12. Wise idézi anyjának hét gyermeke

1. Nem tudom megmondani, hogy mi mindig szívesen. Voltak nehéz pillanatok lehetetlen. A legnehezebb időben volt, amikor a gyerekek már három vagy négy, és minden kicsit. Akkor élni és gondolkodni: újabb nap élt - Isten dicsőségére, és holnap újra ...







2. Amikor a nagyobbik lánya tizenhárom éves volt, azt mondta: „Anya, tudom, miért kell olyan sok gyerek, úgy, hogy azok mind az, hogy nem.” Nos, amikor anyám sikerül megszervezni az élet a család, hogy segítsen neki a gyerekek.

3. Tudom, hogy a saját: a férje nem olyan fontos eszköze a fizikai - mosogatni ott - mint a képesség, hogy a szánalom és szimpatizálnak. Számomra úgy tűnik, hogy az oka a csüggedés sok nő gyakran, amit a férje nem szimpatizálnak, nem értik, milyen nehéz néha.

4. Hogy őszinte legyek, egy nagy család segítők elengedhetetlen. Amikor öt gyermeke volt, van egy dajka. Aztán rájöttünk, hogy nem egy asszisztens, nem tudjuk csinálni, és elkezdte keresni finanszírozás pár órát hetente kétszer, hogy képes legyen legalább szét a gyerekek - ezek a történetek sétálni, és azok otthon hagyják, hogy így kicsit egymást pihenni.

5. Hogyan kell kezelni a fáradtság? Rájöttem, hogy a legfontosabb dolog -, hogy elegendő alvás. Emlékszem, a pillanat, amikor rájöttem, hogy nincs joga mosogatni éjjel. Mert akkor egész nap szünet van a gyermekekre. És el kellett választani: vagy ételek vagy gyermek nyugodt. Azért választottuk a mosatlan edényt.







6. Én még soha nem derült ki, hogy minden, ahogy kellene. Azt gondoljuk, hogy a legfontosabb dolog -, hogy tegyen egy sétát, játszani a gyerekekkel, majd mikor nőttek fel, hogy segítsen nekik a leckét ... általában szervezni az életüket. És a főzés, takarítás háttérbe szorul.

7. nézek vissza, és rájönnek, hogy talán az egyik oka a kétségbeesés, hogy azt akarjuk, hogy a gyerekek valamilyen ideális, hogy elképzelni, egy gyermek, aki azt teszi, amit ő azt mondta, soha nem harcolni, nem veszekedések. Valójában azonban egy ilyen gyermek - rossz. Megfelelő gyermek - él.

8. Semmilyen esetben, mondja a gyerek: „Hogyan sikerült rosszul vagyok.” Persze, anyám, aki azt mondja, hogy a szeretet a gyermek, ez csak irritált, de a gyerekek gyakran ezeket a szavakat a vélekedés, hogy az igazság.

10. Amikor a fiatalok vigyázni a fiatalabb testvérek, segít megoldani sok tizenéves a problémákat, hogy gyakran merülnek fel, mert a tinédzser sehol tölteni az energiájukat.

11. Ez a tökéletes hazugság azt állítani, hogy a nagy család - a család nélkül hátrányok és problémák. De ha tudunk növekedni őket úgy, hogy szeretik egymást - ez egy nagy kényelmet biztosít.

12. Néha elgondolkodom, hogy mennyire jól, hogy a gyermekek testvérek. Végtére is, hogy hány ember szenved az a tény, hogy nem szoros. Tehát légy türelmes, ne csüggedt, a gyerekek felnőnek, és szaporodnak a szeretet ad számukra a szeretetet.

Alapján anyagok nsad.ru




Kapcsolódó cikkek