6 szokások, amely segít, hogy az álmok az élet

6 szokások, amely segít, hogy az álmok az élet

Tinédzserként álmodtam vállalkozóvá válás. Megbeszéltem ezt a vágyat a családdal, barátokkal és a karrier tanácsadók, hogy dolgozzon ki terveket három órakor a konyhában a kollégiumban. Ez volt a fő vitatéma a vállalati kávézók, ahol kaptam, hogy tartsa be a vállalkozások indítása. Egyszer találkoztam egy ismerős, aki nem látta tizenöt éve. Emlékeztünk a régi időkben, megvitatták a munkát külföldön, a nyugdíjrendszerek és vezető szerepet. Amikor a szálak elfogy, megemlítettem, hogy én akartam nyitni egy üzletet. Ismerős megfogta a kezem, mélyen a szemébe nézett, és azt mondta: „Rick, maga beszél ez az álom a 20 év. Talán itt az ideje, hogy tegyünk valamit? "







Walt Disney egyszer azt mondta: „A legjobb módja annak, hogy - ne beszélj, és kap munkát.” A végén tettem álmát valóra. Ma, az enyém, és vezette a cég, amely részt vesz a tanácsadás terén vezetői fejlesztés. Segített nem vágy, rejtett egy hullócsillag. A titok az, hogy én fordult az álom egy konkrét elképzelés. Vision eltér az álom, hogy épül, célzott, stabil és alapul a valós mindennapi életben. Úgy tolja, hogy cselekvésre. Ugrás a mulandó fantáziák valódi eredmények segítenek hat szokásokat.

6 szokások, amely segít, hogy az álmok az élet

1. Képzelj el az álom

Látványterv - egy technika, amely létrehozza a kívánt életben az a képzelet erejével. Egyszerű vizualizációs technikák segítik az egyént, hogy kapcsolja álmok jövőbeni lehetőségeket. Használják a sportolók vizualizációt meg magad a kiválóság és a siker versenyeken. Vizualizációs technikákat is széles körben használják az üzleti környezet célmeghatározás.

2. Győződjön meg az álom prioritás

Az egyik technika, hogy Stephen Covey javasolja könyvében „Hét igen hatékony az emberekhez” - mentálisan elejétől a végéig. Ahhoz, hogy indítsa el a stratégiai munka álmok, akkor világosan meg kell érteni, hogy mit szeretne elérni, és elsőbbséget biztosít a legfontosabb hosszú távú célokat. Célokat kell létrehozni valami feszültség, ne legyen túl egyszerű. Ugyanakkor nem kellene elvált a valóságtól, különben lehetetlen lesz elérni. Képzeljünk el egy gumiszalag. A megereszkedett öv nincs feszültség. Szalag, hogy túl szoros, akkor tört. Fontos, hogy célt, hogy nem lesz könnyű, de megvalósítható. Ez motiválja a munka összhangban látást.







6 szokások, amely segít, hogy az álmok az élet

3. Helyezze a köztes célok

Tanácsadója a szervezeti viselkedés Warren Bennis egyszer azt mondta: „Hegymászók nem kezd emelkedni, közvetlenül a hegy lábánál. Úgy néznek ki, ahol akarnak eljutni, majd úgy dönt, hogy hol kezdjem. " Ugyanez igaz a célok kitűzése - amikor elkezdi a végeredménnyel, és cselekvési terveket, akkor mozog a végétől az elejére, és állítsa be időközi célok arra fog törekedni le az utat a látást. Ahhoz, hogy elérjük a célt, kis egymást követő lépésben - egy erős stratégia.

Add fel irreális álmok, hanem állítsa elérhető célokat

Közgazdaságtan professzora a Princeton Egyetem Stephen Morris javasolta az elmélet - ha a dominó sorakoznak egymás után, kezdve az öt milliméter, és egyre nagyobb a mérete minden a következő másfél-szor, csak 29 darab lesz felborulhat az Empire State Building.

4. Kövesse nyomon a haladást

Az egyik előnye a strukturált megközelítést célok és jövőkép - az emberek világosan látni, hogy minden egyes fellépés szórja felé a fő cél. Ez motiválja és segít felgyorsítani. Álmok, éppen ellenkezőleg, homályos természetű, ezért gyakran nem világos, hogyan kell megközelíteni őt.

5. kap támogatást

Messze a valóságtól, az álmok, amelyek nem adnak eredményeket, úgy döntött, hogy elrejtse. Reális föld alatt objektív látás, az más kérdés. Az alapító a tanácsadó cég „Dzheneron Nemzetközi érdekeltségek” Joe Jaworski a könyv „Synchronicity” magyarázza, hogy nyíltan megosszák másokkal látás hasznos. Az emberek kezdik jobban megérteni a törekvéseket és prioritásokat, így próbálja hozzájárulni a sikerhez.

6 szokások, amely segít, hogy az álmok az élet

6. Ismerje feladni

Motivációs történetek meggyőzni minket, - akkor lehet elérni semmit. De a cél közvetlenül függ az aktuális valóság. Add fel irreális álmok, kiszívja az energiát és a kreativitást. Ehelyett állítsa elérhető célokat, vagy egy gumiszalagot, és akkor kattintson az orrát. Soha ne hagyja abba álmodik. Ez álmok emberré tesznek minket. Ezek fen identitásunk és vezessen minket az életben.

De ahhoz, hogy egy álmodozó, és kapcsolja be az álmok valami kézzelfogható - alapvetően különböző dolog. Képes elérni reális célokat - az egyik legfontosabb mutató az önkontroll, amely minden hatékony vállalkozó.

6 szokások, amely segít, hogy az álmok az élet

Rick Kelly (Kelly Ric). Tanácsadó területén a vezetés.

Álommunkád: mítosz vagy valóság?

A munka szeretnék kapni erkölcsi és anyagi elégedettség. Ez hogy lehetséges? Úgy döntöttünk, hogy megvitassák ezt a kérdést a szakembereink.

7 ok, hogy miért félünk a szerelem

Szükségünk van egy szoros kapcsolat, és ugyanabban az időben minden erőfeszítést, hogy elkerülje őket. Mi tartja ezt a félelmet?

Psychologies.ru - a hivatalos honlapján pszichológiák magazin (Psiholodzhic). Az oldalakon beszélünk pszichológia, mit jelent az, hogy mi történik velünk az életben - érdekes, egyszerű, világos, torzítása nélkül a lényeg. Melyek a rejtett motívumok tetteink? Mi határozza meg az egyik vagy másik élet választás? Mi az oka a mi sikerek és kudarcok?




Kapcsolódó cikkek