22. fejezet, mentorok is működik a követek kívánt vonzza a tanárok

A mentorok is dolgozik a követek

Szeretném felhívni a figyelmüket mentorok hátráltathatja az érzelmi állapot. Ha Ön depresszióval, aggódó vagy tapasztal más érzelmi problémák, a vezetők szinte lehetetlen átjutni az Ön számára. És képzeljétek -, hogy amikor a legnagyobb szükségem van rád. És mit a tanár? Ahelyett, hogy kommunikálni és inspirálni meg közvetlenül, általában küld valakit, hogy az üzenet, hogy támogassa. Sőt, lehetséges, hogy valaki használta a mentor segít védencét.

Például, nem érzi a hirtelen késztetés, hogy vegye fel a telefont, és csak hívni valakit, és akkor ez a személy azt mondja, hogy elérte nagyon hasznos. Az ügyfelem Jeff nemrég azt mondta, hogy tavaly tavasszal ment dolgozni egy építkezésen hat órakor, amikor hirtelen akarta hívni nagyanyja, akit ő nagyon szereti, de nem beszélt vele egy év alatt. Ez az érzés olyan erős volt, hogy annak ellenére, hogy a korai órán, ő csöngetett. Felkapta a telefont, és sírt.

- Jeff, azt hittem, egy állatorvos. Nem, nem vagyok jól. A macskám Bob most halt meg. Ő volt a legjobb barátja és társa az elmúlt húsz évben. Most már senki sem maradt. Úgy érzem, csak szörnyű.

Depressziós gyászában Jeff azt mondta:

- Sajnáljuk, nagyi. De tévedsz valamiben. Te nem vagy egyedül. Szabad vagyok a hétvégén, és hozzád. Akár otthon, nagyi. Késni fogok ma este, és segít megbirkózni vele.

Ment munka után.

Tovább kliens az enyém, Jesse, elmondta, hogy egy reggel ül egy kávézóban, hogy az a munka, amikor minden látszólagos ok nélkül kérdezte az asszony a szomszéd asztalnál, hogy ez a folyamatos ügyfél kávézókban.

- Igazából nem. Bár igen. Bár van. Úgy értem, éppen megérkezett az Indiana és itt csak három napig. Élek én szomszédom a főiskolán szobában, és keres egy lakás a közelben. Szeretnék itt élni, de azt mondták, hogy ebben az évszakban nehéz megtalálni valamit.

Jesse nevetett, és azt mondta:

A nő az ugyanazon a napon írt alá bérleti. Ők jó barátok. A mentorok, hogy a nők részesült segítségével Jesse, hogy szolgáljon védencét.

Egy másik példa, szeretnék beszélni jó barátja Bill. Dolgozott, mint a műsorvezető a tévében Chicago és agglegény volt, aki nagyon szeretett volna találkozni vele barátja él, és alig tudta elhinni, hogy az ő vágya, hogy egy napon valóra. Egy szép nő nevű Angela jött interjút vele egy helyi magazin. Ők azonnal vonzzák egymást.

Azonban, attól tartva, hogy mindez nem valós ez a hazafelé a munkából, hogy a vacsora vele kérték lelki segítők, így annak a jele, hogy igazán szeretnek.

Amikor belépett az étterembe, a főpincér adott neki egy rózsát. Amikor Bill megkérdezte, miért van az, azt válaszolta:

- Nem tudom. Valami azt súgta, hogy ez az Ön számára. Gondolva, hogy ez a rózsa és ugyanaz az előjele, amit kért, Bill megfogta, és adta Angela. Egy évvel később össze is házasodtak.

- Köszönöm ezt a rózsát, - mondta Bill. - Vigyék, tudtam, hogy a kívánság valóra válik. És lőn.

Tartsuk szem előtt, hogy

minden egyes üzenet, amely vonzza a figyelmet ügyek, aki hozta.

És most - a gyakorlat!

Ilyen helyzetekben, tanítja másoknak egy ideig, „kölcsön”, hogy a megfelelő üzenet. Ez a szép ebben a végtelenül szerető univerzumban. Mindannyian kapcsolódnak egymáshoz, és ugyanabban az időben menthetők és megmentői.