35 téves Dogs - The Secret History of the American Birodalom gazdasági bérgyilkosok, és az igazság a globális

35
hibás Dogs

Elkezdtem dolgozni, de néhány nap után Kairóban és Alexandriában, úgy érezte bennem emelkedik irritáció - képviselői a helyi hatóságok nem akar együttműködni velem. Egyiptom, küldtek, mint a nemzeti fejlesztési ügynökség munkatársai, akiknek a feladata az volt, hogy előkészítse a gazdasági előrejelzések, amelyek az egyiptomi kormány, hogy a finanszírozás megszerzése a Világbank.

Ahhoz, hogy ezt a feladatot kellett statisztikai adatok a lakosság különböző régióiban az országban. És bár tudtam, hogy ilyen adatok nincsenek, az egyes helyi tisztviselő akivel beszéltem, próbált meggyőzni, hogy ez volt a zárt anyagok nem tartoznak a nyilvános használatra.

Belefáradtam, megismételve, hogy nem vagyok egy „Nyilvános”, hogy a munka az egyiptomi kormányt, azért, hogy a szigorú titoktartás, ezek a statisztikák kell tennem, ha azok, természetesen, arra vár, hogy előre a gazdasági fejlődés, amely lehetővé teszi számukra, hogy az ország több milliárd dollárt.

De hiábavaló volt. Ha Ázsiában és Latin-Amerikában, amely egyesíti a jogalapot és fenyegetések, azt elérni mindent, amit szükséges, hogy itt, Egyiptomban, ez a taktika egyértelműen nem. Alexandria és Kairó hivatalnokok deputed hogy megkönnyítse a munkám, azonnal megmutatta nekem mindenféle kategóriájú.

Mi zuhant az egzotikus helyi fűszer piacok beleül a füstös kávézókban, ahol a férfiak nagy turbános órán hörgött vízvezetékek és játszik kocka, sétálgatott a rakpartokon a Nílus mentén és a Földközi-tenger, bámulta az ékszereket és felbecsülhetetlen értékű régiségeket egy régi palota és gallon elfogyasztott tea. De amikor felidézem a nagylelkű, hogy Caramel a vezetőket a valódi célja a látogatás, hogy nem tudok várni, hogy a statisztikai adatok, vitték folyton az elérésével kapcsolatos nehézségek ezeket az adatokat, és felkiáltott, hogy a türelmem.

„Ezek a dolgok időbe, - szerette megismételni, - Ez nem Amerika. Hazánk nagyon régi, és a teve, mint tudjuk, a tempó kényelmes. " Azt is felajánlotta, felár ellenében - persze, hivatalosan. Azt hajtogatta, hogy ő kész fizetni dolgozók túlóra, amíg ők mit szükséges. Ő utalt rá, hogy a különbség a között, amit a munkavállalók megkapják, és amit fizetni fog esni hanyatt-homlok a zsebükben. A válasz az én kísérő csak a fejét rázta, és felajánlotta egy csésze teát.

Végül én irritáció elérte a határértéket, és úgy döntöttem, hogy fellebbezni a magasabb hatóságok a fejen keresztül makacs hivatalnokok. Tisztában vagyok azzal, hogy ez egy nagyon kockázatos dolog. Régebben mindig óvatos, hogy nem így van, de ebben az esetben a helyzet úgy tűnt nekem, reménytelen.

Sikerült egy találkozót az egyik magas rangú kormányzati tisztviselők, aki több minisztérium és szintén a személyes tanácsadója Szadat. Volt egy nagyon hosszú és kimondhatatlan nevét, és azt mondta, hogy én is csak hívja őt Dr. Asim. Abban az időben ő végzett a Harvard Business School és egyértelműen jól ismeri a tevékenységét a Világbank is híres volt az a személy, külön-külön. Ugyanakkor, rájöttem, hogy az ilyen támogatás költséges, és hajlandó volt, hogy nagyvonalúan köszönöm neki.

Aztán eljött a nap a találkozó. Én egy modern sokemeletes irodaház, amely otthont a hivatal Dr. Asim. Termetes biztonsági őr kikísért a lift a legfelső emeleten. Van már láttuk néhány hivatalos öltözött fekete öltöny. Egy magas, vékony egyiptomi, akinek arcát fagyott komor. Ő kísért minket valami kis szobába, ahol nem volt semmi, de két kis bankettek és asztalkák, és kiváló angol, ami világosan kitűnt brit akcentussal, megkért, hogy várjon még egy kicsit.

Biztonság, amely angol nyelven nem beszélnek, csend a padra szemben. Ez fut le a várakozási idő. Azért választottam a halom magazinok rakott az asztalra, egy régi számában idő, és olvasni kezdett. Ezzel szemben a bólogató vastag biztonságot. Miután olvasni Time. Vettem a National Geographic. Ez volt körülbelül két óra. Senki sem zavarta, hogy enyém a tea.

