rettenetes erő

Idejekorán csúcsok

Nehéz megmondani, az biztos, hogy az volt a kiváltó oka ennek a váratlan eredmény (4: 1) - a hatalom a győztes vagy a vesztes gyengeség.

Juventus - Real Madrid. 1: 4. Marco Asensio

Nyilvánvaló, hogy a legjobb játék, „A Juventus” nem látható. De ez, hogy őszinte legyek, nehéz volt várni.

Természetesen a futball világában áhított trófea Gianluigi Buffon, amely körül sok tekintetben épít érzelmi elvárás a döntőbe. Míg az elme elég érvek ellen. Különösen ellen „Juventus” szkeptikus elmélet kénytelen veszélyeire korai csúcsok.

A torna a repülés mindig vannak csapatok, akik valami rendkívülit, akkor a közönség hajlandó írni azokat a fő kedvenc. De mint általában, ezek a csapatok nem nyer semmit. A tetején a játékot kapnak a döntőbe, majd bemegy csökken. És a trófea megy általában azok, akik indult a versenyen simán, anélkül, hogy a hősiesség, elérve a tetején a döntő mérkőzést a nap.

A csúcs a „Juventus” a áramfelvétel volt a negyeddöntőben, ahol a nulla (aggregált!) „Barcelona” megtört annak destructional támadást. A „valódi” feje fölé sosem ugrott. Igen, egy csomó pontozás és a „Bavaria” és a „Atletico”, de az első esetben késleltette a végkifejlet a hosszabbítás, és a második egy ponton tegye az eredmény kétséges.

És ez az elmélet a veszélye a korai tetejét ismét megerősítette: mint kiderült, a végső, „Juventus” valóban el csúcspontját előtt, míg a „Real” a Cardiff rá, és felmászott.

Ahogy a halandók

Bár az első néhány perc a torinói klub volt egy nagyon okosan. De ahogy az elején egyértelmű volt, hogy milyen jó az „igazi”. Sami Madridistas nevű hivatkozás a második felében, amikor három gólt szerzett, de a lendület talán a játék kezdenek még kifejezőbb. Nagyon hatásos ebben a pillanatban „igazi” nélkül játszott el: aktívan együtt szervezett megragad ellenfele térfelén. Mindaddig, amíg a játékosok „Juve” frissek voltak, ők ki ezt a nyomást, mint általában, kicsúszott, de egyértelmű volt, hogy sokáig nem lehet folytatni: előbb vagy utóbb, ez az aktív védelmi erő őket a hibát.

És így is történt: a harmadik cél a „Real” - pszichológiai értelemben, talán döntő - került sor, miután a lehallgatás Modric büntetést maga „Juventus”.

Juventus - Real Madrid. 1: 3. Cristiano Ronaldo

De ebben az esetben, úgy tűnik, az igazi nagyságát ez a „Real”: az Égiek hosszabb finnyás, mint rétegű halandók. A dolgozat a „gyakorló, aki nem tudja, hogyan kell játszani”, amely szolgált a zászló a sok generáció a csillagok, okafogyottá vált a csapat Zidane. Aktív védelmi erők minden mezőnyjátékos és egy tisztességes „funkció”, amely lehetővé teszi, hogy még gyorsabban a célba, csak eredményeként a nagy munkát. És ha mielőtt úgy ítélték meg, sok átlagos ember, aki nem volt más módja, hogy javítsa a versenyképességet, hogy mára egy életforma, és a jeles Royal Club.

Ezért valószínűleg a jelenlegi „valódi”, és azt tette, amit nem lehet bárki felett negyed százada a Bajnokok Ligája - ben két szezont a sorban címet. Mivel a mai szerkesztői csapat és úgy néz ki, szörnyű „Galacticos”, a legfényesebb generáció a klub történetében. Bár a mértéke sztárság, majd Beckham fényesebb volt, mint a mai Modric, Figo - a Kraus, Raul - az Isco és Ronaldo - mint Benzema. De azok a régi, hoztak létre csak szólóban, míg a jelenlegi, és készen áll, hogy készítsen.

várat morzsolt

Készen áll a legnagyobb intenzitással jelenlétében a legmagasabb képesség teszi jelen „igazi” rettenetes erő. Gondoljunk csak a „Bavaria” a negyeddöntőben a mérkőzés nyert négy gólt „Atletico” a elődöntőben - három, „A Juventus” a végső - négy. És ez a csapat, akinek akadályoztatása elfogadott megbecsülni a legnagyobb mértékben!

Amint a csapat Zidane Cardiff szünet után kissé ágyazott gázpedált, az ellenfél azonnal úszott. Kifinomult, jól képzett, karcos „Juventus”, ami lehetetlennek tűnik, hogy megzavarja, csak elveszett az űrben! Bevehetetlen erőd morzsolt mint a homok! És ez annak ellenére, hogy a legtöbb padló pedál senki prések - megtörténhet az szükségesnek bizonyul, a „valódi” lehetne még több.

De egy ilyen mester Cristiano élni könnyebb. Azonban az állapota rugó (10 gól öt mérkőzést, az utolsó sorsolás) nem ajándék az ég, és még a munkálatok eredményének. És a játékos, és az edzői stáb, akik megállapították, hogy vezérük, az optimális képzési rend módosításával évek óta.

Juventus - Real Madrid. 0: 1. Cristiano Ronaldo

Ronaldo - egy pont a különbség a jelenlegi „Real” egy generáció „Galacticos”. Egy ilyen egyedülálló személy még a csapat, tele szupersztárok, nem volt. Bár talán csak a ...