140 ütés percenként - nagy testvér dalszöveg

I) Mit tegyünk veled szeretett bátyja, mert a mindig a barátságát én értékelik. Azt mondták, mindent, de nem akartam, hogy tudja, hogy a szemem a lány teszel. És megkérdeztem, és te nem elrejteni azt a tényt, hogy tetszik sokáig, hogy akkor hívja őt, ő nem kíván várni, hogy lesz köztünk általában amúgy ..

Refrén: Nos, mit tettél bátyja, a lány beleszeretett véletlenszerűen, és azt hiszem, annyira, és így gondoljuk, hogy mi az, amit teszel egy nagy testvér.
Mit tettél, hogy a nagy testvér, mindig veri szívünk csak a ritmust, és elárulta nekem, mint, nos, mi van rajtad, mi az, mit tettél bátyja.

II) Miért nem is tudom magam, nem akarja, hogy nézz a szemembe van, jól írsz be egy elegáns étteremben, adott neki egy gyűrűt, gyönyörű virágok, és akkor mi lesz, tudom, tudod. Mindezek után, nem elrejteni mindenki, kerül megrendezésre az éjszaka vak, apróra vágott álmok, tépi a párna reggel fog deríteni.

Share szövegének társadalmi hálózatok:

140 ütés percenként, Te, Te
Zene. "Te, te, te" 140 ütés percenként (Google Play • AmazonMP3 • iTunes). Pan 3 évvel ezelőtt. köszönöm.

  • Diskach 90 DFM 140 ütés percenként Topolya.mp4
    Diskach 90 DFM Tündérország sávban 140 ütés percenként.

  • 140 ütés percenként Topol élő forgatás
    140 ütés percenként Topol élő lövés. 140 ütés percenként Hiányzol élő felvételekkel - Időtartam: 04:37. által.

    Iratkozzon fel a csoportot

    és hallgatni a jó zenét minden nap

    Ma is kerestek

    Kapcsolódó cikkek