Állás, Medical Center Kolomna (JSC "CIP")

Az állandó munka szükséges:

Fizetés: 60.000 rubelt

Menetrend: egész nap 8:00-14:00, valamint 14:00 és 21:00 között.

  • A jelenléte egy érvényes tanúsítványt a speciális „Urológia”
  • Ismerete PC felhasználói szinten
  • Előnyös ultrahang tanúsítvány.
  • Teljes munkaidőben. Key személyzet - nem veszik figyelembe feketemunka.
  • Hatnapos munkahetet. (39 óra).
  • Így az Mt..

A felhívás egy interjú eredményeiről szóló CV !!

Menetrend: a teljes munkaidőben.

  • Normál feladatokat;
  • A járóbeteg-vétel.
  • tapasztalat;
  • A jelenléte egy érvényes igazolás „terápia” és a „kardiológia” vagy „Gastroenterology” (szükséges);
  • Ismerete PC felhasználói szinten.
  • A fő alkalmazottja. Teljes munkaidőben;
  • Nyitvatartási ideje 8:00-14:00 és 14:00-21:00. Hat napos munkahét;

A nővér a fogászati

Fizetés: 35.000 rubelt

  • A nővér a fogászati ​​irodában.
  • Előállítása eszközök sterilizálás.
  • Előállítása dolgozó helyet kapó pácienseket.
  • Segíti az orvost a munkahelyen.
  • A jelenléte egy speciális tanúsítvány „Nursing”.
  • Experience.
  • Ütemezése 8:00-14:00, valamint 14:00 és 21:00 között.
  • Hatnapos munkahetet.

Működési Nurse

Fizetés: 40.000 rubelt

  • működő ápoló feladatai működő nappali kórház egységet.
  • A jelenléte egy érvényes tanúsítványt „működő vállalkozás”.
  • Beletelik egy szakértő a fő helye a teljes munkaidős foglalkoztatás.
  • Nap kórházba.
  • Teljes munkaidőben, a fő munkavállaló.
  • Hat napos munkahét, 8:00-15:00.

Kérjük, teljesen kitolható összefoglaló.

Diagnosztikai és kezelési központ Csehov

állandó munkát igényel az alkalmazottak az alábbi szakterületek:

  • gyermekorvos
  • szemész
  • orvos-otolaryngologist
  • orvos belgyógyász, kardiológus
  • urológus
  • nőgyógyász orvos
  • nővér

Orvosi és Diagnosztikai Központ (ul.Garibaldi)

Egy állandó munkát igényel az alkalmazottak az alábbi specialitások

Jelenléte olyan érvényes igazolást, járóbeteg-vétel, a teljes foglalkoztatás

Bérek 50000 rubelt

Bérek 45.000 rubelt

Head Navrotskaya HR Oksana

Kapcsolódó cikkek