyira jelentéktelen.

És mi a helyzet, amely minimális szögsebességgel idején a lövés, akkor valószínűleg lehetetlen nem merev rögzítő gép (emberi izmok merevek elég). De a mechanikai rögzítők nagyon is lehetséges, hogy visszafizeti a rezgés / oszcillációk idején a következő lövés.

Ezen túlmenően, a hossza a hordó huzagolás, és a pályát nem választjuk ki a lámpából, és, hogy a rezgések a lövés a hordó hossza adott legkisebb amplitúdó (és ennek következtében a sebesség) a pofa, amely csökkenéséhez vezet a diszperzióban. De a lényeg az elállás megtekintve nem befolyásolja.

Az erősítés pontosság bevezetése a moderátor ravaszt történik csak hajlamos. Ahol az égési sebessége változik (az AK 1000vystrelov min. A 600 AKM már ...) Ez a lassulás időt ad csillapítására oszcilláció, hogy stabilizálják a hordó. Ez csak milyen ingadozása (mechanizmusok)? (Beszélünk a Kalasnyikov gépkarabély)

és hogy ingadozások a lövés hossza a hordó hagytuk legkisebb amplitúdó

Ez nem értik (szempontjából súlygyarapodás), vagy a törzs maga tartományok egy bizonyos természetes frekvencia? Step barázdák kialakításától függ a golyókat. sebessége (hogy ne zuhant).

Re: Mechanizmusok a Kalasnyikov gépkarabély.

Tehát az első fontos hajtás általában nem sok egyébként, és az ütközési pont. Ez az, amikor az első biztonságos, akkor lehet gondolkodni a második (ami többször kevesebb hatással van a eredmények pontosságát).

Igen, nagyon törzse változik, hajlított, gyakorlatilag sinusoyde (ha jól emlékszem menetrend eltérések csomagtér hossza mentén), és hogy a választás a pofáját az átmeneti ponton sinusoydy rezgéseit 0. azonos rögzítési pontok és a csomagtartóban van.

Azt talán van osztva minden ingadozása a gép két osztály: a mikro- és makro. Az első akkor egy időskálán egy lövés (jó, és a szünet közöttük), a második - az aránya másodpercig. Előbbi hajlító hordó és a rezgés (meglehetősen bonyolult) minden lövés gép és csavarás gép. Elviszem a második reakció váll és a kar nyíl eltalálja a kiindulópontja sorban lövés a biztos pontot, beleértve a dobás gép lövések. Távú ingadozások itt, és talán még ez nem alkalmazható, nem habozás, hanem egy folyamat visszavonását szabálytalan készüléket a rálátás. Ráadásul az első gólt, gyakorlatilag nem igényel karbantartást eredmények a pont a biztos pontot, mint ezek elhanyagolható nagyságú, majdnem szimmetrikus, és rövid időn belül megszűnik, de egy technikai módosítás (szórás) a gépen csak azok felelősek (ne felejtsük, műszaki diszperziós vagy szórással az úgynevezett spread hit pontokat lövés a gép - kemény rögzítő gép, és azt a fajta szinte szimmetrikus közepén).
Ha a gép minden rendben lesz szimmetrikus a furat tengelye, a második rezgési általánosságban nem lenne károsodásához vezethet pontossággal. Mivel a szimmetria a gép kicsi, akkor az összes stroke és erők kölcsönösen kompenzált, és az ólom, hogy egy fordított a gép, amely nyilvánul meg, mint egy dobás gépet a felvételek. És vezet a jobb is.
Tehát az oka a legutóbbi hatások gép rezgések és nem merevség keret hold gép (mesterséges) és mismatching pont alkalmazása erő (és stroke) a pontok rögzítő / tartja a gépet.

Körülbelül az arány a tűz, mégis csökkenti, hogy csak a kényelem nyílra. A magas aránya a tűz nyilak nem vágja le a vonal 2-3-4 lövés indít mindössze tíz hogy gyorsan kiürül a boltban növelését követeli meg a lőszer (és rengeteg kapcsolódó problémák), és drasztikusan csökkenti a pontosság, hiszen Csak az első két vagy három lövést többé-kevésbé pontos. És így rosszul előkészített, hogy a nyilak (és a katonák éppen ilyen és vannak) képes sikeresen csökkentette a sorban egy pár kép - és lassú automatizálási munkát kézifegyverek. Moderált kiváltó darabja Őszintén szólva nem tudom.

Az AK-47 mindig is egy hátránya - a második és a harmadik sorban a három golyót mindig élesen jobbra és felfelé. Nagyon jól látható, amikor tüzelési nyomjelzök növekedés 100 m.
Az AKM készült kompenzátor, aki továbbra is hordó centiméter és fél, orientált balra lefelé. Amikor aktiválódik, így felmerült sugárfék. Eredmény - 2 3 már bement a növekedés stabilan.
És a stand AKM adta pontosság sokkal jobb egy.

Az AK-74 pofa kompenzátor-plamyagasitel aka fék én ugyanolyan irányú.

In-HETE egy klip, ami azt mutatja, lassítva a forgatás egy AK 47. Van hordó, amikor kirúgták kanyarban, mint egy gumicsövet le rezegni. Puskavessző míg általában kolbászt.
A feldob karok miatt nyomatékkal. A csikk nem a fővonalon.
Bár minden rendszer valószínűleg megy a maga útján.

Sam filmet nem láttam, de ha a hordó rezgések kezeli (hajlító) bomlani, mielőtt a következő lövés 1000vyst ütemben. / Min.?