7 csakrák szándékos fogyás

Általánosan elfogadott, hogy a 7 csakra, ami elve alapján működnek, hogy egy tölcsér, adó és a vevő az energia!

Réges-régen, én hasznosnak kifejezés:

És akkor azt gondoltam.

Sőt, az egyik élete élénk és feltör, és valaki beköltözött a szegénység és megőrül a betegség!

Valaki élvezi minden nap, és valaki túléli!

Valaki látja profetikus álmok és megjósolja a jövőt, és valaki befejezte realista!

A válaszom habozás nélkül jött.

Megértem, hogy sok a készségek és eljárások jönnek hozzánk az a fajta, vagy akár karma (múlt inkarnációk), és valami rajtunk múlik.

Természetesen a munka a csakrák, nem csodaszer a boldogtalan életet, de a dolgok változnak meg, amikor elkezdjük hallani az energiát a test!

Mivel a csakrák lehet és kell dolgozni, és te kötve, hogy milyen az életminőség! Sok minden könnyebb és intuitív, és valami majd csak hozzád a kezedben van!

A csakrák minősülnek alulról felfelé.

Minél magasabb csakra, a hidegebb energiát.

Megkülönböztetése férfi és női csakrák.

A nő az energia megy alulról felfelé, és az ember fentről lefelé.

Chakra nem működik 100% -ban a világ (nem felel meg).

Átlagosan egy ember dolgozik 30-50%.

A felvilágosult és elkötelezett emberek 60% -kal, és ez már sok.

Mindegyik csakra van egy bizonyos energia, az érzelmek, az archetípus (adok nő), és biztosítja a siker / kudarc az egyik vagy másik tevékenységi köre, hogy könnyebb legyen, akkor az energia a csakrák segít túlélni, fejlődni és végre kell hajtani!

1. Muladhara - piros (farokcsontom)

2. Svadhisthana - narancs (Elõrejelzésünkben a méh)

3. Manipura - sárga (napfonat)

4. Anahata - Green (szív, a mellkas területén)

5. Vishuddha - szürkéskék (torok)

6. Ajna - kék (a közelében a harmadik szem)

7. Sahasrara - Violet (a nyúlvány a korona, kívül helyezkedik el a szervezetben)

Kapcsolódó cikkek