2 Block konzultációt „fájdalom a bordák”

Miután megerőltető testmozgás, játék röplabda, van fájdalom a jobb alsó borda érezte, ha megnyomják. A hanyatt, nem zavar, de nem tudok aludni a jobb oldalon. Címzettje a terapeuta azt mondta, a problémák zhelochnom puzyreom és kezelési tramatologu azt mondta, hogy az elszakadt az ínszalag és azt tanácsolják, hogy kenetet kenőcs ortofenovoy, de szinte az, nem látok javulást.

Úgy gondolom, hogy mielőtt a keresztszalag szakadás nem történt meg, mivel a szalag szakadás kell kezelni műtétileg.

Hogy ellenőrizze az állapotát az epehólyag és tisztázzák a diagnózis, elvégzi a hasi ultrahang.

Éjjel volt súlyos fájdalom a bordák alatt a jobb oldalon a fájdalom hirtelen elhaladó fájó és kap a gerinc és a váll alatti pengét. Kérem, mondja meg, mi lehet az.

Az okok a fájdalom különböző lehet. Hogy tisztázza a diagnózis szükséges alkalmazni a látogatás az orvos. Az egyik lehetséges ok - bordaközi idegfájdalom, de csak mondja az orvos csak az ellenőrzés után.

Én 20 éves, én egy lány (magasság 157 cm, súlya 50 kg). Körülbelül egy hónappal ezelőtt volt egy akut hurutok (és az orvos azt mondta zihálás a tüdőben), volt felírt antibiotikumot és köptető. Beteg kb 2 hétig, aztán megjelent, úgy éreztem, jobb, de a köhögés maradt (és azt mondta, így kell tartani). Köhögés kezdtek megjelenni egyre kevesebb, de ez lett a fojtogató, akkor nagyon beteg, már könnyen megjeleníthető (de azt mondták, hogy nem fáj), de én mellkas röntgen. Írt, hogy sem patológiás változásokat a tüdőben. De ez a fájdalom „fényében” letelt a fájdalom a bordák alatt először a bal oldali (mintha fáj), és most jog alapján is megjelentek, ez nehéz lett, hogy lélegezzen mélyeket, alszik az Ön oldalán, emelje fel a kezét, és szakaszon. Én nem szeretem ezt, mielőtt így nagyon ijesztő ... mellett nem múlik ... mondd, hogy talán jobb lenne, hogy mi a szakértők.

Nézz meg egy orvos, neurológus. Talán vannak problémák a gerinc, és emiatt a bordaközi neuralgia. Vizsgálata után a neurológus, hogy meghatározzák a pontos diagnózis és felírni a kezelést.

Volt némi kellemetlenséget a jobb alsó szélén (ami, mint ha fáj). Ha megnyomja, akkor a fájdalom súlyos, nyomja meg majdnem a közepén, a mellkas és az alsó bordák. Ha ül egy széken, és nyugodtan ült felhívni a has, akkor, mint ha van egy kattintással széle alá, nem tudom, ez összefügg-e vagy sem.

Levelezés lehetetlen meghatározni a kapcsolatát ezeket a tüneteket. Konzultáljon orvosával vizsgálatot.

Van egy fájó mellkas felett a bal oldalon. Szerint oschyuschenie hosszabb csontokat. EKG csinálták. De még mindig maradt lapatka NIC. Néha hányinger és kakzhdy nap vérnyomást és a pulzusszámot 122 140,53, illetve 140,90 és a pulzusom 110. AD110.60. Mondd meg, mit tegyek.

Kérjük, olvassa el a kardiológus további vizsgálatra és esetleges kizárása patológiai a keringési rendszerben. Ha minden rendben van a szív, majd keresse meg a részét a gerinc probléma. Ehhez meg kell forduljon neurológus.

Éles fájdalmat, miközben húzza előre a jobb kezével (megpróbál távol fekszik a dolog a dobozban), visszatért az eredeti helyére - a fájdalom megszűnt. Egy nap elteltével a fájdalom érződik, amikor megnyomja az alsó részen a bordák. Van fájdalom, ha előrehajol amikor felszerelt cipő nyújtás a jobb kezében.

A fájdalom okozta ízületi diszfunkció. Lásd a neurológus vagy traumatológus.

