4. fejezet, hogyan kell hangolni, hogy a fogyás, hogy ne veszítse el a motiváció néhány nap után

Hogyan ráhangolódni fogyás, hogy ne veszítse el a motiváció néhány nap után

Nem is olyan régen, egy barátom mesélt egy történetet arról, hogyan megy a tesztvezetés az autó az utastérben, de ő hívott, és azt mondta, hogy tévedésből helyett dízel üzemanyag a motorba vas ló öntött benzint, és természetesen az autó nem indul. Törölt leendő tulajdonos röhög ezt a történetet, mondván, hogy furcsa lenne, ha az autó ment. És csak néhány percre, ő lelkesen mesélt nekünk, hogy kezd fogyni, mert nem illik bármelyike ​​a farmert, de a „megrekedt” egy hét múlva, a biztosíték telt el, és minden nap még inkább szívesen enni valamit ártalmas rossz időben. „Mi az a paradox?” - kérdezed. És akkor, az órák tisztában vagyunk azzal, hogy ha kitölti az autó valami mást, de nem az üzemanyag, amelyen dolgozni, legyen az benzin, dízel vagy gáz - meg sem moccan. Ha öntsük a vizet, hogy mi az esélye, hogy a gép elkezd mozogni a helyet? Ez így van - nulla. Akkor miért vársz, hogy a választás a rossz motiváció fogyás, akkor kényszeríteni a test és az elme dolgozik a helyes irányba?!

Amikor elkezdjük fogyni, mindig folytatnak egy konkrét cél. Valaki elveszti súlyát annak érdekében, hogy a régi kedvenc, vagy akár egy esküvői ruha. Egyébként az utolsó sok férfi egy mosoly, nem értik, hogy miért kell, hogy vegyenek részt egy esküvői ruha. A nők esetében ez a tudatalatti egy esélyt, hogy úgy érzi, ismét a múltban, úgy érzi, a romantika, a kapcsolat kezdetekor, vagy csak néhány pillanatig, hogy legyen egy kicsit, és talán még sokkal fiatalabb. Egy szó - a nők esküvői ruha általában fontos. Az én esetemben, a menyasszonyi ruha nem volt a motiváció, én néha próbáltam rajta, hanem szórakozásból. Ez egy sötét szürke színű (igen, tudom, hogy ez némileg rendhagyó szín), és volt szó térdig érő. Először is, nem erősített rám, akkor még nalezayut combján. Mint, hogy talán jól használható kiadvány, tettem egy-két alkalommal ismét, amikor egy kicsit vékony. De amikor a tehermentesítést javában, szükséges volt, hogy változtassa meg, mert nekem az elején felborulás.

Ezért kijelentem teljes felelősséget azért, hogy a menyasszonyi ruha nem kell használni, mint egy jelzés arra, hogy a figura tökéletes volt. Azt hiszem, nem mindenki elégedett volt vele a szám, amikor összeházasodtak. Akkor miért korlátozza magát, hogy előre a jelen ruházat? Akkor lehet, hogy még eredményesebb! És ha nem - ez nem számít. Ahogy már sokszor mondtam, és ismételd meg többször: a legfontosabb dolog - megy a helyes irányba, és jobb minden nap. És akkor felmászott a régi ruhákat ugyanabban az időben, vagy nem - teljesen lényegtelen.

Mégis az emberek néha fogyni kedvéért az új dolgokat, hogy tetszett nekik. Ők sem próbálni, és vedd meg „egy új formája”, vagy hagyja el a boltba, és várja meg a fény a nap, ha tudnak bejutni. Sokszor hallom, akkor csalódott kiáltások, akik „elveszett” eredményeként egy dolog, hogy eladták, és a nő nem volt ideje, hogy elveszíti a szükséges számú kilogramm. Vagy ruhát még nem vásárolt, és kiégett egy csomó pénzt, de a dolgok arra szánnak, hogy porosodik a szekrényben, mert ő „boldog tulajdonosa” nem volt képes, hogy lefogy a kívánt méretet.

Rengeteg nő fogyni kedvéért férfiak, és nem annyira kedvelt. Ahogy azt már többször is írt a könyv, az emberek az életünkben jönnek és mennek. Még ha nem vesszük nagyon kívánatos helyzeteket, mint például elválás, mindannyian esküszöm néha. És ha vitatkozni, akik számára a fogyás, az első kívánsága - hogy annak ellenére, hogy egyen, vagy akár, hogy feladja a kezét. A vicces az, hogy ez történik a tudatalatti szinten, és lehet, hogy nem is vesszük észre, milyen a kezét a gép eléri a csokoládé vagy sütemény. Nem különösebben akar enni. Csak azt érzem, hogy undorító, hogy nem tud segíteni.

Motiváció, hogy valóban működött az egész fogyás, meg kell tanulni, hogyan kell igazán szeretni és értékelni magad. Ez valóban nem a szavak. Nagyon gyakran a szemináriumokon és találkozókon olvasók, találkoztam a következő helyzetet. Kérjük, mondja el, aki jött attól, hogy tartják magukat, hogy szeressék. A legtöbb kórus igenlő választ ad. Ezután kérje a második kérdést: „Ha most a szobában kiderült, hogy egy plasztikai sebész vagy egy tündér, attól függően, hogy, akiben bízol, és a karakter azt sugallja, hogy kijavítsa a hiányosság az arc, alak, vagy talán még fej, ​​mit változtatna? „Mindenki kezd mosolyogni, és emlékszem, hogy sokáig álmodott, hogy növelje vagy csökkentse a méretét a mell, megszabadulni cellulit, így az orr több szabályos formájú, hosszabbít a láb, magassága egy kicsit magasabb vagy alacsonyabb, és a lista végtelen. És én nem beszélek csak a vélt vagy valós külső hibákat. Arról beszélek, hogy mindent, ami valahogy megérint. Mi a képzés, a karrier, a pénz, lakás társ, megjelenés - mind része az azonos egész, az arcok, a személyiség, ha úgy tetszik. Mesterséges megváltoztatása az egyik ilyen tényező, akkor rushite egységet alkot.

Ezért fontos, hogy ne panaszkodik arra, hogy mindent az életedben, ami rosszul, hanem az, hogy megtalálja az összes pozitív oldalait. Elvégre berating mi történik, akkor különösen nyilvánvaló az elégedetlenség, és mindezt szükségszerűen befolyásolja a önbecsülését.