21 A bambanő, fórum

Milyen szörnyű, ha nem titok? Horror -, ha valaki „nem nagyon közel”, de még mindig ott van / csók / sleep „tenni.”

Először, amikor látta, hogy a „alvó”, és hogy „már”? Másodszor, a kapcsolat kezdetekor minden ember egymásnak ez nem különösebben közel. és most, hogy az első csók egy pár éve, hogy egy találkozó. De igen. ahol Altai szüzek érteni;) Ez arra a következtetésre jutott a párbeszédet, mert etetni az éhes nem értem)

21 A bambanő, fórum

Szép, okos, kedves lélek

Először, amikor látta, hogy a „alvó”, és hogy „már”? Másodszor, a kapcsolat kezdetekor minden ember egymásnak ez nem különösebben közel. és most, hogy az első csók egy pár éve, hogy egy találkozó. De igen. ahol Altai szüzek érteni;) Ez arra a következtetésre jutott a párbeszédet, mert etetni az éhes nem értem)

Hogy én, hála Istennek, soha nem fogja megérteni, hogy miért néhány első fizikai kapcsolatot, majd „ismerkedés” egymást. Én is, mint én, így kell permetezni.

21 A bambanő, fórum

27 éves, de eddig senki sem húzta, és semmi. Oldja a stresszt, naponta 1-2 alkalommal egyedül, mikor? Nem *** és még szerelmes velem, csak nem akar foglalkozni senkinek, hogy töltik időt és pénzt.

a szöveg
Előnyök?)))) Egyértelműen nevezte magát) a téma)))

Hálózati kiadás «WOMAN.RU (Zhenschina.RU)”

Elérhetőségek kormányhivatalok (beleértve Roskomnadzor): [email protected]

Kapcsolódó cikkek