Job Description igazgatója étterem

MUNKAKÖR LEÍRÁSA a rendező az étterem

II. Job Function

Igazgatója az étterem:
  1. Ez előkészíti a szükséges dokumentumokat a tevékenysége, hogy a vendéglátó-ipari szolgáltatások.
  2. Biztosítja, hogy az ügyfelek megfelelő és megbízható információt nyújtott szolgáltatások.
  3. Biztosítja, hogy az egyes tételek esetében az élelmiszeripari termékek, beleértve a A felhasznált nyersanyag előkészítése a vendéglátó termékek, a dokumentum, amely információkat tartalmaz a gyártó és a termék minőségét (megfelelőségi tanúsítvány, higiéniai bizonyítvány, stb.)
  4. Szervez, a tervezés és a tevékenységek koordinációja az étterem.
  5. Biztosítja a magas szintű termelés hatékonysága, az új technológiák, innovatív szolgáltatási formák és munkaszervezési.
  6. Tart ellenőrzése alatt, az ésszerű anyagi, pénzügyi és emberi erőforrások, az eredmények értékelése a műveletek és ügyfélszolgálat.
  7. Tanulás fogyasztói termékek iránti kereslet az étterem.
  8. Tárgyalja és jelek szerződések szállítási élelmiszer-ipari termékek, félkész termékek és a nyersanyagok, biztosítja azok időben történő átvétel, hogy ellenőrizzék az időzítés, tartomány, mennyiségét és minőségét, a jövedelem és a termékek értékesítését.
  9. Megszervezi a számviteli termelt munkák és szolgáltatások, a jelentési ipari tevékenység, ideértve Az étterem tulajdonosa.
  10. Ez érdekeit képviseli az étteremben és annak nevében eljáró.
  11. Tájékoztat kapcsolódó étkeztetési szolgáltatások nyújtása, a szabályozó hatóságok.
  12. Készletek beosztott munkavállalók feladatait és intézkedéseket tesz annak érdekében azok végrehajtását.
  13. Dönt a kinevezés, transzfer és elbocsátás az alkalmazottak az étterem; Intézkedéseket tenni a legjobb dolgozók, bírságot szab ki a szabálysértőket a termelés és a munkafegyelem.
  14. Ez ellenőrzi a szabályok betartását a dolgozók jogainak és a munkahelyi egészség és biztonság, egészségügyi követelményeket és higiénés előírásokat, a termelés és a munkafegyelem, a munka szabályait.
  15. Ez lehetővé teszi az áthaladást a éttermi dolgozók kapcsolódó gyártási, tárolási és értékesítése élelmiszeripari termékek, orvosi vizsgálat határidőn belül által meghatározott egészségügyi felügyeleti hivatal.
  16. Felügyeli az alkalmazottak az étterem.
  17. _________________________________________________________________.
  18. _________________________________________________________________.

Igazgatója az étterem joga van:
  1. Ismerjék határozattervezeteket a társaság alapító (tulajdonos) kapcsolatos vendéglátói tevékenységet.
  2. Vegyenek részt a vitában kapcsolatos kérdések gyakorlása közben hivatalos feladatai.
  3. Küldje a vállalkozás alapító (tulajdonos) javítására irányuló javaslatokat étterem üzemeltetés és javítja a nyújtott szolgáltatások minőségét.
  4. Bejelentkezés és hitelesíti a dokumentumot a hatáskörébe.
  5. Megkövetelik a cég alapítója (tulajdonos), hogy segítse a feladataik ellátása során és jogait.
  6. _________________________________________________________________.
  7. _________________________________________________________________.

Igazgatója az étterem felel:
  1. Nem megfelelő teljesítmény vagy kudarc a feladatai ellátásához az e munkaköri leírás keretein belül meghatározott munkaügyi jogszabályok Ukrajna.
  2. Elkövetett bűncselekmények esetében a tevékenysége során - meghatározott határokon belül a közigazgatási, büntető és polgári törvényhozás Ukrajna.
  3. Anyagi károk - meghatározott határokon belül a munka és a civil jogszabályok Ukrajna.
  4. _________________________________________________________________.
  5. _________________________________________________________________.

"____" ____________ ____ g.

Ui Szeretnél enni ízletes és tiszteletreméltó? Éttermek Kijev állunk. Mivel a nagyszámú ipari üzemek, akkor válasszon ki egy étteremben ételeket. hely és az árak. A legfontosabb dolog -, hogy ismerjük a étkezési szokásokhoz, és legalább egy távoli ötlet, hogy mi egy étteremben. És ha már előírt különleges alkalomra, a legjobb, hogy tartsa meg az egyik étteremben. Helyesen kiválasztott étterem az esküvő - a legfontosabb, hogy a siker az ünneplés. A kiválasztás, figyeljen konyha, ár, hely, az étterem, és milyen gyakran választják ezt az étteremben, egy barátja esküvőjén a friss házasok.