5 legjobb Nivea kozmetikumok sminkes

5 legjobb Nivea kozmetikumok sminkes

Az én időmben Megpróbáltam egy csomó Nivea termékeket. Az első üvegek - még középiskolás, amikor a krém „Nivea” csak megjelent a piacon. Jó felismerni, hogy Nivea - egyike azon kevés márkák, hogy én és a család élvezte eddig. És persze, van legjobb termékeket.







Nivea borotvahab a mi természetesen. Ez valóban egy család terméket. Egyszer régen azt csak a férje (a kedvenc hab - érzékeny bőrre), majd csatlakozott hozzám. Mert rájöttem, hogy nincs értelme, hogy vesz egy kis borotválkozás zselék „Venus”. Jövedelmezőbb, hogy „Niveyu”, és ő és a minőség is jobb. És nem vesz itt van egy tisztán női habok. A tapasztalat azt mutatja, hogy nem.

5 legjobb Nivea kozmetikumok sminkes

5 legjobb Nivea kozmetikumok sminkes


Niveevskie tökéletes hab borotválkozás lábak - a legjobb, és ez nem szükséges. Semmi irritált bőr puha, sima, nincs irritáció. Itt egy hab a férjem és én most használni.

Ez az úgynevezett kíváncsi - „Extreme Comfort”. Ez egy alapos borotválkozás irritáció nélkül. Kötet - mint 200 ml, azaz kétszer annyi nő habzik a borotválkozáshoz. Illat - semleges. Különbözteti meg ezt a habot Micro Tec technológia, amely lágyítja a hajat borotválkozás közben. Nagyon magas minőségű hab. Azt tanácsolom mindenkinek.

Nivea krémet a kéz - egy olcsó lehetőség a tápanyag- és hidratáló. Különösen azok számára, akik folyamatosan használja a krémet a kéz, aki kapja több egy hordozható, hogy tartsa a második hálószoba, a harmadik - a munka. Van most is 3 kézkrém, és egyikük, „Nivea” az új elegáns cső, amely kellemes a szemnek.

Krém Nivea kézkrém végez az összes fontos funkciót a kezek számára:
- hidratál;
- táplálkozik;
- védi.

5 legjobb Nivea kozmetikumok sminkes

5 legjobb Nivea kozmetikumok sminkes







Ennek része a krém tápláló mandulaolaj. Kremushek maga nagyon szép.

Nivea ajakbalzsam - ez is egy klasszikus. Lips különleges figyelmet igénylő. Rúzsok, még a legjobb, nem elég. Például szoktam folyamatosan hidratálja az ajkakat. És ha otthon vagyok, miért kell festeni a rúzs? Ezért színű rúzsok már csak három - Matt, hidratáló rúzs és a ceruzát. És két bőre, beleértve a Nivea.
Szeretném megjegyezni, hogy a „Nivei” nem csak színtelen kenőcsök, balzsamok és de egy világos színű - cseresznye, őszibarack és eper.

Nos hidratálja az ajkakat, védi a kiszáradástól. Mi mást is szükség van.

5 legjobb Nivea kozmetikumok sminkes

5 legjobb Nivea kozmetikumok sminkes


Egy kétfázisú folyadék smink eltávolítására

Hatékony, olcsó és biztonságos - ez az, amit elvárunk egy folyékony smink eltávolítására. Ez az a Nivea. A kétfázisú smink lemosó „kettős hatás” -tól Nivea.

Aktív hatóanyagok - búzavirág kivonat (csillapítja, enyhíti irritáció), napraforgóolaj (hidratálja, táplálja, védi).

Szerszám két szinten, amit össze kell keverni használat előtt. Smink könnyen eltávolítható, zsíros film nem hagy, nincs irritáció okoz.

5 legjobb Nivea kozmetikumok sminkes

5 legjobb Nivea kozmetikumok sminkes

5 legjobb Nivea kozmetikumok sminkes


Nem semmi az eszközök közé vezeti a leghatékonyabb eszköz, ahol a Nivea foglal helyet büszke mellett luxus felszereltségű. És ez a közeg nem elérhető az ára, egyenként szemészeti szempontból tesztelt és használható akár objektívek.

Nem tudom megmondani, a történet egy hidratáló krém Nivea, amely annyira szereti anyámat. Ez az ő kedvenc krém.
Túlzás nélkül mondhatom, hogy a mamám hozza Nivea par luxus. „Kiváló krém, a legjobb, és nem szükséges” - mondja, mikor volt abban az időben a érkezése zatarivatsya az elkövetkező évre üvegek Nivea. „Nivea” Egyiptom értékesítik a gyógyszertárakban és a nagy élelmiszer-áruházak - nincs probléma vele. Azonban sokkal drágább, mint az Oroszországból (esedékes az importált áruk adót, ami szóba került újra).

5 legjobb Nivea kozmetikumok sminkes

5 legjobb Nivea kozmetikumok sminkes


Anyám soha többé magasztalni „Niveyu” - táplálja, hidratálja és védi a bőrt. És anyám nagyon tetszik, hogy a pot 100 ml helyett 50 Édesanyám nagyon szerény ember, és nagyra értékeli niveevskuyu nagylelkűség.

És mi azt jelenti, Nivea szeretlek?




Kapcsolódó cikkek