46 értékelés a hal-spa Voronyezs g űrhajósok utca 8

Semmi bajom az adott szalon nincs, de én nagyon szeretnék látni mindegy nem megy 200 km. és akkor nyitott volna Lipetsk ilyen eljárásokat. De ők nagyon különbözik másoktól. Igen, amikor a voronyezsi, akkor természetesen meglátogatjuk, de valami jobb lenne. Fish egy csoda! Ja, és nem lenne rossz, ha a masszőr Elena élt városunkban, hogy azok számára, akik javítani egészségüket nem lenne a kibocsátás. Nagyon jól átjárja az összes csontot, köszönöm.

Salon normál fitobochka jó. Csak én nem szeretem tea, elvileg, szeretnék inni kávét. Ezért ez nem, hogy ez egy mínusz, de ne feledje, hogy a jövőben is.

Tehát kedves és segítőkész személyzet nem láttam sehol máshol. Minden jó, mosolyogva. Ha kell, akkor találunk beszédtéma, mindig megmondani újítások, amelyek segítik a kiválasztási eljárásokat. Masszőrök ott csak szuper fontos, hogy az orvosok. Ezért nem csak tanácsot adhat a rossz vissza, manikűrös Lily - szép chelovechische! Az ilyen alkalmazottak előírják prémium minden ügyfél szó szerint „nyalni”. Fish Spa, te vagy a legjobb!

Most tért vissza egy masszőr. She-arany). A nevem Natasha. Az egész óra eljárást elmondani, hogy mi és hogyan csapott egy csomó tippet bőrápolási termékek, azt mondta, hogy a pult fölött ajánlott eljárásokat. Nagyon szép spa-terület. Kövesse a „húzása a test”, egy óra után úgy éreztem, hogy egy teljesen más ember. Ó, igen, nem csak ez az arany masszőr, ő leírhatatlan szépség, szemet gyönyörködtető. Általában soha nem bántam. A következő alkalommal, amikor az azonos elöl.

Kapcsolódó cikkek