Talán van rendellenességek a háti gerinc, és ezek a tünetek miatt keletkeztek fizikai megterhelés. Lásd, hogy konzultáljon egy neurológus.

Elmentem edzés a fitness center, edzés után a test alsó első, lábuk (csak a stressz), de néhány nap után elkezdett fájni vissza, és most a borda, ma minden mást még egy köhögés (akar köhögni, de indul fájó bordák) ... ma már készen vásárolni mindenféle kenőcsök és fájdalomcsillapító.

Van szüksége tanácsadás, neurológus, mert nincs ellenőrzés nem tud a helyes diagnózis és a kezelés felírni.

Én 30 éves, súlya 81 kg. magasság 186 cm kezdődött, vagy inkább tovább vegyenek részt a sportcsarnokban a izomtömeg növelésére hangerőt. Korábban játszottam a sport, de volt egy kis szünetet a négy év. A második héten az osztályok ott volt a fájdalom, a bordák között a jobb oldalon az izmok közelebb a mellkasa közepén. A fájdalom akkor jelentkezik, amikor a terhelés a mellkason. Korábbi sérülések és zúzódások nem voltak. Kérjük, mondja el, mi lehet az, és hogyan lehet megszabadulni a fájdalomtól?

Az ilyen fájdalmak léphetnek fel válaszul mikrofrakcióval izomrostok vagy bordaközi idegkárosodás. Szükséges tisztázni a diagnózist neurológus.

Én 18 éves vagyok, súlya 51 kg magassága 1,75 m. Nekem van egy probléma. Reggel még ma, a kellemetlen a bordák alatt mindkét oldalon. Volt értelme, hogy mi megy. Aztán jött egy tompa fájdalom. Eleinte nem sok. Ha csinálok egy lehelet fájt. Most este, a fájdalom visszatért, és stla még erősebb. Lélegezz be és ki a fájdalmat. Idő időről van egy olyan érzésem, hogy nem tud lélegezni. Amikor a prés nem érzik éles fájdalom. Csak sütni, és ha ez elsősorban a mell alatti, az oldalak felé. Figyeljük meg, hogy nincs külön terhelés nem csináltam, és nem törik bordák nikogda.Ya szeretné tudni, mi ez? Függetlenül attól, hogy megy magától, vagy hogy kell venni?

Lásd a neurológus.

Tegnapelőtt töltöttem a napot a tisztítás a cipő szekrény, ami sok ülés görnyedt egy alacsony széken és a cipőket. Másnap reggel, hogy van, tegnap, felébredt, kezdte érezni a fájdalmat a jobb alsó bordák vagy alatta lehet, nem értem pontosan. Amikor úgy érzi, a fájdalom mély lélegzetet, és nyomja ujjait a szélén is, úgy érzem, a fájdalom, úgy érzi, egy kis fájdalom, amikor feküdt azon az oldalon, és helyzetének megváltoztatásával a szervezetben, de legerősebben a mély légzés vagy ásítás. Ma pontosan ugyanaz az érzés. Ez némi feszültség miatt kényelmetlen testhelyzetben egész nap, és elmúlik magától?

Ezek a tünetek előfordulhatnak, ha egy bordaközi neuralgia. Hogy tisztázza a diagnózist, forduljon orvoshoz, neurológus.

A második alkalommal az elmúlt két hónapban, úgy érzem, egy furcsa fájdalom a mellkas alatt a bordák között (jobbra középen), vagy inkább nem is fájdalom, mintha mi, hogy egy erős nehézség, egy érzés, mintha valami belülről összenyomja. Amikor először történt raz..boli / gravitációs tartott közel három napig. Az első napon én is hányt. hányinger nem most, de a második nap érzem ETU nehézség és szorító érzés a bordák és nem tudom, mit kell tenni.

Be kell, hogy forduljon orvoshoz, a gasztroenterológus.

Tegnap jött egy megfázás, tüsszögés egész nap, a hőmérséklet normális volt, az esti megfürdött fenyő olajat, vypel hideg gyógyszert, tette a mustárt a lábán, és lefeküdt. Éjszaka felébredt szörnyű fájdalmai a bordák alatt a jobb oldalon, és először volt egy zsémbes fájdalom, és akkor egyre megszorította, és így a bordák, kezek a levegőben nem tudta felemelni. vagy a hasán vagy a lány oldalán aludni a munkát. Mérte nyomás - 100/70. Fájdalomcsillapító ivott, mint egy idő után jobban érzi magát. Lehet, hogy ez annak a jele, fekély vagy hasnyálmirigy?

