Fabrice Muamba állapota az egész változatlan

A hivatalos honlapján a „Bolton” megjelent frissítés információt, amit a jelenlegi állapotában a csapat középpályása Fabrice Muamba szombat este túlélt egy szívinfarktust.
„Fabrice továbbra is nehéz helyzetben az intenzív osztályon. Szerint a meglévő orvosi gyakorlatban, Muamba marad mesterségesen előidézett állapotban eszméletvesztés legalább 24 órán át. Az állapota továbbra is a téma alapos kutatások és kardiospetsialistov észrevételeit.”
A vezetőedző, „Bolton” Owen Coyle: „Fabrice család megkért, hogy hálámat kifejezni a nagyszámú szurkolók, beleértve nem csak a rajongók,” Bolton”, a kívánságait Muamba hasznosítás Gondolataink és imáink most - mintegy Fabrice és családja ..

Középpályás „Bolton” Fabrice Muamba a negyeddöntőben az FA-kupa mérkőzés ellen „Tottenham” (1: 1) tapasztalt szívmegállás, számolt be a klub hivatalos honlapján.
Muamba továbbra is az intenzív osztályon a londoni Chest Hospital, ahol vitték, miután eszméletlenre sokkal a szünet előtt egy meccset „Tottenham”. A kórházban, a szíve működik, de a középpályás még mindig kritikus állapotban van. A játékos lesz altatásban legalább egy napot. Az orvosok továbbra is szorosan nyomon az állapotát.

Ő szívrohamot.
23 éves volt, a közeljövőben a halál. Ezt jelentette be a vezetőedző, „Bolton” Owen Coyle. Elmondása szerint, ha Fabrice Muamba túléli-e vagy sem világos lesz az elkövetkező napokban. Idézet: „Minden nagyon komolyan remélem Isten segítségével meg fogja legyőzni azt.” Jelenleg a futball az intenzív osztályon egy londoni kórházban. Fabrice Muamba, korábban ismert játékos fiatalok Anglia, és most a középpályás, „Bolton” megbetegedett az éjszaka, mielőtt a mérkőzés ideje alatt az FA-kupa. A negyvenegyedik a meccset „Tottenham” játékos hirtelen esett a fűben.

Stabilizált állapotban 23 éves angol játékos FC „Bolton” Fabrice Muamba a mérkőzés alatt, az FA-kupa adott át a szívroham.
Végén az első félévben csökkent a játékos maga a gyep, és elvesztette a lehetőséget, hogy lélegezni. Az életét mentette öltözködés oxigén maszk és egy defibrillátor. Ezután Muamba hordágyon vitték le.
Ekkor nem lélegzett. Most labdarúgó kritikus állapotban van a intenzív osztályon. A játék leállt. Hét perccel később a bíró elutasította a csapat a szünet. A játékosok állapotban voltak súlyos sokk.

Az orvosok küzdenek a megváltás egy focista az intenzív osztályon.
Középpályás angol „Blotona” Fabrice Muamba továbbra is az intenzív osztályon kardiológia kórház Londonban. A csapat rajongó várt híreket az egészsége, de eddig csak annyit tudunk, hogy a sportoló kritikus állapotban van, és ez döntő lesz az első nap után a eszméletvesztés.
Előestéjén a meccset Totenhemom a Muamba szívrohamot. 41 perc a játék halott focista összeesett a gyepen. Az orvosok mindkét csapat igyekezett adni elsősegélynyújtás, de az oka sportoló elme nem tudott. Közvetlenül a pályán kezdte újraéleszteni Muamba a pomoschtyu defibrillátor.

A negyeddöntőben az FA-kupa a csapatok között, „Tottenham” és a „Bolton” vendégek középpályás Fabrice Muamba hirtelen összeesett a gyepen.
A mérkőzés megszakadt 41 percig az eredménye: 1: 1, azt mondta a BBC. Ebben az időben, egy középpályás, „Bolton” Muamba van az intenzív osztályon egy londoni klinikán. Megjegyezzük, hogy a játékos elvesztette az eszméletét eredményeként az ütközés a játék.
„Nem számít, ki vagy te beteg, nem számít, hogy te egyáltalán néhány labdarúgó csapat, nem számít, hogy hisz Istenben.

23 éves középpályás az angol labdarúgó klub „Bolton” Fabrice Muamba, aki szívrohamot kapott, közben szombati mérkőzés a FA Kupát a londoni „Tottenham”, a szóvivő a kórház után néhány órával a játékos vitték őt.
Végén az első felében a mérkőzés labdarúgó minden befolyás nélkül az leesett a gyep, és egy bizonyos ponton elvesztettem a lehetőséget, hogy
lélegezni. Amint azt a brit média, F.Muamby élet mentett műtét az orvosok - amint összeesett a pályán neki rohant orvosi csapat a két klub, azonnal felvette a oxigénmaszkját és elkezdett újraélesztés egy defibrillátor.

