7 kihagyhatatlan gyógyszertár márkák - én kézikönyv, a kézikönyv

7 kihagyhatatlan gyógyszertár márkák - én kézikönyv, a kézikönyv

Nem igaz, gyógyszertár kozmetikai hiteles? Úgy tűnik, hogy ha a szerszám vásárolt egy gyógyszertár, akkor biztosan gyógyítani. Ez nem mindig van így, de az általunk gyűjtött 7 márkákat, amelyek nehéz megtalálni a rendszeres gyógyszertárban, de mindenképpen érdemes a figyelmet.







7 kihagyhatatlan gyógyszertár márkák - én kézikönyv, a kézikönyv

Embryolisse
Embryolisse - French gyógyszertár márka, amely 1950-ben alakult a bőrgyógyász. Az orvos nem talált egy hidratáló, amely illeszkedik a betegek száraz, sérült és érzékeny bőrre, és úgy döntött, hogy hozzon létre magam. Így született meg a legendás Lait Krémsampon concentré - hidratáló száraz bőrre. Ő szelíd szeretet sminkesek, hogy ez az eszköz életre a bőr számára 5 percig, hogy továbbra is a show előtt. 60 éve a márka bővült a sor: Most sok táplálkozási és hidratáló és öregedésgátló szereket. Embryolisse filozófia az, hogy hipoallergén összetevőket és szerek a legegyszerűbb szerkezet, amely nem irritálja a bőrt bőrgyógyászati ​​problémák.

Mit kipróbálni: Most a márka termékeit Oroszországban, így Lait Krémsampon concentré lehet próbálni senkit. Ha megy külföldre, figyelni, hogy a vonal a férfiak (tusfürdő és a borotválkozó krém), és azt jelenti, szempilla - bloggerek nekik jó kritikákat, de ezek a termékek még nem érte el hazánkat.

7 kihagyhatatlan gyógyszertár márkák - én kézikönyv, a kézikönyv

Mit kipróbálni: Durance széles, a legtöbb dicséretet aromaterápiás vonal Aromathology és eszközök a házban, melyek sokféle Durance. Köztük vannak nagyon szokatlan. Hogy van egy íz párnák!

7 kihagyhatatlan gyógyszertár márkák - én kézikönyv, a kézikönyv

Gatineau
History Gatineau Paris, valamint számos jól ismert kozmetikai márkák, megkezdődött a karizmatikus alapítója és kemény - Jeanne Gatineau. Mivel maga a kozmetikus, ő együttműködésben vezető bőrgyógyász, hogy lehet használni a termelés a legújabb technológiát. 1930-ban a 52 év Jeanne megnyitotta szalonok és még egy szépség intézet, ahol a kozmetikus is képeztek. Azóta a márka filozófiája ugyanaz marad: a nagy technológia, a szigorú tesztelés minden tiszteletben tartására, valamint a hagyományok Gatineau. A termékek között megtalálhatók, és a sort az érzékeny bőrt, és a kezelés zsíros, de a fő irány a márka - anti-age.







Mit kipróbálni: anti-aging vonal Melatogenine, amelynek részeként a savak és probiotikumok.

7 kihagyhatatlan gyógyszertár márkák - én kézikönyv, a kézikönyv

Mit kell próbálni: a vonal Skin téli időjárás - a skandinávok, hogy egy csomó hideg. Egy másik népszerű árnyékukat és krémek.

7 kihagyhatatlan gyógyszertár márkák - én kézikönyv, a kézikönyv

Compagne de Provence

Compagne de Provence
Egy másik francia márka - ezúttal Provence. Compagne de Provence - egy példa arra, hogyan ötvözi hagyomány és a modern megközelítés, akkor lehet, hogy egy jó termék. Marseille és Philippe Pascal Burelli Burgeol tudni a híres Marseille szappan, mely fémjelzi a régióban (az első szappan recepteket, hogy tartoznak a XVII század). Úgy jött ki egy márka, amely által termelt hagyományos szappan recept hozzáadásával hidratáló összetevőket, és ezután a Marseille folyékony szappan! Most már nem csak szappanos vízben: Compagne de Provence egy vonalat a test és egy a termékek széles skáláját a haza.

Mit kipróbálni: Természetesen, ugyanaz a szappant! És testápolók Compagne de Provence szervezetben.

7 kihagyhatatlan gyógyszertár márkák - én kézikönyv, a kézikönyv

Apivita
Mindig jó, ha a márka saját filozófiája: ez teszi a márka nem csak egy csomó doboz különböző részein a testét, és ez az ideológia. És ebben az esetben, még a nevét nem véletlen: „Apivita” - szó két részből áll, amelyek közül az egyik görögül „bee”, és egy másik - „élet”. „Life of Bees” - az, amit kínálunk márka párok Kutsianas. A kilátás az alapítók a csendes tudatos élet, tele magadra a figyelmet és a természetet. Az összegek miatt kivonatok méz és a méhviasz, növényi kivonatok. Szélessége választék irigység minden kozmetikai érintik: mindannyian a Apivita, hiszen riasztó- és befejező szerek szájápoló. Része a eladásából származó bevétel a pénz megy, hogy az ellátás a botanikus kert Hippokratész Kos.

Mit kipróbálni: vonal érdekel baba bőrét és a vonal Bee Sugárzó.

7 kihagyhatatlan gyógyszertár márkák - én kézikönyv, a kézikönyv

magaslat
Magyar márka Eminence nem csak akkor használja a természetes összetevőket, és nem teszteli kozmetikumok állatokon. Mark annyira aggódik a természete, hogy a termelés az eszközöket használó energia szélmalmok! Abban Eminence egy fürdő sort, azt tanácsolják, mint egy luxus kényeztetés, és egy vonalzót kozmetikus, amely szerint a felhasználói visszajelzések, elég hatékony (ritkaság biokozmetikumokat). Ne felejtsük el, az aranyos fiolákat.

Mit kipróbálni: tisztítógél zsíros bőrre probiotikus és hámlasztó eperrel - az összes internet csodálja ezeket a forrásokat.




Kapcsolódó cikkek