13 értékelés alapján körülbelül DAAT Moszkva, dió Borisov északi, Általános Belov Street, 17

Olvastam pozitív véleménye a műtét Kniazeva, és úgy döntött, hogy megy foghúzás, de a csalódás nem ismert határokat. Faragatlan hozzáállás, szabadulni akarnak ott, így is hívják, hogy konzultáljon egy összeget fizetni, és mikor jöttem eltávolítását, az összeg nőtt 2 alkalommal. Hála Istennek, végre sikerült, hogy nem bízik meg azokat a fogakat, fuss el onnan. Minden szívből ajánljuk, hogy megkerüljék ezen az oldalán fogászat!

Nem vagyok versenyző Péter, és az ő (nagyon bizakodó), az egykori beteg. Nem értem, hogy ezek a „szakértők” még mindig vezet. Az első ismeretség még nem tett jó benyomást tett rám, kellett bizonyítania, hogy a fog kezelést igényel, nem látta a problémát, és ha nem az én kitartás, a következő jön a fogorvos, gyökérkezelés véget ért volna ezt a fogat. A második jön neki, ez volt az ajánlás az adminisztrátor a fogászat, aki megnyugtatott, hogy mindent kellene tenni. további ›

Ez volt ma a fogászatban DAAB. Kezelt fog Petrova Elena Andreevna. Minden elkészült szakmailag, gyors, kiváló minőségű, esztétikus! A kezelés során kiderült, a kifogásolható munkát egy másik fogorvos egy másik klinikán. Mi Szintén hálás vagyok. A klinika tiszta és kényelmes. Általában jó benyomást, mert a rendszergazda. Köszönöm, most én leszek a vevőnek.

Olvastam pozitív véleménye a műtét Kniazeva, és úgy döntött, hogy megy foghúzás, de a csalódás nem ismert határokat. Faragatlan hozzáállás, szabadulni akarnak ott, így is hívják, hogy konzultáljon egy összeget fizetni, és mikor jöttem eltávolítását, az összeg nőtt 2 alkalommal. Hála Istennek, végre sikerült, hogy nem bízik meg azokat a fogakat, fuss el onnan. Minden szívből ajánljuk, hogy megkerüljék ezen az oldalán fogászat!

Bölcsességfog eltávolítása meglehetősen bonyolult. Szeretném megköszönni a személyzet, különösen a klinika orvos Sereevu AA mindent kapcsolódó fogászati ​​kezelés félek a horror és a eltávolítása a korábban soha nem tapasztalt. Minden úgy ment, csodálatosan))) Nagyon boldog vagyok. Az orvos elmagyarázta, mindent részletesen kifejtette, az eljárás ideje folyamatosan bíztatott. Számomra ez nagyon nagyon szükséges. Köszönjük!

Nézem egy pár évig. Minden rendben van, nincs panasz. Petrova megfelelő illetékes orvos, munkáját elvégezte is. Nincs panasz. És általában - a szokásos magánklinikák, amelyek sok Moszkvában.

Nem vagyok versenyző Péter, és az ő (nagyon bizakodó), az egykori beteg. Nem értem, hogy ezek a „szakértők” még mindig vezet. Az első ismeretség még nem tett jó benyomást tett rám, kellett bizonyítania, hogy a fog kezelést igényel, nem látta a problémát, és ha nem az én kitartás, a következő jön a fogorvos, gyökérkezelés véget ért volna ezt a fogat. A második jön neki, ez volt az ajánlás az adminisztrátor a fogászat, aki megnyugtatott, hogy mindent kellene tenni. további ›

Kapcsolódó cikkek