Bolton „jött a hivatalos tájékoztatást az állam a csapat középpályása, Fabrice Muamba, eszméletlen a végén az első felében a negyeddöntőben az FA-kupa mérkőzés ellen” Tottenham”. Ez azt jelentette, hogy 23 éves az intenzív kritikus állapotban.
A klub azt is kérte a média tiszteletben tartsa a focista és családja ebben az időben.
„Chempionat.com

Tottenham „a hivatalos honlapján alátámasztott középpályás,” Bolton „Fabrice Muamba, aki összeesett a parancs mérkőzés az FA-kupa.
„Minden tagja a” Spurs „pass Fabrice Muamba és családja jókívánságait” - mondta egy nyilatkozatában, „Spurs”.
Emlékezzünk, azok után, ami történt Muamba főbírája Howard Webb vezette a csapatot a pályáról, és a mérkőzés megállt.

Állam 23 éves Fabrice Muamba szombaton késő este értékelik a stabil
Muamba vitték kórházba közvetlenül a focimeccset 1/4 döntő az FA-kupa, „Tottenham” - „Bolton”. Három perccel a vége előtt az első felében, összeesett jobb a pályán tudattalan
Ahhoz, hogy neki azonnal felrohant a személyzet az egészségügyi szolgálat mindkét csapat, és elkezdte, hogy segítsen. Egy idő után Muamba került egy hordágyon, és egyenesen a „White Hart Lane” küldték a londoni Chest Hospital. Főbíró Howard Webb határozott, hogy befejezze a játékot az első alkalommal, és azonnal vezette a csapatot podtribunnogo szobában. Ezt követően úgy döntött, hogy megszünteti a mérkőzést.

LABDARÚGÁS - „Passing külföldről”
„Bolton” tett hivatalos nyilatkozata a helyzet a középpályás Fabrice Muamba, aki hirtelen esett a gyep a végén az első felében a meccset „Tottenham”. A klub azt mondta, hogy a 23 éves szívrohamot, és most már az intenzív osztályon kritikus állapotban. Emlékezzünk vissza, hogy a műtét után az orvosok a két klub jobb a pályán, a középpályás alapján igényelt lelátó egy hordágyon, és vitték kórházba. A képviselő az egészségügyi intézmény néhány óra alatt, azt mondta, hogy Muamba állam - stabil.

Csökkent az egy halvány meccs közben 1/4 FA Kupát a londoni „Tottenham” futballista „Bolton” Fabrice Muamba visszanyerte az eszméletét, az állapota stabil, számolt Daily Mail.
Szerint a kórházba, 20.00 (helyi idő szerint 0.00 moszkvai idő) az adott labdarúgó stabil. További orvosok jelenleg nem lehet megmondani, transzferek
Amint újság VIEW számolt Muamba a földre esett, 3 perccel a vége előtt az első felében, amikor az eredménye: 1: 1. Ezután futtassa fel neki a személyzet az egészségügyi szolgálat mindkét csapat, és elkezdte, hogy segítsen.

Muamba állapotát az orvosok becslése stabil
Sasha Pyatnitskoe
Csökkent az egy halvány meccs közben a FA-kupa labdarúgó „Bolton” Fabrice Muamba visszanyerte az eszméletét. Orvosok értékeli állapotát stabilnak, de ez nem okoz hirtelen ájulás hívást még nem.
Emlékezzünk, 23 éves középpályás, „Bolton” elvesztette az eszméletét a mérkőzés alatt 1/4 döntőben az FA-kupa „Tottenham” Londonban - három perccel a vége előtt az első félidő. Muamba került egy hordágyon vitték kórházba.
Mivel a rendkívüli állapot volt, hogy megszünteti a mérkőzés, mondta RIA Novosti.

Az orvosok kellett használni a defibrillátort, hogy elindítsa a szíve labdarúgó
Középpályás angol labdarúgó klub „Bolton Wanderers' Fabrice Muamba összeesett és leállt a légzése során negyeddöntős mérkőzés az FA-kupa ellen” Spurs”.
Ez történt néhány perccel a vége előtt az első félidő.
A 10 perc alatt elfogyott a pályán, az orvosok próbálták újraéleszteni a 23 éves játékos.
Egy orvosi csapat hat embert tett meg minden szükséges intézkedést, hogy elindítsa a szív, a tanfolyam indult még defibrillátor.
Azonban annak ellenére, hogy az orvosok erőfeszítései, a sportoló vitték kórházba nem a javulás jeleit.
Amikor Fabrice Muamba vitték le a pályáról hordágyon, a rajongók a két csapat énekeltek a nevét.