5 lépés, hogy létrehozása egy adott képet

5 lépés, hogy létrehozása egy adott képet
Minden megvan a maga személyisége - egyedi módon kifejezni magukat. És mindannyian olyan stílus - a stílus ruha, beszél és cselekszik. Azonban a kép - ez valami több, mint a személyiség + stílusban.

Ez a hozzáállás maga felé és az élet, ez egy második bőr, ez valami olyan közel, hogy gyakran nem is veszik észre. És ha igen, nem adnak neki megmutatni az igazi természetét, nő teljes erővel, és világosan kifejezni magukat.

  • Az utat - ez nem a ruhát. Ki vagy te? Mi inspirál?
  • Nézzük a személy - a szín és a vonal. Honnan tudod, hogy valóban és fokozza a szépségét szövetek és minták.
  • Mi nem a méreteket és alakot. Hogyan javítsam alak hibáit?
  • Alapelvek a választás és a helyét a test kiegészítők és ékszerek.
  • vásárlási stratégiát a boltban. A legfontosabb - sietség nélkül, de megteremtése kapszula szekrény rendszerek is beszélni


5 lépés, hogy létrehozása egy adott képet

A mesterkurzus
szakmai tervezője képek és pszichológus
Anna Sharlay

Oktatási Anna - designer ruhák (Central Saint Martins College of Art and Design "Menswear stílus, a forma és kiegészítők"). Létrehozott egy gyűjtemény a produkciós cég Tom Farr (Oroszország és Kína), Baon (Oroszország), O'Stin (Oroszország), a Depeche Mode (Oroszország és India). Szakmai Pszichológia (Institute of Applied Psychology a magasabb School of Economics).

Kezdve 19-00
Vége 21-00

Irina: Lecke A.Sharlay létrehozni egy képet, mint a. Tudtam, hogy a ruháját szemében körülöttünk. Információ sok volt, de nem minden visszajelzés volt képes elemezni a szakmai jellemzőit alkotmányát. Akartam hagyni, konkrét ajánlásokkal maguknak, de az idő rövid volt. A benyomások nagyon jó. Veszem a tanácsot Anna öröm. Ügyeljen arra, hogy megint.

Julia: Elmentem egy workshop kizárólag kíváncsiságból, de végül elégedett volt mind a 200% -os! Anna mindent megmagyarázott rendkívül jól megközelíthető, nagyon részletes beszámolót milyen kritériumokat kell felvenni a ruháit, hogy néz ki harmonikusan. Általában az időt is töltött, és a cég nagyon aranyos lány.

Fotók a mester osztály:

Kapcsolódó cikkek