9. lépés: A hagyományok segítenek a jólét elérésében

A hagyományok segítenek a jólét elérésében

A jóléti rendszer kilencedik lépése meg fogja győzni Önt arról, hogy nagyon nehéz elérni az őseinek ismerete és tapasztalata nélkül. Hogyan lehet válaszolni a kérdésre, mi a fontosabb a fa jólétéhez - a gyökerekhez vagy a koronához? A korona nélkül a fa nem védheti magát a széltől és a jégtől, és gyökerei nélkül nem lesz erőssége tovább növekedni, és el fog tűnni. Az ember is. Ha nem tudja elérni saját jólétét, akkor nehéz és szomorú életet él. És őseink hagyományai és tapasztalata nélkül egyszerűen nem találjuk meg a saját erőnket.

Ossza meg ezt az oldalt

Hasonló fejezetek más könyvekből

Az agy segít az optimális testsúly elérésében, amit én eszem ... És félsz. Bill Cosby Rebecca, 44 éves, nem tudta abbahagyni az evést, különösen éjjel. Mindig eszébe jutott az étel. Ezek a gondolatok kísértették őt, még akkor is, ha megpróbált zavartatni. 8 évig ő

Az agy segít az optimális testsúly elérésében, amit én eszem ... És félsz. Bill Cosby Rebecca, 44 éves, nem tudta abbahagyni az evést, különösen éjjel. Mindig eszébe jutott az étel. Ezek a gondolatok kísértették őt, még akkor is, ha megpróbált zavartatni. 8 évig ő

A hosszú élettartam elérése Az emberi test öregedési mechanizmusának tudománya - a gerontológia - több mint háromszáz különböző hipotézist és elméletet tartalmaz, amelyek az emberi öregedés folyamatát magyarázzák. Ha felfogja és általánosítja ezeket a feltételezéseket, akkor a következőket kapja: a természet

Hogyan lehet ideális kapcsolatot elérni a gyomorral? Ismeretes, hogy a betegség könnyebb megakadályozni, mint később kezelni. Igaz, ez nem mindig működik, de az öröm iránti vágy mindig is egy civilizált személy fémjelzése volt. Próbáljuk kitalálni, hogyan

Jólét törvény a jólét attól függ, hogy, az emberek körül, az Ön országában, és az állami környezetvédelmi prirody.Vashe közös jólét attól függ, hogyan vegyék figyelembe azok igényeit, szükségleteit belső szükségem állva előtted

1. lépés A Nishi Prosperitás szabályai Az a ház közelében, ahol születtem és gyermekkoromban töltöttem, gyönyörű gyümölcsös volt. Felültetett, az emberek nagyon óvatosan figyelték a fák állapotát, és gondosan gondozták őket. Gyermekként gyakran mentem csodálni

2. lépés, mint a támogatási ház a jólét ház a jólét a második lépés azon az úton, jólét - ez azt jelenti, úgy beállítani az otthoni, hogy büszke lehet rá, hogy jól érzik magukat benne, és mindig megy haza boldogan. A házában egy személynek kell

Készíts egy házat a jólét a második lépés azon az úton, jólét - ez azt jelenti, úgy beállítani az otthoni, hogy büszke lehet rá, hogy jól érzik magukat benne, és mindig megy haza boldogan. A házban egy embernek boldognak és harmóniának kell lennie

A jólét hálószobája A jólét elérése érdekében az alvásnak vissza kell állítania az erőt, és az alvás minden más szervének pihennie kell. Jobb, ha egy külön alvóhelyet rendezünk, de bárhol elhelyezhetsz egy hálószobát, a legfontosabb az, hogy a szoba jólétet nyújt.

Konyha jólét - a megfelelő hely a házban, ahonnan véleményem, és elkezdi protsvetanie.Zdes mindig a kínálat a különféle termékek (akkor is, ha nincs tároló terület, mintegy három hónapra elegendő legalább az alapvető termékek). Ez nem jelenti azt

Étkező virágozni Sajnos, az emberek, akik megengedhetik maguknak, hogy jelöljenek ki egy külön helyiség étkező, nem annyira, mint mi by.Stolovaya nagyon fontos a családi jólét. Az asztalnál van egy egész család, ami tartósnak tartja

4. lépés Az egészség a jólét alapja A jó egészség nélkül nem lehet sikereket elérni nemcsak a tettekben, hanem harmonikus család létrehozásában is, és messzemenően mozognak a lelki önfejlesztésben. Mindenki tudja, hogy az egészség sokkal könnyebb megtakarítani

A hosszú élettartam elérése Az emberi test öregedési mechanizmusának tudománya - a gerontológia - több mint háromszáz különböző hipotézist és elméletet tartalmaz, amelyek az emberi öregedés folyamatát magyarázzák. Ha felfogja és általánosítja ezeket a feltételezéseket, akkor a következőket kapja: a természet

Hogyan lehet egyenlő kapcsolatot elérni Nincs semmi hasznosabb, mint egy jó név, és semmi nem hoz létre olyan határozottan, mint méltóságot. L.Vovenarg Soha ne kérjen senkit, és ne próbáljon alkalmazkodni érdekeinek és kívánságainak kárára, vagy ha belső

Kapcsolódó cikkek