Real Madrid - Bayern előrejelzés a mérkőzés, néz online, ahol sugárzott 1

Madrid „Real” veszi át a stadion „Santiago Bernabeu” München „Bavaria” a második szakasz a 1/4 döntőben a Bajnokok Ligájában. Az elején a mérkőzés 21:45 MSK.

Előző negyeddöntős meccs „Real Madrid” - „Bavaria” nyerte a spanyol klub a pontszám 2: 1.

A jelenlegi szezonban a Bajnokok Ligája, a „valódi” nem vesztette még egy meccs. Ahhoz, hogy az első veresége itsshevvats Madrid közel voltak az első félidő után a múlt héten Németországban, vesztes 0: 1. De Ronaldo és két gól lett a dagály.

Mérkőzések „igazi” is ösztönzi a hatékonyságot. Abszolút minden mérkőzés „krém” szerzett mindkét csapat. Az otthoni játékok, „Royal Club” legalább három gólt, nem érnek. A közelgő találkozó hiányozni fog egyszer két védőt - Pepe és Varane Rafael, valamint csatár Gareth Bale.

„Bavaria” az elmúlt öt Bajnokok Ligája változatlanul zajlott az elődöntőbe, de most a németek nem a legmagasabb odds a következő szakaszba.

Apropó a személyzet a következő visszavágót kell jegyezni, hogy a csatár a „Bavaria” Robert Lewandowski megerősítette, hogy ő segít a csapat a második mérkőzés ellen „Real” a Bajnokok Ligája negyeddöntőben.

„Én fog játszani a Madrid most sérülés szinte nem zavarja az első játék, amit nem fogadott elővigyázatosságból ..” - mondta a futballista.

Lewandowski a gólkirály München Németország versenyen vett részt, 26 gólt szerzett 28 mérkőzés a Bajnokok Ligája és krétával fel hét gólt nyolc játékot.

Mielőtt a játék, csatár München „Bavaria” Thomas Mueller azt mondta, hogy a játék „Real” a klub nem kell a csodát.

„A mérkőzés a” valódi „” Bavaria »nem kell csoda, hogy szükség volt a« Barcelona »a játék ellen PSG«. Ezért fogunk biztonságosan játszhatnak, „- mondta.

Munich csapat középpályása, Arjen Robben azt mondta, hogy egy meccset „Real”, „Bavaria” fontos, hogy végre az első pontozásos esélye.

„Kedden, fontos, hogy végre az első esélye gólt a kapuba Meg kell játszani jobb, mint a müncheni” Bavaria „Mi jól felkészült fogja mutatni, hogy a legjobb játék Madrid ...” - mondta.

„Real Madrid” nyert 8 győzelem a legutóbbi 9 mérkőzést.

„Bavaria” nyert 17-szer az elmúlt 22 mérkőzés.

Bayern csak alkalom a történelemben, játszottunk ki a „Real” a „Santiago Bernabeu” a rendes játékidőben - 1: 0.

Az elemzők úgy vélik, a bukmékerek „Transformers” kedvenc a közelgő csatában, és fogadásokat a győzelmet a hazai csapat átlagos aránya 2,4, a döntetlen - 3,9, a siker a „Bavaria” - 2.8.