Az ilyen fájdalom lehet akár a patológiai a belső szervek, és a bordaközi neuralgia. Be kell, hogy egy orvos, mivel nincs ellenőrzés nem tudja meghatározni a fájdalom okát.

A műtét után a tüdő fájó bordák 2 hónap kellene lennie, és mennyibe fog kb menni?

Ezt a kérdést meg kell beszélnie orvosával, mint a tanfolyam a posztoperatív időszak számos tényezőtől függ.

Fáj a második napon a bal oldalon, és a bordák közelebb a bal oldalon, mi ez?

Az okok különbözőek lehetnek, mivel a belső szervek kór és befejező bordaközi idegfájdalom. Hogy tisztázza a diagnózis szükséges, hogy orvoshoz.

Ahhoz, hogy erre a kérdésre válaszolni, hogy végre kell hajtani a röntgensugarakat, ezért javasoljuk, hogy keresse fel orvosát.

Ha az állapot nem javul, akkor szükség van figyelni, hogy a feltétele a gerinc, főleg a háti. Ehhez, akkor forduljon orvoshoz, neurológus.

Van fájdalom alatt a bordák előtt, van egy első és követi a tompa nehézség bolyu.Dyshu szabadon. Én 40 éves, ves75, növekedési 175. szenvednek osteochondrosis 20 év.

Szükséges, hogy forduljon orvoshoz, neurológus, mivel ez jelei lehetnek osteochondrosis.

Terület kezdett, hogy fáj a bordák a bal oldali, különösen, ha ül, és 2-3 héttel az ajtót rám esett, és ez a szélére. függetlenül attól, hogy van kötve, mint ez?

Talán. Ahhoz, hogy tisztázza ezt a kérdést, forduljon orvoshoz, neurológus.

Anyu Tüdőrák negyedik fokozat, állandó övet elviselhetetlen fájdalom a jobb oldalon (a gyomorból a gerinc), a máj kissé uvelichina, de az orvosok azt mondják, hogy nem tud adni, mint a fájdalom, a lép, vese alakú, de azt mondta, hogy ő nem ez lehet az oka a súlyos fájdalom. Anyu sem ülni, sem feküdni, és már megy, hogy fáj, fáj folyamatosan, éjjel-nappal, alvás összesen 2 órát naponta. Az anya életkora 49 év, súly 65, magasság 165cm. Prompt ilyen tünetekkel, amit szakértő lehet elérni, és mit lehet.

Szükséges, hogy forduljon orvoshoz, neurológus.

Van fájó bordák, erős karja fáj (izmok). Belégzésekor fáj egy kicsit, és amikor a turn és emelje fel a fogantyút. De először szenvedett gerinc. Nem tudom, hogy ez száz, segíts. Én 14 éves, súlya 79, magasság 156

Be kell, hogy forduljon orvoshoz, neurológus, mert ez lehet az oka, hogy sérti a nyaki gerinc.

18, 160 magasság, 45 kg.

Fájdalom a bordák alatt a fenti a gyomorban hosszabb középre. Határozottan nem a gyomorban. Talán tolódott felső nyakcsigolya és megadja fájdalom a borda izmokat. Vagy talán azért, mert a szív parkas (lehajlás a mitrális billentyű). Fájdalom unalmas. Nagyon aggódik.

Azonnali, hogy valószínűleg ez lehet?

Hogy tisztázza a diagnózist és okai fájdalom forduljon orvoshoz, neurológus. Ha szükséges, az orvos fogja felírni röntgen vagy MRI mellüreg.

Én 23 éves. Van egy fájó bal alsó bordák, amikor leülünk és nehéz lélegezni. Hogy lehet, és milyen orvos foglalkozni?

Lehet, hogy megjeleníti bordaközi idegfájdalom. Lásd a neurológus további diagnózis és kezelés.

Lehetséges, hogy van kidolgozott myositis. Kerülje a fizikai aktivitás és orvoshoz fordulni.

Kapcsolódó cikkek