70 angol szó, hogy már tudja anliysky nyelvű skype

Folyton megismételve a tanítványaimnak: Ön nagyon szerencsés. Minden bírálta amerikanizálás. De mivel ez, már szinte a gyermek egyfajta adatbázis az angol nyelvet, ami könnyebb volt vele dolgozni. Képzeljük el, hogy meg kellett tanulni a kínai. Úgy vélem, hogy 99,99% -a kezdők tanulni, vagy nem ismeri a szót azon a nyelven, hacsak Nihal. és hogy nem hangokat. Ezért szerencsés, uraim, hogy meg kell tanulni angolul. Bár, azt hiszem, a helyes választás ma lenne még csak kínai.







70 angol szó, hogy már tudja anliysky nyelvű skype

igen / nem - Azt hiszem, mindenki tudja, egy egyszerű „igen / nem”. Nem - ez a „nem” (Ő nem a gyerekek).

gyorsétterem - ismerve ezt a szót, akkor megtanulod két szó:

gyors - gyors, gyors (Ő gyorsan fut - gyorsan fut, ez az autó gyors - Ez a gép gyors)

élelmiszer - élelmiszer (I enni az egészséges táplálkozás - eszem egészséges étel).

Szeretlek - talán a leghasznosabb mondat. Itt láthatjuk az angol mondat szerkezete: az alany (? Ki vagyok én - I) + állítmány (hogy én nem a szeretet - szerelem?) + A többi mondat (Ön).

Csak csináld - egy szlogen Nike "Just Do It". Csak - csak, csak, csak. Do - do. Aztán ott volt a parancs, akkor adjon parancsokat és utasításokat: Csináld (csinálni); Nyissa ki az ablakot (nyissa ki az ablakot); Olvassa el a könyvet (könyveket olvasni), és így tovább. Az ilyen mondat, hogy ott kezdjük ige nélkül végződések tiszta formában, amelyben látjuk a szótárban.

üzenet - egy üzenet, írjuk meg az üzenetet

(Ő küld nekem egy üzenetet minden este - Ő küld nekem egy üzenetet minden este Ő üzenetek nekem minden este -. Azt írta nekem üzeneteket minden este)

call - hívás, hívás (Call me este - Hívj este); hívás (hívom én autóm „Susanna” - Hívom az autóm Susanna).

(Szeretem az alma -! Imádom az alma!)

(Ez a nő stílusa - Ez a nő stílusa)

emberek - az emberek. Ne feledje, a szlogen Nokia: Csatlakozó emberek (Connecting People). Aztán ott lehet érteni, mert így a gerund (csinálod?) Az angol. Például: Ott ült egy könyvet olvas (Ő ott ült, egy könyvet olvas).

felállni - felállni. Ügyeljen arra, hogy a fel darab után az ige. Ez meghatározza az ige irányba - fel. Miután állvány - egy "stand". A stand up - ez a "felébred". Mi is lehet venni az ige „go”: go - go; felmegy - emelkedjen. (Felment a lépcsőn -. Felmászott a lépcsőn Az árak mindig megy fel - .. Az árak mindig emelkedik)

üljön le -, hogy üljön le. Ugyanaz. Down - Ez azt jelzi, hogy a kereset lefelé irányul. Ülj - üljön; üljön le -, hogy üljön le. Például, go - go; lemegy - lemenni.

Üzleti - üzleti ügyek

(Ez nem a te dolgod -! Ez nem a te dolgod!)

vásárlás - vásárlás, vásárlás. Felhívjuk figyelmét, hogy ez egy verbális főnév. Ie üzlet - a „kosárba”. Egy másik egyre népszerűbb módja mondván, hogy „menjen vásárolni” - áll a bevásárlás. (Vásárolni megyünk, vasárnap - Megyünk vasárnap vásárlás)

(Ő a legjobb barátom - ő a legjobb barátom)

örvendetes - üdvözlő, üdvözlő

(Úgy fogadott, amikor megláttak - köszöntek rám, amikor látták).

viszlát - szia. Jó - melléknév „jó” (mi?) (A bátyám egy jó ember - Bátyám - jó ember). A határozószó „jól” (hogyan?) - ez is (Ő úszik nagyon jól - Ő egy nagyon jó úszó). Rövidített "míg a" - bye, viszlát.

Szeretem a rock. - Szeretem a rock.

Szeretem a rock. - Szeretem a rock.

utazás - utazás, utazási

(Tavaly utaztam Franciaország - A Franciaországba mentem tavaly).

hogy van? - Hogy vagy? Itt meg lehet tanulni a sorrendben a szavak egy mondatban az ige lehet: kérdés szó (hogyan) + ige + alany + legyen a többi mondat. Például én az iskolában. - Hol vagy? (Én az iskolában -. Hol vagy?)







Beszélsz angolul? - abban a kérdésben, oktatási kérdésekben általában látható az összes többi ige kivételével lennie, az egyszerű jelen: kérdő szó (ha van ilyen) + csinálni / nem + alany + ige + a mondat többi részét.

Egy másik fontos pont: angolul beszélni - Angolul beszélek - nincs mentség!

