18 éves modell Kirgizisztán otthon igényel Lynch-központ 1

18 éves modell Kirgizisztán otthon igényel Lynch-központ 1
Susanna Egoryan Kirgizisztán; Fotó: Facebook

Elvette a második helyen 3309 szavazattal. és készpénz nyereményre - $ 5,000, ami felvidította polgártársaink Kirgizisztán, de aztán örömüket utat engedett haragjának: ő megváltoztatta a szalagot a végső leolvasás „Kirgizisztán” szalagon „Armenia”.

Viselkedése okozott egy viharos vita kirgiz szociális hálózatok szegmensben, ahol hívtak megfossza azt polgárság, sőt megölni.

18 éves modell Kirgizisztán otthon igényel Lynch-központ 1
Susanna Egoryan; Fotó: pageantvote.co

Például egy felhasználó Bolot Isabekov írta: „Igen, hány farkas takarmány, még mindig keresi az erdőben ...”

„Mr. Lucky” kifejezés a lány: „Lynch szükséges, íme Kirgizisztánban, ...”

Raushan Sydygalieva sajnálja „hogy lehet olyan gyorsan fel az ország.”

Aigul Idrisova tanítja, hogy „lehetetlen szar, ahol enni és felnőni!”

Sőt, Kaiykov megerősítette pozícióját a levelező hírügynökségi «24.kg». A riporter kérdésére, hogyan kell megölni kyrgyzstanku Egoryan, azt felelte, hogy „nem tudom”, de szükséges.

Azonban egy idő után, hívja vissza, a jegyző elnézést kért, és azt mondta, hogy „elvesztette az önuralmát.”

Susanna magát Egoryan az oldalán Instagram, azt írta, hogy „Kirgizisztán nem árult el.” Azt mondta, hogy a szabályok szerint a verseny az egyes piacok, kellett volna, hogy képviselje az országot, míg mások - a nemzetiség szerepel az útlevelét.

18 éves modell Kirgizisztán otthon igényel Lynch-központ 1
Susanna a verseny Bejrút szalaggal „Kirgizisztán”; Facebook

„Nem értem, hogy miért ez a nagy felhajtás? Egy ország még nem árult el. Bár sokan azt mondják, hogy nem vagyok méltó, hogy képviselje Kirgizisztán, mert nem vagyok kyrgyzkoy „- írta Egoryan.

Assol Moldokmatova ismert show csillag Kirgizisztán, Susanna alatt megtanult részvétele a TV show „versenyen kívül”, azt mondta, ő „hagyott jó benyomást magukat.”

Moldokmatova írta Facebook, hogy eljutott a szervezők, aki megerősítette a szó a verseny Egoryan feltételeket, amelyek alapján a résztvevők arra kérték, hogy jöjjön fel a két szalagot.

Ő bemutatott néhány kép Susanna, ami azt mutatja, hogy a lány viselt szalagok „Kirgizisztán”.

18 éves modell Kirgizisztán otthon igényel Lynch-központ 1
Susanna megfelelően képviselni Kirgizisztán a versenyt; Fotó: Facebook

Azonban ez nem nyugtatta felhasználók a szociális hálózatok, akik azzal vádolják Egoryan az árulás és a korrupció, mondván, hogy ő beleegyezett, hogy menjen el egy sávot „Armenia” a pénzt.

Share on Facebook

Share on Twitter