16 Ötletek kontraszt kéz-

Szeretem fényes manikűr. Jellemzően a lányok inkább élénk színek és nyáron nyugodt, pasztell - a hideg évszakban. Velem minden pontosan az ellenkezője.

Nyáron én festeni a körmöd a világos színek (bézs, rózsaszín, barack), vagy csináljak lakkozás nélkül. De az őszi és téli Hiányzik az élénk színeket. Szóval bátran használni manikűr élénk színek (piros, korall, és még zöld) és sötét (indigó, bordó és fekete).

Szeretek vigyázni a köröm. Véleményem, ápolt kezek - a kártya egy nő. Ezért, amint azt vettem észre, hogy a festék elkezdett mászni kerek, rögtön nanoshu új bevonat.

Ha szabad az idő engedi, én festmény a körmök. Hogy erre a akril festékkel, és egy nagyon finom ecsettel. Nagyon szeretem használni kontrasztos színeket manikűr. Kombinálni gyakran fehér, fekete, lila és sárga.

Úgy vélem, egy ilyen manikűr elég világos, így élénk színeket festeni csak egy karom, míg a fennmaradó festék egy színben. Véleményem szerint a legfontosabb dolog a kontraszt manikűr - ne vigyük túlzásba. Manikűr nem néz kihívó.

Tetszik kontrasztos manikűr? Milyen gyakran használja festékek élénk színeket?

16 Ötletek kontraszt kéz-
16 Ötletek kontraszt kéz-
16 Ötletek kontraszt kéz-
16 Ötletek kontraszt kéz-

16 Ötletek kontraszt kéz-
16 Ötletek kontraszt kéz-
16 Ötletek kontraszt kéz-
16 Ötletek kontraszt kéz-
16 Ötletek kontraszt kéz-
16 Ötletek kontraszt kéz-
16 Ötletek kontraszt kéz-
16 Ötletek kontraszt kéz-
16 Ötletek kontraszt kéz-
16 Ötletek kontraszt kéz-
16 Ötletek kontraszt kéz-

Kapcsolódó cikkek