104 Ima Shambhala - fórum Agni jóga (Living etikai) és a Roerich örökség

104. „létrehozni magát a vágy, az én gondolataim kapsz egy jobb út.” - Valóban, az Úr csak hajtja a vágy, hogy egy jobb életet az emberiség a Föld, hogy adja meg a „legjobb”. Ha ez a feltevés elfogadjuk, akkor ezen az úton lesz gyorsabb és egyszerűbb. És van, hogy az összes ezt az erőt. Nézzük semmi sem takarhatja kopott a vágy. "






Miután megkezdte az útját jelzi az Úr, mi lett a közös láncszeme a lakókocsi, amely az Úr. Fel kell ismernünk, hogy egyértelműen csak együtt az Úrral, akkor elérjük a célt a szörnyű sivatag lelki elszegényedés a modern világban, ahol mozog a lakókocsi. Meg kell tartani határozottan szem előtt, hogy „az egyik ló megbotlott megsérti az egész karaván. Ezért mondják: "Menj nehezebb, mert a sors a lándzsát." - Spear Karma biztosan megelőzi hitehagyott. A törvény az ok és okozat kérlelhetetlen.

„Ne elrejteni, hogyan lehet egyensúlyt ingadozik megközelítés számunkra.” - Közeledik a fogadó Fény rázza a csésze sors mérlegek, annál jobb. Együtt az Úrnak: „Mehetsz, hogy a hegy az öröm.” De még a „Mount Joy” nem könnyű mászni. Meg kell keményen dolgozni, hogy szüntesse meg. És a „tanár örül megoldani”, hogy a munkaerő útját önfejlesztés és segítséget nyújt az imádságban.
„Mondj egy imát Shambhalába,” Te hívott munkahelyi úton, hogy a képesség és a vágyam. Fogadd munkaerő, Uram, mert látsz engem közepén az éjjel-nappal.
Mutassátok meg, Uram, a te kezed, mert a sötétség nagy. Coming az Ön számára! „- Megy az Urat, amíg elérjük a célt mindenképpen, és elérjük a legrövidebb utat.
Következtetés gyakorlati alkalmazása: emlékezzen ezt az imát, és mindig megy az Úr.

__________________
Úgy gondoltam, hogy minden repül a szárnyak fény,
Segítség az Úrban mindenkor, mindenhol, mindent!

104. jóváhagyása gondolkodni akarnak adni A legjobb útvonal. Tekintsük kell, hogy segítsen a kérésemet. Hagyja, semmi sem takarhatja kopott a vágy.
Meg kell adni a bizalmat a láthatatlan az Úr jelenlétében, hogy nem lesz külső befolyás rajta. Ezt hívjuk a tüzes bizalom és megingathatatlan. Ez elemei a hit, amit az Úr a legjobb módja.
„El kell hinni, amit kap a legjobb út. A legjobb - nem azt jelenti, egy könnyű és gondtalan. Azt mondta: „Az egyik a keresést és bánat My Shield - rajtatok” (1968 349)
„Emlékezz, hogy az egyik ló megbotlott megsérti az egész karaván.”
Ahogy megértése a tanítások növekedni fog, és a mi felelősségünk.
„A felelősség sorsát bolygó, minden jön, hogy megértsem, mert minden jön Me - Az asszisztensem, és gondoskodik a részemről a terhet. Nagy idő, nagy események, tele mély jelentőségét és értelmét. " (1967 474)






„Mondj egy imát Shambhalába.”
Ima a célja, hogy vonzza a hullámok térbeli tüzet. Aspirációs küldött Focus fény létrehoz egy mágneses kapcsolatot vele.
„Az ima - a hívást a legmagasabb. Lehetséges, hogy korlátozza az ima erejét? Mi teszi, hogy a forró, tüzes, annál hangosabb a válasz „(1957 205)
„Mutasd meg, Uram, a te kezed, mert a sötétség nagy”
„A sötétség megvastagodott, mielőtt az új hullám a fény, így a sötétség napkelte előtt. Barátok, ha képes ellenállni a sötétség bennem, hogy mi fog történni a fény? Tehát nem bánt annyira. Fény séta szánják. Nagy az ő ereje. És a sötétség hajnal előtt, nem tudja megállítani a jövő a fény. „(1958 761)
„Mehetsz, mint a hegy az öröm. Irigylésre méltó méretei a harc a megújítása a tudat az emberiség.”
„Legyünk örömmel mélysége megértése a lényeg az élet szellemét. Semmi sem történik, használata nélkül, sokkal kevésbé megterhelő körülmények között, különösen a szenvedés, amelyen keresztül kell menni. Van egy külön öröm, amikor rájössz, a Way of Life „(1965 214)
„A tanár elégedett elkötelezett.”
De a „meghatározására jó, ha a végéig nem változik, valamint odaadás, a szeretet és más tulajdonságait a lélek. Meg kell különös figyelmet fordít a keménység és feszességét a döntést, hogy megy a végén, anélkül, hogy engedjen az átmeneti ingadozások és gyengeségeit, és nem teszi lehetővé magát eltérni elfogadott egyszer és mindenkorra célpontok. Senki se, és semmit nem csinál visszaforgatni az idő kerekét, és hagyja, hogy senki és semmi ne akadályozza a ragyogó távlatokat a jövő „(1968 516)

Írta Agni jóga

104. Fogadd munkaerő, Uram, mert látsz engem közepén az éjjel-nappal.

Az ima - ez a mi fordul a tanár. A tanár lát minket „közepén a nap és az éjszaka.” folyamatosan lát. És ott van, rájöttünk, hogy ez a szó? Azt hiszem, nem egészen. Elvégre, ha a tanár mindig közel van hozzánk a sűrű test, és ez azt látni, úgy gondoltuk, a felelősség, ha nem tett volna, és nem elképzelni, hogy egy csomó negatív, hogy néha lehetővé, hogy magát az életben, ha van tanárok nem rendelkeznek, ha Ő látja, csak láthatatlanok számunkra!
Van egy praktikus tanács: állandó várakozás, mielőtt a mester. Várakozás - állandó emlékezés, hogy a tanár mindig ott van, hogy nem lát minden cselekedetünk és gondolatok.
És biztos vagyok benne, hogy ha fejleszteni egyfajta ez állandó Deisis előtt a Mester és felismeri a mély. hogy a tanár mindent lát, azt nem teszi lehetővé a sok negatív az a tény, hogy néha mi.

Következtetés gyakorlati alkalmazás: állandóan úgy érzi, a figyelmes tekintete a Mester.

__________________
„Mindenki kovácsolja az utat.”

Írta Árkád

Van egy praktikus tanács: állandó várakozás, mielőtt a mester. Várakozás - állandó emlékezés, hogy a tanár mindig ott van, hogy nem lát minden cselekedetünk és gondolatok.
És biztos vagyok benne, hogy ha fejleszteni egyfajta ez állandó Deisis előtt a Mester és felismeri a mély. hogy a tanár mindent lát, azt nem teszi lehetővé a sok negatív az a tény, hogy néha mi.

Következtetés gyakorlati alkalmazás: állandóan úgy érzi, a figyelmes tekintete a Mester.

Gyakran az elemzést a gondolatok és cselekedetek, felteszem magamnak a kérdést: „El tudom tenni úgy, hogy ha a mester mellett volt rám?” Ha a válasz igen, akkor én nem a helyes dolgot. de ha negatív. Tévedtem, majd :(.