Nincs kétségem afelől, hogy ez a hosszú várakozási Dr. Asim akarja nekem mutatni, amit ügy. És az a tény, hogy én még nem nyújtottak be tea, vettem a számlán elégedetlenségét azzal a ténnyel, hogy beszéltem vele feje fölött alkalmazottai, megkerülve a hivatalosan megállapított csatornákon. Reflektálva ez, úgy döntöttem, magam kínálnak neki segítséget több mint megy.

Végül ott volt a magas, sovány egyiptomi. Nem törődve azzal, hogy bocsánatot kérjen, hogy elvitt egy hosszú folyosón, és megközelítette a masszív nehéz ajtó fából készült, ami nézett volna sokkal megfelelőbb az sírja fáraó Tutanhamon, hanem az épület a modern építészet. Egyiptomiak kinyitotta az ajtót. Amely megnyitotta a szoba nagy hatással volt rám az óriás méretű. Pompa és pompa a díszítés az orvosi rendelő Asim tudná kielégíteni a hiúság önző fáraó.

A légkör egy bizarr keveréke az ősi egyiptomi kultúra és a modern stílus, jobban megfelel a Park Avenue. Több ezer éves papirusz tekercseket tűnt megtámadta Picasso vázák. Bútorlábak süllyedt a legmodernebb design perzsa szőnyegek.

Az íróasztal mögött ült egy hatalmas Dr. Asim. Viselt sötétkék inget és arany nyakkendő. Széles arc koszorús alakja hasonlít egy dinnye. Az orr poharak voltak vékony fém keret. Ezért határoztam meg, bár idézi a kép Benjamin Franklin. Amikor bejöttem, Dr. Asim nem is zavarta, hogy felnézzen. Vézna asszisztens szó nélkül kisurrant az ajtón. Álltam a bejáratnál, várva Dr. Asim kivitelben írásban valamit. Végül felnézett, csattant: „ül”, egy székre az asztalnál, és újra eltemették a papíron.

Össze voltam zavarodva. Én természetesen megpróbált megalázni. De miért? Vajon felejtsük el, hogy én vagyok a munkavállaló a neves tanácsadó cég által bérelt a kormány, hogy segítsen az országában?

Várakozás után úgy tűnt, hogy nekem sokáig, végül felegyenesedett a székében, és rám nézett a szemüvege felett. Úgy nézett rám, mintha meg néhány szerencsétlen hibát, amelyet nem ismert, mint a hit az étkezőasztal. Aztán felállt, és ha erre fordított mozgás minden energiáját, lomha átnyúlt az asztal fölött, kezében a kezem. El kellett felkelni megrázni.

Saját zavart vált harag. Akaraterő én győztem és arra kényszerítette, barátságos mosollyal az arcán. Ismerve a helyi etikett, és nem akarja elveszíteni arcát, én nagyon hálás, hogy örült, hogy adjon nekem egy közönséget.

Azonban Dr. Asim figyelmen kívül hagyja az én szívességet, és ne köszön vissza, ahogy az szokásos ebben az országban, a homlok megkérdezte, mit akar tőle.

Nem volt a legkisebb kétség, hogy ez a csiszolt diplomata szándékosan bánt. Nyíltan, pimaszul. Nagy volt a kísértés, hogy távozzon. De én kényszerítettem magam, hogy úgy gondolja, vissza az ebédet eligazítást a mérnöki Club és az én beszélgetést George Hall Gazdag FŐ testület ülésein.

Hirtelen úgy éreztem alapokra. Saját bosszút ezt megalázó megaláztatást - tudva, hogy én vagyok EHM, ami megy, hogy kihasználják őt és hazáját a érdekeit a saját. Legyen most, elvesztettem, és legyőzi a kis győzelem, de tudom, hogy a párt nyeri nagy győzelem; hagyja, ő nyerte meg a csatát, de a háború nyerek. Hátradől, és pihenjen egy kicsit, én őszintén mosolygott, „Népesség adatok”.

„Azt kell statisztikai adatokat a népesség - mondta röviden kifejtette, mielőtt egy nehéz dilemma meg. - Szóval tudod: amíg az emberek nem a kínálat nekem ezeket az anyagokat, az ország nem kapja meg a pénzt, hogy kérte az elnök. "

Felugrott, és öklével az asztalra, melynek mérete elég következetes a szoba mérete. Egy éles mozgás elhajtott a székét, üti a falat hangosan. „Igen, én nem fütyül a mocskos milliárdokat - csattant fel. Tekintettel a nyilvánvaló mesterséges haragját volt figyelemre méltóan jól irányítani mély hangon.