(Tudok japánul, és a spanyol - szólok japán és spanyol)

(Ő két csecsemő - Ő két csecsemő)

kapcsolatba [kɒntækt] - kapcsolati kötődnek

(Ha kérdése van, forduljon John - Ha bármilyen kérdése van, forduljon János)

(I pénzt takarít meg - Én pénzt takaríthatunk ;! Ments meg - Ments meg!)

biztonságos - biztonságos, biztonságos

(Nincs semmi biztonságos - biztonságos semmit Ez az autó biztonságos - Ez a gép biztonságos)

csók - egy csók, csók

(Megcsókolja nagyon jól - ő egy jól csókol ;! Adj egy csókot - Adj egy csókot / Kiss me!)

frissítés - update frissítés

(Saját OS frissítések minden hónapban - Saját operációs rendszer frissítése minden hónapban le kell töltenie a legújabb frissítés - le kell töltenie a legújabb frissítés)

szerv - a test, a test (egészségtelen élelmiszerek tönkreteszi a test - gyorsétel elpusztítja a szervezetben). Ismerve a „test”, könnyen megjegyezhető, a következő:

Mindenki - mindenki (Mindenki hazudik - Mindenki hazudik, emlékszel Doctor House)

Senki - senki (Senki sem tudja neki - senki nem tudja)

Mivel ez egy „test”, akkor valaki, mindenki, senki - ez mind egyetlen számot!

(Örülök - Örülök)

70 angol szó, hogy már tudja anliysky nyelvű skype
ne aggódj - ne aggódj, aggodalom - aggodalom, gond, aggodalom

(Ne aggódj, jól vagyok - Ne aggódj, jól vagyok, én worryabout egészségét - Aggódom az egészsége)

fiú / lány - fiú / lány, lány

(Az iskolában tanítok fiúk és lányok - az iskolában tanítok fiúk és lányok)

home - ház (nem egy épület, és a natív ház, lakás). Összehasonlítás:

Ő most otthon van - Ő most otthon (azt).

Élek egy nagy ház - élek egy nagy ház (épület).

(Van pénze egy házat - azt a pénzt, hogy vesz egy házat)

Súgó - Segítség, segítség

(Szükségem van a segítségedre - Szükségem van a segítségére ;! Segíts - help me!)

rajt / cél - start / cél

(Elkezdek munkát 10:00 - Kezdek dolgozni 10 órakor; Be kell fejeznem ezt a projektet - Be kell fejeznem ezt a projektet)

gyerünk - oh, gyerünk, gyerünk, gyerünk. A népszerű kifejezés, hogy segítsen emlékezni a „jön” -, hogy jöjjön.

(Can jövök munka után -? Tudok jönni munka után?)

Úgy vélem - hinni. Beragadt az emlékezetünkben miatt sokféle dalt. Ez a következő értékeket:

1. Azt hinni, hogy valami igaz, vagy hogy valaki igazat mond: Azt hiszem. - Elhiszem, hogy mondjuk, úgy vélem, az igazat mondja.

2. Ahhoz, hogy egy vallásos hit: hiszek Istenben - Hiszek Istenben.

3. úgy vélik: Azt hiszem, ő orvos. - Azt hiszem, ő orvos.

örökre - örökre, örökre, örökre

(I örökké szeretni foglak - én mindig szeretlek)

szép - szép. Ha szereted a film „Bruce Almighty” (Bruce Almighty), akkor is pontosan tudja, hogyan kell írni a szót.

(Anyám nagyon szép - Anyám a legszebb)

tánc - tánc, tánc

(Szeretek táncolni - Imádok táncolni, kedvenc tánc tangó - A kedvenc dance - a tangó)

Sajnálom - Sajnálom (bocsánatkérés, amit tettél)

Elnézést - mentség (bocsánatkérés, hogy mit fogsz csinálni)

stop - Állj, állj, megszűnik

(Elmentem a boltba, de aztán megállt, és eszébe jutott, hogy hagytam a pénzt otthon - Elmentem a boltba, de aztán megállt, és eszébe jutott, hogy otthagyta a pénzt otthon)

nap / éj - ​​egy nap / éjszaka

(Dolgozom éjjel-nappal - Én dolgozom éjjel-nappal)

party - party, ünnepi esti fogadás, estély

(Volt egy kis párt a születésnapomon - Volt egy kis párt a születésnapomon)

big - nagy, akkor lehet tudni, hogy például a nevét a "The Big Bang Theory".

(Saját lakás nem nagy - Saját lakás kicsi)

Kép - festmény, rajz, kép. Ne feledje, a bosszantó „Columbia Pictures.” A film első felében.

(A nővérem szeret könyvek képekkel - A húgom szereti könyvek képekkel)

fotó - Photo. Fénykép- - fotózni

(Veszek egy csomó fotó, amikor utazom - én fényképezni sokat, ha elutazom)

(Meg kell menteni az állatokat - Meg kell menteni az állatokat)

anya / apa - anya / apa

(Anyám egy orvos és apám egy programozó - Anyám - egy orvos, apám - programozó)

(Az iskolában tanultam németül - Az iskolában tanultam németül)

szem - a szem. Gyakran úgy tűnik, az üzleteknek a nevét vagy pontokat nyújtó cégek látszerész szolgáltatásokat.

(A szeme vörös Voltál már sírt - !? Van vörös szem Sírtál?)

(Élek a városban - élek a városban)

(Az idő pénz - Az idő pénz -)

(I hallgatni csak a klasszikus zene - hallgatom csak a klasszikus zene)

utca - utca,

(Sok autók az utcán - az utcán a sok autó, Tudta, hogy az utcai élet nagyon jól - Tudta, hogy az utcai élet nagyon jó)

méret - méret. Ki ne találkozott L'kami S'kami és M'kami?

(Milyen méretű ez a blúz -? Milyen nagy ez a blúz?)

(Titanic a legjobb film a világon -! Titanic - a legjobb film a világon!)

70 angol szó, hogy már tudja anliysky nyelvű skype