5 titkai Beauty Leighton Meester

Szöveg: Catherine Pisarev

Leighton Meester nem tetszik neki a képernyőn karaktert a film „Gossip Girl”. Ezzel szemben a heroint a sorozat Blair Waldorf, soha nem élvezte a látványos megjelenés, hogy elérje a vagy manipulálni senkit. Sőt, tőlünk Leighton Meester nem is kell semmilyen titkot!







  • 5 titkai Beauty Leighton Meester

Kiderült, hogy Leighton Meester természetes szőke

5 valósághű tényeket az „igazi” Leighton Meester

Ő megszállottja a bőr nedvességét

Leggyakrabban, Layton azt mondja, hogy a fényvédő és csavaró curling szempilla - pontosan azok a dolgok, amelyek nélkül nem tud élni. De kiderült, a fő titka - a bőr hidratáló. „A szépség - ez az általános állapota a test, - mondja. - Igyekszem, hogy igyunk sok, nem elválni termálvíz, akkor mindig velem, főleg, ha én vagyok a gépen, vagy a készlet. Még sampon választom hidratáló. "







Ő - a természetes szőke

„A természetes árnyalatú a hajam - Brown, volt, hogy álcázza a barna a szerepe a” Gossip Girl ". De, hogy más projektek, jöttem vissza a természetes színeket, és egyszer még piros volt. "

Sajnálja, csak egy dolog

„Régóta mögött smink és kifinomult stílus, kényelmetlenül érzi magát nélküle. Csak az utóbbi időben, beleszerettem maguk természetesen anélkül, hogy a komplex smink. Végtére is, az egészséges haj és bőr jó nem igényel semmilyen speciális kiegészítéseket. "

Imádja divat gyermekkora óta

„Imádtam, hogy öltöztünk Barbie. Mégis, mindig szerettem nézni anyám készül egy párt, alkalmazni smink, ruha fel. Ez csak izgalmas! Ha anyám adta nekem a dolgot - Csak azt tettem, nem része vele, zanashivala a lyukakat. "

Nem szereti, teljes-look

„Nem tudok kiemelni, hogy valaki különleges, valaki kedvenc márkája a ruházat vagy a kedvenc tervezője. Imádom az összes vegyes - drága márkák olcsó, stílus, szín, textúra szövet. Találd meg - ez nagyon fontos. És ez a helyes út -, hogy megpróbálja, össze és a kísérlet. "

Hálózati kiadás «WOMAN.RU (Zhenschina.RU)”

Elérhetőségek kormányhivatalok (beleértve Roskomnadzor): [email protected]




Kapcsolódó cikkek