„A fiatal férfi -, és azt a jogot, hogy hívni, hogy azért, mert fiatalabb, mint a legfiatalabb fiam -, hogy adott a jogot, hogy törj néhány követelmények vannak? - Dr. Asim intett dundi kezét, felkészülés a választ. - Hagyjuk valamit mondani. Éltem az országot, láttam a fantasztikus város, házak, autók. Tisztában vagyok azzal, hogy az amerikaiak gondolnak rólunk. "

Két kezét az asztalra, támaszkodott, és felém hajolt, felfalja nekem egy dühös pillantást.

- Tudod, mit kértek a Harvard? Megyek egy teve, itt! És ez a Harvard! Ostobaságotok egyszerűen tűrhetetlen. Mint rövidlátás rasprekrasnoy az országot. Mi, az egyiptomiak, létezik több ezer éves, több tízezer. És mi lesz, ha már porrá.

Pododvinuv székéhez, leült megint kísérő ezen intézkedések hangosan felsóhajt. Aztán megint elkezdtem rendezni a halom papírt az asztalán.

Én továbbra is ülni, újra kényszerítette magát, hogy felidézni epizód a találkozó a Prudential Tower legfelső emeleten, és a tanácsteremben. Emlékeztettem magam, és arról, hogyan lehet találkozni indonéz tisztviselők - ők nem tudják, hogy tudom, hogy a nyelv és megértse a bántó szavak, hogy azok továbbra is mosolyogni kegyesen és regale rám finom teák, rólam beszél. Ezek az emlékek megerősítették az akaratomat. Lettem hideg és könyörtelen, mint az acél. Semmi, verte őt a saját játékot.

És Dr. Asim eközben ismét felnézett papírokat és visszanézett rám a szemüvege felett.

„Menj,” - csattant fel.

„De ...” - kezdtem, de aztán öklével újra összeomlik az asztalra. Azonban ebben az időben, Dr. Asim ülve maradt, majd beszélt a megtévesztő nyugodt: „Mindig emlékezni, hogy - a rossz kutya. - bámult rám a szemét, és nem hagyja, hogy a fejemben - nyilván szerzett ezen a módon a Harvardon. - Igen, a rossz kutya, hogy ez vagy te. "

Hivatalos alkotta szavakat, mint vkolachivaya azok jelentését a fejemben. „Most menj. Lesz kap információt a lakosság, ha ez az Allah akarata és Szadat. "

Néhány nappal később az összes statisztikai anyagot szállított nekem. Őket ceremónia nélkül, egy zsíros dossziét, és átnyújtott egy futár, hengerelt a homály kékes füst, tüsszentés moped. Nem veszi nem alkalmazzák szó, semmi sem megmondani, hol és miért az eredmény ezeket az anyagokat. A lényeg az, most már az összes, hogy szükség van a folytatáshoz. És én nem is kell senkinek fizetni érte.

Végigtekintve több tucat oldalt tele sűrű oszlopokban a számok, azt nem tudta elrejteni a meglepetés -, hogy miért kellett olyan gondosan elrejteni ezt az információt? Vannak minden logikus magyarázat? Az egyetlen dolog, amelyre tudtam gondolni -, hogy az egyiptomiak féltek az izraeli légi csapások.

De a lakosság adat segíthet Izrael a tervezés a katonai műveletek? Már nem kétséges, hogy ő biztosan minden szükséges intelligenciát célok meghatározása annak rakéta és bomba sztrájk. Izrael nem tesz különbséget, amennyire 20 éves növelheti a lakosság egyik külvárosában, ami leesett egy bomba - a 100 vagy 110 ezer.

És akkor a memóriában felszínre szavait Dr. Asim.

Egyike voltam a „hitetlen kutyákat.” Egyiptomiak tudták, hogy mit lehetne kitalálni néhány honfitársaim: adatok, mint például azok, amelyek kaptam Dr. Asim, általunk használt építeni a birodalmat. Főleg a gazdasági Hit jelentéseket gazdasági fejlődés sokkal hatékonyabb fegyver, mint a keresztes kard. Ma a saját szerepét szószólója izraeli bombák - vetnek pusztítás és a halál, arra kényszerítve a kormányt a kapitulációt, engedményeket tenni.

Azonban az emberek, mint én, gazdasági bérgyilkosok, nagyon veszélyes. Mi - akik részesültek a pusztítás, aki elküldi a félelem belénk helyes irányba, hogy azoknak, akik elvesznek, akik rendszeresen végeznek, a feltételek átadás, jól felszívódik tanítani nekik a leckét, és továbbra is, hogy nem csinál semmit, ami provokál másik aviabombardirovku.

A végén, hogy ülünk a legtetején, és ezért kell másoknak kedvünkbe rajta. Jól ismert emberek, mint Dr. Asim - tudta, hogy nem volt más választása: meg kell adni, különben el fogja veszíteni ülőhely. Ez az, amit utált engem.

Kapcsolódó cikkek